hey....dzisiaj w budzie bylo calkiem spox oprucz tego ze:
1. Ktos (M.K) zwinol moj zeszyt z Fizy
2. Ktos powiedzial mi ze ze mna gadac nie mozna normalnie
3. Cos se na wf z reka zrobilam
4. NIenawidze CIE kimkolwiek jestes
5. Mam dola
6. W co niby mam wierzyc?
7. No nie....
8. Deblika nam kartkowe z niemcola robi w pn.
9. musze zeszyst przepisac fizy
10. musze zalozyc zeszyt: pozyczanie zeszytow
11. musze sie odchudzic bo sie do stroju nie mieszcze (tzn spodniczka oki, ale gora gorzej....
12. nauczyc sie krokow i szpagatu (o kurde.....)
13. Wymysl se cos (mi nie chce)


01.10.2004 :: 15:38
Komentuj(1)

JESTEM wsciekla...ehh tak...bo musialam zeszyt z fizy przepisywac, ktos mi go zwinol, nawt wiem kto... . Musialam wyjsc z gg zeby go przepisac a teraz dostepne jest tylko Jajco i nic...Gosia wlaz na te gg kurde... PLISKA...no NAWET JAJCO JEST "ZARAZ WRACAM" kurrrrrrczaki....ja w zyciu mialam 5 prawdziwych przyjaciol, i o dziwo az2 z nich to faceci, wiekszosc dziewczyn ma tylko przyjaciolki....ehh... i w cale n ie jest zle! NIe jest mi glupio [powiedziec kumplowi ze mi sie jakis chlopak podoba, i takie rozne...jak sie komus ufa to sie nie wstydzi no nie?? A dziewczyny (takie jajco na przyklad) wszystko sa w stanie rozgadac... . NIe bede mowic kto jest mojim przyjacielem (3 os. z klasy) a kto nie... . No dobra dziewczyny i 1 chlopak w kalsie to moji przyjaciele... . Zgadujcie....ja sadze ze bedziecie wiedziec ze to o was chodzi....

Nie mam juz dola...znikl

01.10.2004 :: 20:05
Komentuj(5)

no dodam obrazeczek w koncu (nie dolls, ani te inne bo nie komentujecie)


niommm ja cie Gosia utopie.......ehhhh moze i jestem pzewrazliwiona ale trudno....zaraz idem sie kompac i mysle jaki szamponikiem wloski umyc...

01.10.2004 :: 20:33
Komentuj(1)

Czuje sie fatalnie. Wczoraj a kolacje zjadlam wiecej niz zwyczajnie jem przz caly dzien. Świetnie...ja sie mam odchudzic tak?? Bardzo smieszne.... . Jak to jest ze jak do budy na 8 mam wstac to mi sie nie chce, a jak jest sobota to w lozku wysiedziec nie umiem?? Musze posprzatac dzsiaj i najgorsze...NIEMCOL, musz nauczyc sie na kartkowe...bleeee, Okropneosc.... > Sprawdzian z maty pewnie zupelnie mi nie wyszedl, wiec musze sie nastawic na ryk mojej "koffanej mamusi". Dykto z polka...jeszcze to, no nie... . W czwartek mam z histy sprawdzian. Jak by to bylo gddyby budy nie bylo? Zajebiscieeeeeeeeeeeee...jasne ze fajnie kumpli spotykac ale.....nio tak... . OO jakby lekcji nie bylo oprucz wf, to by bylo okiii....heh...ale ja nie chce 5 h. biegac ;] . Wszystko mi sie mieszaaa.... ej jak mozna dodawanie i mnozenie pomylic?? Ja wiem jak....nie myslac..., a raczej myslac o tym o czym nie trzeba. Ktos zadal mi pytanko ile mam notek...gdzies ok. 50,

02.10.2004 :: 08:51
Komentuj(0)

Dam ci kwiatek
Małą różę czerwoną
Możesz ją złamać
Tak jak złamałeś mi serce
Lecz serce było bezradne
A różą poranisz swe ręce

02.10.2004 :: 08:55
Komentuj(1)

Fajne wierszyki nie? Mam je z pewnej stronki, potem dodam ja do linkow...a teraz moze nastepny wierszyk....i jeszcze cos, te wierszyki nie sa do kogos, ale tak se wstawiane, zeby ktos se nie pomyslal....

Jeśli lecieć to do słońca
Jeśli tesknić to bez końca
Jesli całowac to serdecznie
Jeśli kochać to już wiecznie

02.10.2004 :: 08:59
Komentuj(0)

Piękne są w zyciu chwile
Piękny jest każdy dzień
Ale najpiękniejsze było to
Że ty i ja przyjażniliśmy sie

To dla wszystkich mojich przyjaciół!

02.10.2004 :: 09:03
Komentuj(0)

Wszystko w świecie przmija powoli
I sen się kończy i trudne marzenia
Jest coś co nie przemija sa to własne wspomnienia

No tak...nie przemija ale...ja wolalabym pewnych rzeczy nie pamietac.... pa!

02.10.2004 :: 09:06
Komentuj(0)

Nie myśle ,że życie jest usłane różami
Ze szczescie samo przychodzi
Lecz róze rosna miedzy ciernaimi
A szczęście we łzach sie rodzi

Tak, to prawda... to dla wszystkich ktorzy uwazaja ze szcescie samo ich znajdzie... pa!

02.10.2004 :: 09:09
Komentuj(0)

Na dole jabłka,
Na górze wiśnie
Niech nasza przyjażń
Nigdy nie pryśnie!!!

To dla was wszyscy moji przyjaciele....dzieki ze mi pomagaciee pa!

02.10.2004 :: 09:18
Komentuj(1)

A to dla chlopakow....WSZYSTKICH~!!!!!!!!!

Gdy chcesz płynąć łodzią
Trzymaj mocno żagle
Gdy chcesz mieć dziewczynę
Mów jej zawsze prawdę !

Paa...

02.10.2004 :: 09:22
Komentuj(1)

I tak sie jakoś stało
Że bez tak pachniał-jak bez
I słowo"pachnieć"pachniało
I łzy były pełne łez

Nio tak...lzyy... fajny wierszyk nie?? mi tez sie podobaaa...



Dzisiaj jakos dziwnie chce zeby bylo ich pelno na mojim bloguu, ehhhh mose to przez ten humorek?

02.10.2004 :: 09:26
Komentuj(1)

Strzela piorun w sosny
Strzela piorun w dęby
Jak cię chlopak zdradzi
Strzel mu prosto w zęby

NIe ma sprawy....ja nien widze przeszkud, ale musze lewa reke troche wycwiczycccc....prawa oki, a lewa mnie boli po sadce ;].

02.10.2004 :: 09:30
Komentuj(0)

Każdy lubi małe misie
I ty lubisz też
A ja ciebie bardzo lubię
I ty o tym dobrze wiesz

To tez dla wszystkich mojich przyjacioll....bardzo was lubieeee

02.10.2004 :: 09:50
Komentuj(0)

Miłośc i karate to dwie sprzeczności
Miłośc łamie serca
A karate kości

02.10.2004 :: 09:51
Komentuj(0)

Gdy śnieg będzie czarny
A wrona czerwona
Nasza przyjażń będzie skończona

to tez do wasss, a szczegolnie do Gosi j Jajca

02.10.2004 :: 09:52
Komentuj(2)

Kiedy patrzę w twoje oczy
Serce mi drży!
Kiedy słyszę twoje imię
Spływaja mi łzy

Czemu jestes tak daleko?

02.10.2004 :: 09:55
Komentuj(0)

Wszystko można zapomnieć
Smutek,rozpacz ,łzy
Ale nie można zapomniec
Takiego chłopaka jak ty

Ehhh Adaś ja cie za przyjaciela uwazam wiesz? Moze ty mnie nie ale ja ciebie tak. Dzieki ze jestes szczery (jesli jestes) pa!

02.10.2004 :: 09:57
Komentuj(0)

Gdy piewrsza gwiazdke ujrzysz na niebie
Przypomnij,że kocham Ciebie
A kiedy ona w oczko cię błyśnie
Niech cię mocno ode mnie uściśnie

hejjj....czemu wyjechales co?? ehhh...tak dalekooooo ze nie wiemmm....czemu, czemu? ja chce zebycs wrocillllllll, wiem ze nie mozesz...ale nigdy Cie nie zapomne....mam nadzieje ze ty mnie tez nie

02.10.2004 :: 11:27
Komentuj(0)

Każdy kwiatek barwę traci
Każdy sie zmienia
Jeden tylko pozostaje
Jest to kwiat wspomnienia

02.10.2004 :: 11:30
Komentuj(0)

Ale sie z tymi wierszami rozpisalam....ehhhhh...posprzatalam juz 1 pokojikkkk....eh jakbyscie wiedzieli coja musialam zrobic zeby na komp wejsc....musialam zbudowac komp z klockow dla mojego mlodszego brata, dac mu plyty i udawac ze z nim na gg gadam....ehhhhh, i mi sie udalo....ja sie booje...bac. Plakac nie chce i tez nie moge bo niby mam byc silna....ehhhhhhhh

Napisze jeszcze zeczy ktor mozna do pamietnikow wpisywac....i zadedykuje je roznym osobka

Do wszystkich:
Są łzy co jak ogień palą
Są serca które sie nigdy nie żalą
Są winy na które nie ma sędziego
Więc jeśli ktoś płacze nie pytaj DLACZEGO

Młodość nie jest zabawą
Ani też przelotnym uśmiechem
Co więc w młodości uczynisz
W przyszlości odezwie sie echem

Życie to bajka złota
Życie to czary i sny
Życie to wielka tęsknota
Życie to ból i łzy

02.10.2004 :: 11:43
Komentuj(2)

Powiem tak....niby tak mloda (13 lat) a tyle zycia juz stracilam....czy zaluje? Nie... ucze sie na bledach. Jk ja chcialabym wrucic do przedszkolaa i sie bawic i cieszyc brakiem obowiazkow...jak bym chciala....
3 lata- tyle mialam gdy do przedszkola poszlam...wrzeszczalam caly czas...niom tak bylo....a moglam sie bawic, spiewac...teraz "to nie wypada" mowia wszyscy i moja dusza tez mowi- stracilas czas zabaw... staram sie nie stracic wiecej czasuu....chce zyc i cieszyc sie zyciem
7 lat- poszlam do szkoly....kored jka szkola byla fajna- literki i cyferki, no i obrazki z religii, nic wiecej...na wf sie bawilismy

10 lat- poszlam do 4 klasy....troche wiecej przedmiotow, spox, jak ja moglam nazekac?

13 lat- czyli teraz...

Ile lat zycia stracilam...udajac dorosla?? ile? polowe....teraz juz nie bardzo lezy mi bawic sie misiami, wycinac kuleczka z papieru,

NIe chce stracic czescia zycia na smutki, zmartwienia, na placz...,
chce sie smiac....bo za kolejne 12 lat glupio bedzie zucac w siebie sniezkami, czy zakochac sie w kims, czytac mlodziewzowe gazety.... moze naweet pisac bloga....ja juz nie wiem....nie no pisac bloga to ja nie przestane! No chyba ze chcecie

Kochaj swej mlodości czas
Bo milość kwitnie tylko raz
Potem sie w sen obraca
I juz nigdy nie powraca





02.10.2004 :: 21:03
Komentuj(0)

Jeśli lezysz to wygodnie
Jeśli marzysz to swobodnie
Gdy się hustasz to wysoko
A gdy kochasz to głęboko

Życie jest zmienne
Jak morska fala
Co ludzi zbliża
I znów oddala
Może niedługo
Brzeg jego rwący
Nasze serca w jedno połączy

Chcę iśc razem z tobą o zmroku
Kiedy gwiazdy są już na niebie
Chcę wyczytać miłość z twoich oczu
I kochać tylko ciebie !

02.10.2004 :: 21:07
Komentuj(0)

Moje serce jest twarde
Jak materiał skały
Lecz ty wyryłeś
Na nim swoje inicjały

02.10.2004 :: 21:09
Komentuj(0)

Mala kropelka nadzieji...malenka
a wszystko w mym zyyciu zmienia
Kropla jest przeciez malenkaa
Lecz wiekie jest slowo "nadzieja"

Tak jakos napisalam ten wierszykk sama...nie wiem czemu, dla kogo i po co....

02.10.2004 :: 21:14
Komentuj(3)

Cze! Co robie? "ucze sie" gozinek z niemcola, a raczej godzinki juz umiem, i zostaly mi slowka....ja nienawidze slowek....z bioli mialam 18,5 pk/19 , najwiecej mial Adam (max-19), i nie uwiezycie! lebioda mial 16 !!! Tak malo (jak na niego oczywiscie)...myslalam ze bedzie 6 mial...ja mam 5+- zabraklo mi 0,5 pk do 6, heh.. jutro:
- mapa Amaryk ;(
- kartkowa Niemcol
- oddanie sprawdzianu z maty....poszlo mi okropne, a przynajmniej takie mam wrazenie....
- oddanie dykta (to mi rybka plum:))
- napisac prasowke (moze dzisiaj jednak...)
- przezyc i dostac 5 z kartkowy z niemcola (wtedy dostane przegrane Sims2!!!!)
- pytanie z histy, bueeeee
-angol- kartkowa

MOj piekny planik:
1.NIemcol- kartkowa
2.Angol -kartkowa
3.Gegra- mapa
4.Hista- pytanie
5.Polok- oddanie dykta
6.Mata -oddanie klasowy
7 Mata

To bedzie chyba najgorszy dzien w mojim zyciu...

NIe boj sie bac,
Gdy chcesz to placz...

BOJE SIE!

Nie no pieknie no nie? heh

03.10.2004 :: 12:04
Komentuj(0)

hejj Ada, nie lam sie... to moj blog i moge pisac co chce..i nie zabronisz mi tego...i wiesz co? ja przynajmniej pisze dlugie notki i (patrz- wrzesien) i dosc dlugie wierszyki a nie cos w rodzaju : "dostalam 5 z biloi" oj sorkiiii ty przeciez nie masz bioliiii heh...nie czepiaj sie.... moge policzyc ile zda mialam ja zanim dalam wierszyki, a iel zdan masz ty, mojich bedzie ich wiele wiele wiecej...nie wymadzaj sie ;) Ejjjj to MY BLOG i wiem ze zrobie jak bede chciala ;) , bede piac to co mi sie w obecnej chwili podoba pisac a nie kurde sluchac malolatow, sorki ale twoj koment wskazywal na to ze chodzi ci o notki, moge pisc ich 40 odziennie i nie zabronisz mi tego pa!

03.10.2004 :: 13:15
Komentuj(1)

Cynthia

Moze byc ale...to dzieciak... i jest troszke rozpieszczona (to moje zdanie), wszystko mowi mamutom i ogolnie... Zachowuje sie dziecinnie i nie pojmuje roznych rzeczy...jej nie mozna nawet powiedziec jaki chlopak ci sie podobna bo od razu ma jakies dziwne rekacje.... To takie dziecko...ciekawe czy ona sie w kims kiedy zabujalaa....hehh...sorki syndi ale z toba szczerze pogadac mozna tylko o niektorych rzeczach....tak jak z tym kinem~! Nogdy nie wybacze ci ze wygadalas to wszytko mamutom! Jak moglass.... Sa tez takie sprawy o ktorych NIE MOWI sie IM... przeciez oni nie beda cie przez zycie za raczke prowadzic....a jak sie teraz nie nauczysz samodzielnosci to sobie potem nie poradzisz... . I uwazam ze z tym wielkim krolikiem z ktorym zwsze spisz to przesada....hehh ja spalam z pluszakami jak widzialam ze dzieci to robia na filmach....
I troche jestes fajtlapa....wiesz, jakby ci sie kilka sincow zrobilo to by nie koniec swiata....chodzi o wf. Jak ta pilke pieknie odbilas (dobrze ze wysoko, bo bym nie dobiegla)..., SYNDI, przestan sie bac pilki i zacznij jesc normalnie... kurde takie huhro z ciebie.... ja jestem szcczupla (tak mi wszyscy mowia) i jakos pilke odbic umiem, ale trzeba sie pomeczyc....pewne kroki stawiac, a nie czekac az ktos cie przeprowadzi.... Zycie to dluga droga, pelna pulapek, zakretowww... wiecie o co mi lazi nie?? NO wiec takie jest zycie_ TRUDNE. i rob pewne ruchy, do konca prostuj rece (tzn jak sie z kims bijesz to nie do konca, bo jak ktos ci walnie w lokiec to ci moze wylamac i to samo z kolanem, jak sie bijesz to nie prostuj do konca i szybkie ruchy ;)), i jeszcze cos w sprawie wf: czy ty umiesz pozadnie podniesc n9ge do goryy?? ehh. Teraz powiedzmy mata: przeraza mnie twoja dokladnosc....ehhhh jak mozna liczyc w 1 zeszycie w domu, a w budzie przepisywac to jeszcze raz (lepiej bys se notke na bloga dala jak masz tyle czasu), i nie umiesz sciemniac hehhh to znaczy niby niektorzy sie anbieraja ale....ja nie! Masz male i staromodne poczucie humoru, i caly czas te same haselko ;) a poza tym mozesz se byc, mi to nie przeszkadza! NIe znalazlam podobnego do ciebie dollsa, bo niektore sa za odwazne, a inne maja dlugie wlosyy, no coz.

Wyglad:
masz 163 (ja 165 ;))
wazysz 42 (ja 47)kg
masz krotkie czarne wlosy
albo masz smieszny styl, albo go nie masz
garbisz sie ;D
a w ogile jest okii,

Dane personalne:
Imie: Cynthia
Nazwisko: wymysl se
Data urodzenia: 12.12.1991


Pa!

03.10.2004 :: 17:23
Komentuj(2)

To takie dziwne uczucie znac innych, a nie znac siebie....ehh. To takie glupie i smieszne... . Ja juz nie wiem nic.... > WSZYSTKO mi sie miesza...codziennie mysle co innego, kazdy inaczej uwaza.. . A ja juz nie wiem...mysleee... i chyba troche za duzoooo... . Lepiej by bylo nie wiedziec o niczymm niz myslec o tym caly czas... > Dzisiaj byl DZIWNY DZIEN. NIe chce mi sie go posywac...ojjj....

04.10.2004 :: 20:50
Komentuj(0)

moze kiedys utone w swych lzachhh...nawet bym sie cieszyla, bo z tego ile w rzyciu wyryczalam to caly basen by sie naprawde nazbieral.... . A cieszylabym sie bo....bo jestem takaa, ze choc bardzo chce- nie umiem walczyc...nie umiem wierzyc... . CZy wiecie jakie to trudne...bardzo....kurde... . Wiem ze nic nie kapuje z tych notek ale trudno...ehhh.
"Kazdego dnia jednego tylko chce...
Blagam was, zlitujcie sie i..."

ehhh...nio to obrazek wstawie...nie ma co



04.10.2004 :: 21:00
Komentuj(0)


1. Jak rano wstaniesz to se pomysl "bedzie spox"
2. POzniej, ja sie myjesz, to patrz w lustro i mysl" jest good"
3. Jak idziesz na najgorsza lekcje w twojim planie to szeptaj se "troche wiary i bedzie oki"
4. Gdy ta lekcja sie skonczy i dostaniesz jakas ocenke to mysl:
a) kapa- "ee tam, babce sie popieprzylo., sie poprawi..."
b) dwa- "no cuz...bywalo lepiej, ale to juz nie kapa"
c) trzy- "niezle, po prostu ma babka zly dzien, da mi poprawic"
d) cztery "to nie kapa, dwoja i nie trzy wiec powienno byc dobrze..."
e)piec "czemu ja tak nie lubie tej psorki/ tego przedmiociku..."
f) szesc "kurde, to jest fart, jak sie jest cufalista to sie ma..."
5. jak idziesz na najfajniejsza lekcje w planie to mysl se " nareszcie se odpoczne..."
6. Kiedy koncza sie lekcje to powiedz se: "nie bylo tak zle"
7. Jak ci cos nie wychodzi to krzycz:" zycie jest piekne, ale tylko czasami, kiedy te czasy nadejda??", powinno przyniesc ulge
8. Gdy chce ci sie plakac to:
a0 placz jesli niekogo nie ma
b) zacznij sie ryc z siebie
c) uwierz w to ze nie umiesz palakac
9. Gdy nikogo nie ma na gg to nie badz wsciekla, oni wlasnie robia to zadanko, ktore ty zrobilas 4 dni wczesniej, swierzo po lekcjjiii (a oni ksiazke musz czytac bo im sie wczesniej nie chcialo ;])
10. Gdy wszyscy sa na gg a ty musisz odrobic zadanko pomysl" wszyscy NP dostana i nie bedzie kartkowy na czym ja skorzystm..."
11. Mysl se "walic to" "mnie to rybka plum"
12. nie myslec "zobaczy sie" "jestem popioprzona" i takie tam...



04.10.2004 :: 21:49
Komentuj(2)

pierwsza w mojim zyciu kapa z poloka... (mialam z Anglika i NIemca w ubieglym roku, ale to za sciaganie) ehhh, nie bylo tak zle...nie musze mitologi przepisywac...ale musze wkoc wszystkie regolki ortograficzne... hehh napisac? NIe chce mi sie... z maty kartkowa sie szykuje... . Zrobilam mnostwo zadan i mam dosc.....ehhh.....czemu nikogo nie ma na gg? Jutro mam na 9 i 4 lekcje... mata, polok, angol i wf...pa!

05.10.2004 :: 20:43
Komentuj(0)

Kurczaki... nio wiecieee takie zolte i wogole... bleee...co mi jest?
1.Jestem chora
2. Mam depreche
3. Zaraz skocze w przepasc....
4. ehh domyslcie sie!
5. plakac mi sie chceeee
6. w budzie jak upior wygladalam...hehhh czerwone oczy i tak dalej...
7. Wszyscyc probuja mnie pocieszyc...
8. Nic juz nie kapujee
9. jak mozna zapomniec jak sie ulamek zwykly na dziesietny zmienia?? Chcesz wiedziec? Przyjmuje w pn, sr i pia. o godzinie 16.30 - 21.00 ;)
10. Czy wy ludzie nie wiecie ze:

05.10.2004 :: 20:57
Komentuj(1)

hejj dzisiaj mialam biegac...oczywiscie nie chcialo mi si czasu pprawiac...hehh wiec mam az 5.15 ehhh to jest na 4 okroazenia boisk a jest tych boisk 4 albo 5... ehh wychodzi mi 1 i cos na okrazenie...okropnie...heh jestem malo wytrzymala jesli o bieganie chodzi...z plywaniem juz lepiej, pochwale sie (nio co to sie skromnosc nazywa nie?) ze mialam 2 srebrne medale na miedzyszkolnym w 4 kl(na 50 m) i w 5kl (na 100m) w szustej zawodow nie bylo ;( A TERAZ ZNOWU BEDA (MAM NADZIEJE)... ehhh wlasnie robie referat na rele o buddyznmie... duzy wec go nie wklejam....pa!

06.10.2004 :: 14:42
Komentuj(0)

czasss, mija tak szybkooo... czasem nam sie wydaje ze dlugo na cos czekamy...ja juz na nic nie czekam, chce cieszyc sie kazda chwila zycia...nawet na wakacje nie czekam bo gdy pomysle ze 10 miesiecy stracilam na czekanie zamiast bawic sie, smiac, tanczycc i zyc to mnie skreca...co roku czekalam na wakacje, a gdy wreszcie nadchodzily to se myslalam, czemu sa takie wspanieale...no tak, nie ma budy, zadan domowych, mozna sie wyspac...ehh ale:
1. nie widzie kumpli codziennie
2. nie mam komu sie pozalic
3. z kim sie smiac
4. nudzi mi sie
5. na wczasach jest spox, ale kumpli nie ma
Oczywiscie lubie obozy (szczegolnie z megi) i takie rozne bo jest tam mnostwo ludzi w roznym wieku...

ALE (moze znienawidzone slowko...) niekiedy potrzeba czasu, tak jak teraz...nic nie kapuje...wszystko mi sie miesza, nie jestem niczego pewnaaa

hejj dzisiaj mialam biegac...oczywiscie nie chcialo mi si czasu pprawiac...hehh wiec mam az 5.15 ehhh to jest na 4 okroazenia boisk a jest tych boisk 4 albo 5... ehh wychodzi mi 1 i cos na okrazenie...okropnie...heh jestem malo wytrzymala jesli o bieganie chodzi...z plywaniem juz lepiej, pochwale sie (nio co to sie skromnosc nazywa nie?) ze mialam 2 srebrne medale na miedzyszkolnym w 4 kl(na 50 m) i w 5kl (na 100m) w szustej zawodow nie bylo ;( A TERAZ ZNOWU BEDA (MAM NADZIEJE)... ehhh wlasnie robie referat na rele o buddyznmie... duzy wec go nie wklejam....pa!

06.10.2004 :: 15:14
Komentuj(2)

Odpowiadam na wasze pytanka:

Ada:
Chcesz miec kwiatuszki albo cos przy kursorze to wejdz na www.madzia.olp.pl potem dzial "jak zrobic bloga", a w menu wybierz "kursor" czy cos takiego...

siwka:
Linki dodajesz w "wygladzie pamietnika" "strona glowna", jest tam kod w ktorym jest wpisane http://adres/, a obok masz napisane link
w tym pierwszysm wpicujesz caly adres a w drubgim nazwe np:
do bloga http://werisa91.talk.pl/ - to pelny adres
a mam go w linkach jako blog Gosi,

a obrazki wstawia sie z pomoca skryptu:
znam go ale jesli go wpisze to nie zobaczycie skryptu, wejdz na www.madzia.olp.pl "jak zrobic bloga" i wybierz "wstawianie obrazkow"

pa!



06.10.2004 :: 21:58
Komentuj(0)

CHlopakom ktorych kiedys kochalam...
albo tym ktorych nie wiedzialam ze kocham
to prawda...no moze nie kochalam ale stracilam na cos szanse i nie dalam KOMÓŚ szansy....ehhhh i mam wyzuty sumienia mimo ze bylo to rok temu... . Gosia, mowilam ci o tym, to glupie moze ale naprawde troszke zaluje...moglam z nim chociaz pogadaccc, ale to debilstwo przy dwuch klasach mowicc : sie ze mna umowi"...nio bo co mialam powiedziec "jasne"?? ehh

ale mialo byc do chlopakow ktorych kochalam nie? Wiec do was wszystkichhh... nadal was lubiee, nawet tych ktorzy zachowali sie po swinsku (wiekszosc), ehhh na mojim malym serduszku zapisaly sie bardzo ciemnym atramentem wasze inicjaly... rozmazuja sie ale ten tusz jest (a raczej byl) tak ciemny ze nie zejdzie nigdy do konca... zawsze bede was pamietac wszystkichhhh, przynajmniej tak mi sie wydaje, pamietam mojego 1 chlpka ktorego praktycznie nie moge nazwac chlopakiem bo mialam 5 lat...tak zabujalam sie juz w przetszkolu ehhh. Jeden moj byly chlopak...nie zyje mial 9 lat gdy ktos w mojim obecnym wieku walnal go palka w glope....i umarl...zeby bylo gozej to znam tego ktory go zabil.... ale nie chce o tym wiecej pisac, tyle mi wystarczy. pa!

06.10.2004 :: 22:17
Komentuj(1)

ehhhh ale powalony dzien... jestem chora, wlascwie nie wime co to jest ale mam goraczke, boli mnie gardlo i glowa, trzese se zimna (a raczej trzęsłam) i taie tam....mozecie mi nie wierzyc ale przetrwalam cale 5 lekcji... w tym sprawdzian z histy, wf (nie mialam sily srewowac...tylko raz z konca mi sie udalo), angol powalony tez przezylam (z Domzolem, chlopcy na niego Jurek mowia...), na reli bylo spox (1 lekcja)) nic mnie wtedy nie bolalao anie nic... koszmar zaczol sie po wf - Fiza- zupelnie nie dochodzilo do mnie co mowi babka, chociaz sie staralam... potem miala byc mata i polok, tzn. byly zapewnem ale mnie na nich nie bylo... z kumpela- Kasia poszlam szukac p. Kocek... nie bylo jej nigdzie, wiec poszlysmy do pielegniarki ( tam takie wielkoludy staly i mowili ze jestesmy "male" beztrzelnosc, ale jakos nie chcialo mi sie klucic wyjatkowo...). Ona zmierzyla mi temperaturke i zapytala co mnie boli: glowa, gardlo i sie trzese- powiedzialam, mialam 38,6 stopni... hehh potem zadzwonili po my mother, ona po mnie przyjechala... ceikawe czy dobudy jutro ide... moze nie? ;). A jeszcze cos> GOSIA! tak o niego mi chodzilo....hehhh nie ze mi sie podoba ale mam wyzuty sumienia hehhh... NIe liczac mojego pieknego samopoczucia to byl o niezle w budzie: wiekszosc osob miala fajne humorkiii... oprucz mnie rzecz jasna... hehhh ja popelnie samobujstwo i uwolnie sie z mysli , bo nie wiem co mysec hehhhh. Wszystko mi sie miesza i takie tam... heh ale narazie poczekam....moze ktos da mi te odpowiedz niedlugo:
(...)
Cierpie gdy cudza role musze grac..
ale czy bedac soba bliskich zasmucic mam
kto odpowiedz moze dac??
Kim jest ta ktorej wzrok
sledzi moj kazdy krok
znow w odbiciu widze calkeim obca twarz...
lustro odpowiedz zna,
gdzie jest to drugie ja
niechaj ono zdradzi to...
Radę niech juz daaaa
ktora droga odejsc z tad...
ktora z nich, jest zlaaaa?

fragment piosenki z.. bajki "MULAN", bardzo fajna bajka, smieszna i pradziwa naprawde warto ja obejzec... pa! Pozdro!!

07.10.2004 :: 15:02
Komentuj(0)

pytanko:
Co obiecalam i o tym zapomnialam?
1. codziennie wychodzic na dwor
2. codziennie biegac i rozciagac sie przed buda
3. przetlumaczyc tego:"De omnibus rebus et quibusdam aliis..." to po łacińsku, a co znaczy to se sam wymysl
4. odrabiac zada domowy
5. dodac muze na bloga (ale potem bo mi sie teraz nie chce...)
6. Dodawac takie obrazki:


ten jest brzydki ale trudno sie mowi... i bede je i dollsy dawac, nie codziennnie, to zalezy od:
1.tego ile czekolady wmucilam danego dnia
2. iel plakalam
3. jakie byly lekcje
i jeszcze wiele czynnikow np: czy mi sie chcialo ich szukac...pa!

07.10.2004 :: 15:27
Komentuj(0)

zgaduj ktora to notka, ciekawe kto (nie liczac notek) zgadnie... heh .... i jak juz pisze to poszukam wam tych obrazkow ehhhh

07.10.2004 :: 16:55
Komentuj(1)

aucccc spac mi sie chceee ;(. ale napisze ta notke bo jestem uparta jak stary osiol...heh czem to dobrze a czasem zle... ale napisze u juz! Wiec tak, fajnie ze po tak wielu notkach nie skaplam sie ze sie nie opisalam, hehhh
Imie: Blandyna
Nazwisko: A co cie to?
Data urodzenia: 16.09.1991
Buda: Gimnazjum nr. 4
Miasto: Siemce
obecny wzrost: 165 cm
obecna waga: 47kg
kolor oczu: zielonee
kolor wlsow: blond (posredni)
dlugosc wlsow: do 3/8 pleców
paznokcie: bleee musze zapuscic
rozmiar buta 37 i tak ma zostac !!
cera: eeee a kto to wie?? chyba normalnaaa
czytam: filipinke i ostatnio 13
ul ksiazki: dziewczynka z 6 ksiezyca, Harry, Pamiętnik ksiezniczki, Borneo, stowarzyszenie wedrujaych dzinsow i inne

ul kolor zielony, zolty, czerwony
ul. jedzonko slodycze, lody, slatka owocowa, kluski ;]
ul picie soczek bananowo-marchewkowy, koktajl
przyjaciele mowilam juz ;]
wrogowie az tak zle nie jest JESZCZE, no chyba ze...

jak mi sie soc przypomni to napisze...





07.10.2004 :: 20:57
Komentuj(0)

mam dziwny humorek wiec.... dodam cos, ale nie wiem co... ehhh ;]
pomyslmy... jest u mnie Syndi....ale nie chce mi sie opowiadac...

Za mało cię znam
by ci mówić kocham.
Za bardzo cię kocham,
aby ci tego nie mówić.

08.10.2004 :: 19:04
Komentuj(0)

Dzieki pewnej gazecie przestalam miec kompleksy (no moze nie calkiem, ale...) Wiec tak, w 13 ABC urody nastolatki (od syndi), wklejili takie maszkary ze normalnie mam wrazenie ze jestem sliczne ;]...heh naprawde... z jakimis dolami pod oczami, dziwnymi ustami i odstajacymi uszami i wogole bleeeee. heheehh i jeszcze jak se weszlam na strone internetowa na korej sa aktorki i modelik bez make up to normalnie sie ciszeee... to ochydne- pryszcze, i takie, asz sie w zaladku podnosi...heheee i wiem ze make up to kompletna zmiana... . hehhh jakbym sie pomalowala toby nikt mnie chyba nie poznal... no coz jak w zeszlym roku bratowa pomalowala mnie troszke (cien, puder, tusz) to wygladalam zupelnie inaczej, jakbym sie jeszcze podkladami i takie tam zajmowala toby mnie z mojim obecnym paszportem przez granice nie przepuscili,... hehhhh to smieszne ale naprawde... ja tam sie nie maluje za bardzo bo po co??

08.10.2004 :: 19:19
Komentuj(3)

Kochac w kilku jezykach:

albański - Te dua
arabski - Ohiboka
angielski- I love you
bułgarski - Obiczam te
chiński - Wo ai ni
czeski - Miluji te
duński - Jeg elsker dig
esperanto - Mi amas vin
estoński - Mina armastan sind
filipiński - Mahal ka ta
fiński - Minä rakastan sinua
francuski - Je t´aime
grecki - S´agapo
hiszpański - Te quiero
holenderski - Ik houd van jou
islandzki - Eg elska thig
irlandzki - Taim i

09.10.2004 :: 12:19
Komentuj(0)

No wiec podziekowania dla:
GOSI
JAJCA
****a
***a
Hippa tez (ale sie nagadal ;))
Syndi (moze nie zupelnie wiedziala o co mi chodzi ale to tam...)
I wszystkich innych ktorzy mi pomagaja/ pomagali i tak dalej.....

a teraz 2 czesc...
Wobec mnie badzcie szczerzy... jescli chcecie mi cos powiedziec, to prosto z mostu i juz, ja sie (chyba) nie obraze... Jesli mowicie niejasno to moge niepokapowac. I jeszcze cos. WIem ze ja tez czasem mowi nijasno ale czesto przec to ze nie chce kogos lub siebie zabardzo wygadac... bylo kilka takich niejasnych sytulacji nie Gosia?? heh pa!

09.10.2004 :: 12:58
Komentuj(0)

No wiec podziekowania dla:
GOSI
JAJCA
****a{nie wiem czy wyrazi zgode na przetwarzanie danych osobistych}
***a {nie wiem czy wyrazi zgode na przetwarzanie danych osobistych}
Hippa tez (ale sie nagadal ;))
Syndi (moze nie zupelnie wiedziala o co mi chodzi ale to tam...)
I wszystkich innych ktorzy mi pomagaja/ pomagali usilowali pomagac i tak dalej.....

a teraz 2 czesc...
Wobec mnie badzcie szczerzy... jescli chcecie mi cos powiedziec, to prosto z mostu i juz, ja sie (chyba) nie obraze... Jesli mowicie niejasno to moge niepokapowac. I jeszcze cos. WIem ze ja tez czasem mowi nijasno ale czesto przec to ze nie chce kogos lub siebie zabardzo wygadac... bylo kilka takich niejasnych sytulacji nie Gosia?? heh pa!

09.10.2004 :: 12:59
Komentuj(0)

Dziecinnie prosty teścik Oto najłatwiejszy quiz pod słońcem. Plan-minimum to 5 poprawnych odpowiedzi. Bądź duży i nie oszukuj! Ale nie daj plamy!

1) Jak długo trwała Wojna Stuletnia?
2) Który kraj robi kapelusze Panama?
3) Z jakiego zwierzęcia robi się catgut?
4) W jakim miesiącu Rosjanie obchodzą rocznicę Rewolucji Październikowej?
5) Z włosów którego zwierzęcia zrobiona jest szczotka wielbłądzia?
6) Nazwa Wysp Kanaryjskich pochodzi od nazwy którego zwierzęcia?
7) Jak miał na imię król Jerzy VI?
8) Jakiego koloru jest zięba purpurowa?
9) Skąd pochodzi chiński agrest?
10) Jakiego koloru jest czarna skrzynka w samolocie?




|
|
|/

Wszystko zrobione?




|
|
|/

A teraz sprawdź odpowiedzi:




|
|
|/

1) 116 lat
2) Ekwador
3) z owiec i koni
4) w listopadzie
5) z wiewiórki
6) od psów
7) Albert
8) szkarłatnego
9) z Nowej Zelandii
10) pomarańczowa, oczywiście

No i jak poszło?





09.10.2004 :: 13:00
Komentuj(0)

Ten test zawiera tylko cztery krótkie pytania, ale odpowiedzi na pewno Cię zaskoczą. Nie oszukuj samego siebie tylko dlatego, że jestes ciekawy/a odpowiedzi.

Twój umysł i Twoje uczucia są jak spadochron:
Najlepiej gdy są otwarte.
Ten test jest także dobrą zabawą, ale tylko wtedy gdy dokładnie przestrzegasz poleceń.
Nie oszukiwać !!!!!!

POMYSL SOBIE ŻYCZENIE ZANIM ZACZNIESZ!!!!!!

Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejnosci.

To tylko cztery pytania i jesli przeczytasz je wczesniej, Twoje odpowiedzi nie będą szczere.

Weź kartkę i ołówek i zapisuj swoje odpowiedzi.

Będziesz ich potem potrzebować.

To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym.
Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami.

Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyslonej przez siebie kolejnosci (tak jak Ci się podoba!!!!). Zapisz to!!
a. krowa
b. tygrys
c. owca
d. koń
e. swinia

Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno okreslenie, które pierwsze przychodzi Ci na mysl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie)
a. pies
b. kot
c. szczur
d. kawa
e. morze

Pomysl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów !!)
a. żółty
b. pomarańczowy
c. czerwony
d. biały
e. zielony

Na koniec zapisz sobie Twoją ulubioną liczbę i Twój ulubiony dzień tygodnia.

Gotowe?

Upewnij się, że Twoje odpowiedzi są szczere i odzwierciedlają Twoje PRAWDZIWE uczucia!!!!!

Ostatnia szansa na poprawę.....
Przeczytaj teraz interpretację Twoich odpowiedzi.
Ale najpierw: powtórz swoje życzenie
Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu:
Krowa: oznacza KARIERĘ
Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ
Owca: oznacza MIŁOŚĆ
Koń: oznacza RODZINĘ
Swinia: oznacza PIENIĽDZE

Drugie pytanie:
Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOSĆ
Opis kota to OSOBOWOSĆ TWOJEGO PARTNERA
Opis szczura to OSOBOWOSĆ TWOJEGO WROGA
Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU
Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA

Trzecie pytanie:
Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni
Pomarańczowy: tą osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela
Czerwony: tą osobę naprawdę kochasz
Biały: to pokrewna dusza
Zielony: ktos kogo będziesz wspominać całe życie

09.10.2004 :: 13:12
Komentuj(0)

Rzecz dzieje się w starym klasztorze, w którym żyje około 20 mnichów. Każdy dzień spędzają na gorliwej modlitwie. Nie mają nic prócz prostego łóżka w skromnym pokoju, jednego krzesła i okna, żadnych luster, ani wygód. Każdej nocy Bóg przychodzi do nich, aby z nimi porozmawiać, do każdego z osobna. Pewnej nocy, mówi im, że w klasztorze znajduje się jeden, podkreślil, jeden mnich zarażony wstydliwą chorobą. Objawia się ona niebieską plamą na czole. Mnich ten musi sam odgadnać, że jest chory i odejśc z klasztoru. Mnisi widują się tylko podczas posiłków. Uwaga, inni mnisi nie mogą mu dawać znaków, ani nic mu wspominać o jego chorobie, on sam nie ma możliwości zobaczenia swego oblicza w lustrze. Jak więc ma się domyślić że to on jest chory?







Odpowiedź:
Mnich, który jest zarażony, ma niebieską plame na czole. Nie ma lustra, ale ma oczy. Przygląda się innym mnichom podczas posiłku i jeśli nikt nie ma na czole znaku, oznacza to, że on jest chory i musi odejśc z klasztoru.

09.10.2004 :: 13:15
Komentuj(0)

Nie czytaj końcówki przed wykonaniem wszystkich 8 czynności!

1. wybierz cyfrę od 1 do 9
2. pomnóż ją przez 9
3. w otrzymanej liczbie dodaj jedności do dziesiątek (np. 14: 1+4=5)
4. odejmij 5
5. teraz: jeżeli 1 to "A", 2 to "B", 3 to "C" itd., wybierz literę, która odpowiada twojej liczbie
6. szybko! wybierz państwo na tę literę
7. na trzecią literę państwa wybierz kolor
8. na drugą literę koloru wybierz kwiat



a teraz...














ej!... ale w Danii nie rosną niebieskie irysy!

09.10.2004 :: 13:19
Komentuj(3)

Techniki ściągania....

Oczywiscie nie sciagam czesto i mam z tym kilka wpadek (angol i nieclo ;))

Proste i skuteczne! Na normalnej kartce, takiej jak na klasówce, piszesz to co chcesz. Tyle że twardym i ostrym olowkiem. Teraz tylko opanowac nerwy. Spokojnie przekładasz kartki jakby to była jedna z kartek sprawdzianu. Tak napisałem niejeden sprawdzian bez wpadki. Nawet z długopisem zamiast ołówka to działa tyle, że wyciągamy kartke po czasie i traktujemy ją jako jedną ze sprawdzianu. Proste jest zawsze najlepsze!


Musimy przygotować kartkę, na której będziemy pisać sprawdzian, klasówkę... itp. Obcinamy jej dolną krawędź na wysokość ok.2cm (w zależności od potrzeby), jednak zostawiamy margines nie obcięty, na którym zapisujemy informacje. Na klasówce zaginamy go do kartki, kładąc na nim prawą rękę.


Niektórzy uważają, że korzystanie ze ściąg to jedynie sposób na usystematyzowanie materiału i poznanie luk we własnej wiedzy, a sam fakt posiadania takiego pomocnika, to swoista próba pokonania stresu. Ściąganie bywa w szkole traktowane różnie, najczęściej jednak jako łamanie zasad, które powinno być ukarane. Jedni nauczyciele spoglądają na korzystającego ze ściągi delikwenta z pobłażaniem, inni bezwzględnie zwalczają.


Jeśli w klasie, w której piszemy sprawdzian są czarne ławki, możemy sie pokusić o napisanie ściągi na tej właśnie ławce. Gdy nauczyciel przechodzi - nic nie widzi, a my po odpowiednim kątem możemy wszystko odczytać.


cdn.

10.10.2004 :: 12:02
Komentuj(2)

Co dzisiaj??
1. Kosciol (musiala wstac o 8.00 buee)
2. zada z maty
3. mapa
4. internet (za godzinke znowu bede)
5. cos na forum musze porobic...
6. napewno tv bedzie...
7. eee no nie wiem, cos wymysle... a potem napisze

chcialam wam napisac o czyms duzo...ale niestety mam malo czasu... napisze potem a teraz... OBRAZEK!

10.10.2004 :: 14:12
Komentuj(0)

dostalam 4 za bloga...u jajca, bleeee. Braklo mi 2 pk na 150... ehhh mysle czy nie oceniac blogow, raz probowalam ale teraz juz troszke bardziej znam html wiec mogloby byc fafnie... a jak wy myslicie?? Jesli chcecie to zaloze gdzies bloga do oceniania waszych blogaskow... napiszcie, to dla mnie wazne, heh pa!

10.10.2004 :: 15:35
Komentuj(1)

Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zacząć od nowa.

Miłość bez samotności byłaby nieprawdą, samotność bez miłości rozpaczą.

Życie człowieka pomalowane jest kolorami jego wyobraźni.

Kocham Cię nie tylko za to, kim jesteś, ale także za to, kim ja jestem, gdy jestem z Tobą. Kocham Cię nie tylko za to, kim się stałeś, ale i za to, kim ja stałem się dzięki Tobie. Kocham Cię, bo więcej zdziałałeś niż jakikolwiek dekalog, abym mógł stać się dobrym człowiekiem, i więcej niż jakakolwiek wiara, aby uczynić, mnie szczęśliwym. uczyniłeś to bez słów i gestów. Uczyniłeś to, bo jesteś sobą. Bo może właśnie na tym polega przyjaźń

Prawdziwa miłość wcześnie spisuje testamenty.

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą że spełnią się ich największe marzenia!

Nie sposób być zbyt ostrożnym w wyborze własnych wrogów.

Kiedy filozof odpowiada, przestajemy rozumieć o co pytaliśmy.


to jest kilka cytatów... z jakiejs stronki, hehh

10.10.2004 :: 15:57
Komentuj(0)

Mialam dzisiaj piekny (hehe)n sen.... snilo mi sie ze gralam w siate z......uwaga uwaga!!.....z....panię PROHOTĄ :mrgreen: ... dziwny sen nie?? heh odam ze Prohota to psorka (ok 50) z polskiego....hehe ja mam sny...

10.10.2004 :: 17:19
Komentuj(1)

Trudno jest żyć w nieszczęściu
Kiedy płacze się i szlocha,
Lecz jeszcze trudniej,
Jest żyć bez kogoś,
Kogo się kocha.

10.10.2004 :: 17:32
Komentuj(0)

Miłość to wieczne cierpienie,
Lecz nie każdy je zna.
Jednemu serce się śmieje,
Drugiego boli i łka.

10.10.2004 :: 17:35
Komentuj(0)

Nadzieja - takie nic które jest wszystkim, które utrzymuje przy życiu gdy brak sił do walki. Bo czasem brak sił aby walczyć o miłość. Czasem miłość nie jest taka prosta, nie wystarczy powiedzieć kocham cię i już po wszystkim, wszystko będzie różowo i narodzi się miłość. Czasem bywa tak że trzeba walczyć o miłość, trzeba trwać i być twardym i wytrwałym, wtedy przychodzi nadzieja. To ona daje siłę. Tyle że daje siłę przez to że pozwala żyć złudzeniami, które nie zawsze muszą się spełnić. Bo bywa tak że cała ta walka, cała ta wytrwałość jest już nie potrzebna, bo uświadamiasz sobie że i tak nie ma szans. Wtedy umiera też nadzieja, a gdy ona umiera to wtedy przychodzi dopiero prawdziwy ból. Bo czym jest nadzieja, jest ona wszystkim tym czego pragniemy, daje nam ona prawo do wiary, do wiary we własne złudzenia. Gdy złudzenia się rozpadają jest już koniec. Odbierz człowiekowi jego złudzenia a przestanie on istnieć. Ale żeby nie było tak pesymistycznie dzięki właśnie tej nadziei mamy siłę do tej walki, do wytrwałości, która prowadzi do miłości. Bo kiedy tak naprawdę rodzi się miłość? Mówi się o miłości od pierwszego wejrzenia, bo taka też istnieje, ale co jeśli nie zakochałeś / zakochałaś się od pierwszego wejrzenia? Jeśli uczucie pojawiło się później, czy to uczucie pojawia się równocześnie u obu stron. Chyba nie. Zawsze ktoś jest pierwszy, a jeśli to jesteś ty? I wiesz że ta druga osoba jest tą jedną jedyną, ale ona jeszcze tego nie wie. Może inaczej ty już kochasz ale jeszcze nie jesteś kochany / kochana. Trzeba wtedy mieć nadzieję że uczucie obudzi się z drugiej strony. Nadzieja na to że i ty pewnego dnia usłyszysz "kocham cię" od kogoś kogo kochasz.

10.10.2004 :: 17:39
Komentuj(0)

hehhh patrz w dół:

10.10.2004 :: 17:57
Komentuj(1)

Miłość jest jak ten strumień w swym spadku gwałtowny,
Co się z źródeł nieznanych rzuca w kraj czarowny,
Ileż się w nim nadbrzeżnych piękności odbija,
Ileż wdzięków go nęci - on wszystko przemija.
I jeden tylko obraz, w czyste łowiąc tonie,
Zawsze toż samo słonce w swojem niesie łonie;
Z niem się chmurzy, rozjaśnia lata, wieki płynie
Z niem wszystkie mija losy i z niem w morzu ginie.
[F. Morawski]

10.10.2004 :: 18:03
Komentuj(0)

Dzisiaj w budzie... ehhh no wiec tak...pierwsza lekceja to niemcol (bleeee) i dostalam 3 ;( z kartkowy bo: nieznalam 3 slowek iii pomylila mi sie literka w odmiania, godzinki mialam dobrze...potem anglo, spox 5 z dialogu...potem gegra... kurde a chcialam zeby mnie spytala, bo chce miec to za sobo, a teraz to i na katkowe musze umiec i na pyanie z mapy, bo teraz to juz MUSI mnie zapytac! Jak nie to normalni sie zglosze do niej przed lekcja ze chce byc pytana! Potem hista...babka nie sprawdzila sprawdzianow (a nam sie do lbow tlucze ze zadanie mamy robic na nastepna lekcje!), potem chyba polok, i oczywiscie gramatyka wiec spox (ta babka nudzi...), i dwie maty, na jednej kartkowa na drugiej promile. A jautro??
Rela- spox...
polok- zada sie odrobi
infa- kartkowa- blanda nauczysz sie slyszysz?? MUSISZ!
plasta- walic to
wos- zobaczy sie

widzicie jak cudownie....bleeeeeeeee plakac sie chce

no to pa... nie no ja nie moge...

11.10.2004 :: 16:53
Komentuj(2)

nie mam na nic czasu tylko buda i buda... tu kartkowa z niemcola, tam z gegry, sprawdzian z maty, z infy (heh jutro niestety), jeszcze do biblioteki musze szorowac moje 15 wypozyczonych ksiazek oddac (no co jak sie nudzilam) i jeszcze dykto z poloka sie szykuje... blanda pamieetaj!! NIGDY NIE ŚCIĄGAJ ORTOGRAFI OD CYNTHI... no wybacz ale boże przez "rz" pisac to dziwne... hehe, pa

11.10.2004 :: 17:06
Komentuj(0)

To z Gosi bloga (werisa91.talk.pl), ale mi sie spodobalo wic wklejam ;)

10 PRZYKAZAŃ PORZĄDNEGO UCZNIA;)

1) Nie kuj na blachę, pamiętaj, że możesz wykorzystać tylko 4% swego mózgu.
2) Przerwa to krótkie święto, ciesz się - byleby nie za głośno.
3) Nie zjadaj ołówków - lasów coraz mniej.
4) Nie obgryzaj paznokci na pierwszej lekcji - zostaw na póżniej.
5) Nie bój się nauczycieli - to też ludzie.
6) Nie traktuj odpowiedzi przy tablicy jak końca świata, to dopiero początek.
7) Nie zgrzytaj zębami przed sprawdzianem, Twój dentysta ma jeszcze innych pacjentów.
8) Nie denerwuj się podczas oddawania sprawdzianów, módl się, by Twój zaginął.
9) Jeśli dostaniesz jedynkę, nie załamuj się, tylko wyżal się przyjaciółce - byleby nie za mocno.
10) Nie ucz się tyle - raz się żyje!

to narysowalam sama na poincie i do bloga w onecie wklejilam ale potem go usunelam... na szczescie kumpel to wziol jako apel i wklejil do siebie wiec jest!

11.10.2004 :: 17:14
Komentuj(0)

wlasnie "robilam" zada z infy... jestr suppcio. maialo byc o 4 wybranych uzadnzeniach zewnetrznych a....ja napisalam o WSZYSTKIM. o wewnetrznych, zewnetrzny ch, co jest na jednostce, wszystko jestopisane i ... to wszystko w 5 minutek... bo na naecie wszystko jest... . Dokladnie wszystko opisane i wogole, chyba 6 dostanie... jasne o nie przepisuje tylko na kartkach przyniose bo... po co sie meczyuc?? wzystkie uczciwe istotki we wszechswiecie...zal mi was!! hehe, wy sie trudzicie a ja se sciagne z netu... aahaaaa i jeszcze cos.... byla kartkowa z amty i niezle mi poszlo (chyba dobrze) PA@

i piszcie: blandzia@poczta.onet.pl 3006137 pa!

11.10.2004 :: 18:30
Komentuj(1)

Dlaczego koty sa lepse od meszczyzn?? NIe wiesz?? To proste, przekonaj sie!


1. Kot zawsze trafia do kuwety.

2. Kota łatwiej wytresować .

3. Nie musisz nigdy spędzać czasu z matką swojego kota.

4. Jeżeli będziesz prosić wystarczająco długo, kot w końcu cię wysłucha.

5. Kotu można obciąć pazury. Spróbuj nakłonić faceta, aby obciął paznokcie u nóg.

6. To nic jeżeli kot będzie się ocierał o twoją najlepszą przyjaciółkę.

7. Gdy kot wskoczy na twoje kolana, wystarczą delikatne pieszczoty aby go usatysfakcjonować.

8. Kot wie, że jesteś kluczem do jego szczęścia... Mężczyzna myśli, że to on jest szczęściem.

11.10.2004 :: 18:56
Komentuj(3)

NIe ma to jak kuzyni... hehe fajny obraziu nie??

Podobnie do siebie jak jajco i Adam hehe

11.10.2004 :: 19:11
Komentuj(2)

humorek...
Szkoła
Nauczycielka pyta Jasia :
-Jak ci się podoba w szkole?
-Szkoła jest jak mediamarkt, powinni tego zabronić!



List
Jasio pisze list do rodziców z kolonii:
,,Kochana Mamo i Tato, to są moje najbardziej
udane wakacje.Noga już mi się zrosła, a ząb przechowuję w pudełku od zapałek wyłożonym watą"



Pali się !
Jasiu z kanistrem przybiega na stację benzynową.
-Dziesięć litrów benzyny ,szybko!
-Pali się , czy co?
-Tak, moja szkoła... ale już zaczyna przygasać !


Jasio oglądał telewizor przychodzi do mamy i mówi:
- Mamo, mamo choinka się pali.
Na to mama :
- Ile razy mam ci mówić, że choinka się nie pali tylko świeci.
Jasio poszedł dalej oglądać dalej telewizor, przychodzi do mamy po chwili i mówi:
- Mamo, mamo firanki się świecą.


Spóźniony
-Jasiu,znów spóźniłeś się na lekcję!
-Na naukę nigdy nie jest za późno,proszę pani.


Znalazłem !

Stoi Jaś na ulicy i krzyczy:
-Znalazłem,znalazłem,znalazłem!
Podchodzi starszy pan i pyta go:
-Co znalazłeś?
-Da mi pan złotówkę ,to panu powiem.
Starszy pan dał się namówić i dopytuje się chłopca:
-Co znalazłeś?
-Da mi pan jeszcze jedną złotówkę ,to panu powiem.
Pan dał Jasiowi złotówkę i pyta:
-Co znalazłeś?
-Znalazłem głupiego,co mi dał złotego!


Miś

Matka mówi do Jasia:
-Idź do sklepu z zabawkami i kup sobie tego misia, którego chciałeś. Masz tu 100 zł, ale kup tego za 50 zł, bo do końca miesiąca nie będziemy mieli za co żyć.
Jaś poszedł do sklepu, ale oczywiście kupił tego za 100 zł. Wracając do domu, myślał co powie mamie, ale zorientował się, że po drodze mieszka jego ciotka, i ona na pewno coś wymyśli. Ciotka się ucieszyła, ale mówi do niego:
- Jasiu, ja tu muszę porozmawiać z takim panem, schowaj się do szafy, dobrze?
Jaś się schował, a ciocia "rozmawiała"... Aż tu nagle pukanie do drzwi przerwało im konwersację.
Mąż z delegacji wrócił!- i bach tego pana do szafy. Sprytny Jaś mówi do niego:
- Kup pan misia!
- Nie! Na co mi miś?!
- Kup pan misia za stówę ,bo będę krzyczał!
Pan chciał nie chciał ,misia kupić musiał. Za chwilę Jaś mówi:
- Oddawaj pan, misia!
- Jak to, przecież Ci zapłaciłem!
- Oddawaj, bo będę krzyczał!
No i tak przekręcił pana dwa razy. Wrócił do domu, miś za 100 pod pachą i 200 w kieszeni! Matka bogobojna, mówi:
- Misia oddaj, pieniądze na ofiarę,a Ty do spowiedzi idź!
Jaś zrobił ,jak mama kazała, podszedł do konfesjonału i mówi:
- Proszę księdza, bo ja to chciałem wyjaśnić ,jak to z tym misiem było...
- SPADAJ MI STĄD! JUŻ TRZECI RAZ MNIE NIE NABIERZESZ!


Przedmiot studiów

- Jasiu! Co będziesz robił ,jak skończysz szkołę?
- Będę studiował.
- A co będziesz studiował?
- Dewiacje seksualne.
- A co to jest Jasiu?
- Tak dokładnie to nie wiem ,ale mogę podać przykład. Stoją na ulicy trzy panie i jedzą lody. Jedna liże lody, druga gryzie ,a trzecia ssie. Która z nich jest mężatką?
- No nie wiem Jasiu. Może ta ,która liże?
- Nie. To ta ,która ma obrączkę, a to o czym Pani myśli będzie przedmiotem moich studiów...


moze dodam kilka jeszcze pozniej kiedys pa!


11.10.2004 :: 19:28
Komentuj(1)

hej o 16.00 przyjdzie Cynthia i bedziemy (miedzy innymi) gazetke robic... heh chyba zaloze z gosia tego bloga do oceniania blogow...nie wiem...Kurde gdzie ta Cynthia/? ehh



pa pa

12.10.2004 :: 15:52
Komentuj(0)

buda...
sprawdzian z infy, i z zada dostalam 5-
polok... ehhh nudy
plasta... jesien rysujemy...jeszcze nic nie dostalam
rela... spox pione dostalam z aktywnosci ;)
wos- zapomnialam prasowki ale spox


Przyszly tydzien zapowiada sie:
-sprawdzian z Gegry, i pytanie z mapy, nie no teraz to juz musi mnie zapytac!
-oddanie kartkowek z maty (o ile pani kocek wyzdrowieje)
- cos z anglika pewnie bedzie... heh

DO konca tygodnia brak maty!! JAk SIE CIESZE!

12.10.2004 :: 19:55
Komentuj(0)

ehhh ja ma wyzuty sumienia znowu... nawet nie wiem czemu ale mam! ehhh.... dzisiaj obie pomyslalam o wszystkich rzeczach za ktore moga mnie nie lubic, albo nienawidzic i teraz sama nienawidze siebie...no ale spoxiczek, raczej nie skocze z okna bo...za nisko i najwyzej bym sie poalamla a po co?? a zyl se raczej nie bardzo podetne bo nie lubie krwi....bleee, nie powiesze sie bo na czym?? NO dobra cosby sie znalazlo... nie udusze sie i nie utopie bo to za dlugo trwa...a pozatym sie nie chce zabic bo... nie chce i juz! korzystam z okazji i...
... tak.. za slowa tez... to do jajca...eh, ale ona chyba wie ze wlasciwie to co powiedzialam nie bylo do niej..prawda jajco?? hehe... i sorki dla kazdego kogo o cos oskarzylam... naprawde sorki!! wiem jakie to okropne gdy ktos mysli ze cos zrobilam a tak naprawde to nie ja...ehhh dzieki ze to czytacie pa!

12.10.2004 :: 20:07
Komentuj(0)

ale to dziwne, przed chwila bylam wsciekla, potem zla na iebie, a teraz sie ciesze...ja wiem z czego ale co wam do tego...hehhhh juz mowilam wam duzo rzeczy...za duzo i kilka aferek z tego bylo heh.
Moje postanowienie (kolejne, o ktorym pewnie zapomne..heh):
-codziennie wiecej o 5 brzuszkow (dzisiaj 55 zrobilam ;D)

hehe jak wam sie podoba bo mi...nie bardzo ale jak dobrze pojdzie to bede miala na wakacje twardy brzuszek...heh pa!

12.10.2004 :: 20:11
Komentuj(0)

mam do was pytanko... a raczej prosbe... wpaczcie sie w ten obrazek i powiedzcie z czym wam sie kojazy... heh bardzo plosme was wsystkich a to ten obrazek:

12.10.2004 :: 20:13
Komentuj(0)

mam dla was obrazek na z tych na ktore czekacie:

12.10.2004 :: 20:39
Komentuj(0)

ehhh tak dawno nie bylo tych obrazkow wiec nadrabiam straty hehe:


hejjjj... mysle zy nie obciac wloskow...tak dlugo je zapuszczam..chcilam miec do pasa, i nie ch tak juz bedie... jak mi sie nie bedzie podobalo to zetne tloske... hehe pa!

12.10.2004 :: 20:42
Komentuj(0)

ahc to podobienstwo...:

12.10.2004 :: 21:28
Komentuj(1)

Hej! Dzisiaj w budzie bylo spox. Mielismy 5 (chlopaki 3) lekcji. Pierwszy polok blee ;(, potem Anglik... facet cos czytal...potem chemia ale na chemii poszlismy na karaoke... niektorzy fajnie spiewali...naprawde fajnie... 404 nr. byl spox spiewal "jedzie pociag" wszyscy sie baili itd. potem swietla...pogadalam se z Gosia, a potem wf. Znaczna czesc wf to wynoszenie stoolikow i tak dalej z sali gimnastycznej... a potem rozgrzewka, i siata. dzien byl niezly...

13.10.2004 :: 14:07
Komentuj(0)

ehhhh ja go zabije... jak on mogl komus cos takiego debilnego powiedziec ehh...no mniejsza z tym...hehe.. znajazlam fajnego gifka , ale... mam uklad gifow i jest cos tam 50 w tym ukladzie czy cos tak wiec za 50 notek dam go wam;)
a teraz wypada ten:

slodziutki nie?? heh mi tez sie podoba...pa!

13.10.2004 :: 14:28
Komentuj(1)

Wszystko mi sie miesza....jakie to glupie uczucie wiesz Gosia...powinnas wiedzien o co mi chodzi...umiesz czytac w myslach nie?? heh ... nie iwme czy sie miac czy plakac?? nie no wiem ze ta notka jakas taka yyyy no powiedzmy delikatnie "dziwna", ale co tam. Jak sie ciesze ze jutro budy NIE MA! bardzo bardzo sie ciesze...eh Gosia mialas byc o 2 czy mi sie wydaje?? Ja juz nie wiem co robic... siedzien na kompie, isc na dwor pobiegac z pieskiem czy co. O piesku pewnie nie pisalam i o rodzince tez....to w nastepnej notce moze co?? oki ide...nooo ide oooo o jest mysl....POTAŃCZYĆ. Nie ma kolka niestety jutro...nie moge krokow zapomniec!! Ehhhh nie mowilam jeszcze ze chodze na kolko taneczne (Gosia mnie wcignela). Tak wlasciwie to Gosia to najfajniejsza dziwczyna z mojej klasy...nie jest ciamajda, mozna z nia pogadac i takie tam wazne szczegolki. Jak ja duzo rzeczy zapomnialam powiedziec ehhh no dobra....jak mi sie bedzie chcialo to napisze potem a teraz ide pa! I obrazek dla was!

13.10.2004 :: 14:43
Komentuj(1)

sorki ze tak dluuuuuuugo nie pisalam ale mieli klopoty techniczne,, no ci od netu....ehh trzeba nadrobic straty nie?? wiec zaczynam heh!

14.10.2004 :: 20:22
Komentuj(0)

Mialam opisac rodzinke?? ehhh no wiem mam mame tate 3 braci i psa....
mama jest....ehhh ona ma manie na punkcie wkowania i idiotyczne ambicje co do mnie

moj tata chce zebym zamaist siedziec na kompie robila zada z maty....

moj Brat (Łukasz) ma 3 lata i jakby na mnie nie kapowal to by byl spox

Dawid (moj 2 brat) jest spox.... tylko uwaza ze powinnam byc jakas super ciocia i przychodzic codziennie do jego corki

Patryk tez jest spox ale nie widzialam go od 2 lat wiec co tu pisac...

Pies ma na Imie Kora i tez jest spox... hakby mnhie sluchala nie tylko wtedy gdy mam chrupka albo cos w rece to bylo by bardziej spox!

14.10.2004 :: 20:29
Komentuj(0)

jutro ...

mam fize, biole, angol i bleeee nic mi sie nie chce. Biore chomika do domu. na weekend oczywiscie. Piesek mi starczy w zupelnosci. Kora jest suczka, ma 5 lat, jest duza, to owczarek niemiecki. No i ja go zabije....wiesz kogo Gosia?? nie powstrzymasz mnie...jak on mogl ?? heh przeciez ja nic takiego nie mowilam...ehh no coz. Co ci jest jajco?? Jakis twoj kumpel pisze mi ze sie czyms martwi ehhh cos napisalas. napisz o co ci chodzi bo on mnie zameczy! Kurczaczki. Jak te wredne swinie mogly mi neta rozloaczyc...ja nie wiem. Normalnie caly wolny dzien stracony iii niestety w poniedzialek kartkowa z gegry ehh mi sie ryczec chce..... A tak fajnie ten dzien planowalam, co zrobie, jakie notki dodam a teraz nie mam czasu... jutro chyba na 8.00 do budy! i wf pierwsza, spox.
Jajco jeszcze cos...kiedy mi te 2 filipinki oddasz?? jednej nawet przeczytac..eh jak je zgubilas to cie powiesze...kurde ja ostatnio wszystkich pozabijac musz eehhh... pa! Nie wiem oc pisac nie mam duzo czasu wiec nie napisze tego co chcialam...moze dzisiaj jeszcze cos dodam

14.10.2004 :: 20:45
Komentuj(0)

dodam jeszcze cos i... ide na tv



"Ut aliquid fecisse videatur..."

to znaczy: aby sie wydawalo ze cos sie robi...


14.10.2004 :: 21:17
Komentuj(1)

dzisiaj w budzie...
1. wf- ktos mi tak efektownie walnnol pilka ze mi sie w glowie zakrecilo i niedobrze mi bylo ale to szczegolll
2. polok...nudaaaaa
3.bio...spox, za tydzie kartkowa z komorek a za 2 tygodnie z czegos tam jeszcze...
4.fiza....eh czy to moja wina ze na ostatniej lekcji mnie nie bylo bo chora bylam....a lekcje odpisane mialam i zada zrobilam, a ze jeden wykres zle zrobilam to juz nie moaj wina...cynthia miala tak samo a byla!
a potem byl koniec, fajnie nie? No i wzielam chomiczka do domu. Jest brazowo-bialy i ma czarne oczka, ale chyba stary jest (1,5 chyba ma)

Przed chwila sie cholernie wkurzylam na kilka osob z forum ktore uwazaja ze piesek bz rodowodu jest nierasowy, i ze pieski bez rodowodu i nierasowe sa gorsze od tych rasowych! DEBILE! moge na blogu pisac wsyzstko wiec pisze!

15.10.2004 :: 13:37
Komentuj(0)

hejj, wlasnie se siedze na kompie i tylko Kuba jest na gg...kuurde ruszyliby sie!ehhhh ja chce do budy. Oczywiscie nie chodzi mi o sprawdzian z gegry tylko o kumpli i kumpele. A tak wogole to ja se przypomniec musze co za notki wczoraj mialam dodac bo zapomnialam...ehhh

15.10.2004 :: 14:31
Komentuj(1)

nio cze! eh dzisiaj spox bylo. Przekopalam cala szafe i fajna sukinke znalazlam, o ktorej zapomnialam, ale niestety na lato wiec poczekamy caly rok. Nie ma niemcola i maty w poniedzialek! ehhh zarabiscie nie? wiem wiem ze tez tak chcecie hehe... i gegra niestety z gegry sprawdzian jest. ehh ;(. moze babka z histy oddala by sprawdziany?? albo znowu powie ze zapomniala. Kiedy mi filipinke odasz jajco?? Ja tez chce ja przeczytac wiesz? ehhh sie wkurze zaraz pa!

15.10.2004 :: 20:11
Komentuj(0)

I mam dola, znowuuu wiem ze mioj limit dolow na mieesiac jest juz prawie wyczerpany a jeszcze pol miesiaca przd nami ale co tam. odrobii sie w wakacje. ehhhhh. NIKT mNIE NIE LUBI. tak dokladnie niekt. nikt ze mna nie gada na gg oprucz Gosi. I zablokowalam pewnego debila ktory mowi ze idzie, a zostaje jeszcze 2 godzinki i odzywa sie tylko jak chce zada. Rob se zada sam i sie wypchaj! Myslalam ze sie zmieniles, ale jak nie to nie! PA!

15.10.2004 :: 20:24
Komentuj(3)

hej przeszlo mi...narazie. eh sorki ale sie wkurzylam. I to bardzo. heh ale juz jest spox. hehh tak...macie racje 9to do tych ktory w ostatniej notc dali komenta) powinno sie miec prawdziwycha nie falszywych przyjaciol...ale jak poznac czy ktos jest prawdziwy to trudne nie?? heh. Pod wplywem nerwow czesto szybko podejmuje niektore decyzje i pozniej ich zaluje... bo nie jestem pewna czy tak bylo chociaz moglo sie tak wydawac nie??

15.10.2004 :: 22:44
Komentuj(0)

mialam opisywac moja klase tak?? ehhhh nie chce mi sie 27 osob to za duzo. hehe. Kuurde zapomnialam 60 bruszkow dzisiaj zrobic..no dobra nie zapomnialam ale mi sie nie chcialo. Wiec jutro zrobie, co mi szkodzi. Ale jak jutro nie zrobie to se 10 za kare doloze. Heh na obozie bez rozgrzewki za jednym razem zrobilam sto bruszkow i sto przysiadow....ale byly efekty uboczne...nie umialam schodzic po schodach pierwsze 2 dni po tym. hehe. Ale wiecej nie bede taka glupia i sie sama z soba nie bede zakladac....bo powiedzialm sobie ze potrefie i owszem udalo mi sie ale...jakim kosztem?? teraz z rozgrzewka i stopniowo co tydzien o 5 wiecej. moze pod koniec rkoku bede juz tak bardzo wytrzymala?? Nie wim, moze. I pomyslalam se tak...jesli ja nie zapomne roznych rzeczy to one pozostana nawet jesli inni o nich zapomna...ehh o jak wielu rzeczach trzebaby bylo zapomniec. O tak wielu. ehh dzisiaj do ktorej chce moge siedziec na necie wiec troszke se popisze! Nie umialabym wymienic wszystkich reczy, zdarzen i chwil ktore chce zapomniec. ale jest tez wiele ktorych ja nikomu nie zapomne. Nie! Nie potrafie niektorych rzeczy wybaczyc. Gdy juz mysle ze zapomnialm, powracaja w snach, myslach. To czego nie moge zapomniec zdarzylo sie 3 lata temu. Na mojich wakacjech na Dominikanie. Bylo super...ale jedn rzecz o ktorej mysle gdy am "wracam" to to. Nie potrafie zapomniec. NIe potafie wybaczyc. I nie oczekuj ze o tym zapomne, bo to bylo okropne. ehhh moze juz skoncze?? NIe wiem czemu ale musialam to naisac. MUSIALAM. I nie pytajcie mnie prosze o co chodzi, prosze. No tak... tak mi przykro. Przepraszam teraz wszystkie osoby ktore przeze mnie cierpialy. Moze nie pamietacie ale ja tak. I sorx wszystkim ktorych oskarzylam o cos nieslusznie, i ktorych obrazilam. PA!

15.10.2004 :: 22:59
Komentuj(0)

heh nie wiem czemu ale ostatnio lubie notki dodawac. Bardzo mi sie to spodobalo. Tylko czemu nikogo na gg nie ma?? Jest tez wiele rzeczy o ktorych chcialabym wiedziec. Chcialabym a rownoczesnie sie boje... Jest wiele spraw o ktorych ja nie chcialbym slyszec...ale niestety musze! To prawda... niewiedza jest zla ale wiedza potrafi byc jeszcze gorsza. Niewiedza jest jak roza, kusi aby ja zrozumiec, dowiedziec sie, a gdy juz ja dotkniesz, uklujesz sie...wtedy zrozumiesz ze lepiej ci bylo bez tego tylko patrzec na te piekna roze. A najgorsze jest to gdy ktos nie umi rozpoznac czy to roza czy stokrotka. Bo stokrotka to inaczej wiedza, ktora sie przydaje, nie jest zla, jest wrecz dobra, pomaga ci. Ehh ja czasem nie umiem rozroznic czy dana wiedza jest dobra czy nie...ale coz zrobic?? Ryzkowac, gdy prawda moze sie okazac bolena czy tez przejsc obok obojetnie obok stokroki?? Ehhh jesli uklujesz sie tylko w 1 palec to nic wielkiego, male rany latwo wyleczyc...ale gdy cala bedziesz poraniona?? Najgorzej gdy spoczywa na tobie nie tylko prwda ale i tajemnica, nie mozesz powiedziec nikomu prawdy...nawet gdy slyszysz jak ludzie ktorych kochasz, bardzo lubisz sie myla i kluja....to najgorsze gdy sama wiesz a pomoc nie mozesz nikomu... . ehhhh wiec gdy juz chcesz znac prawde to czy zdajesz sobie sprawe jak wielki cizar na tobie spocznie wraz z chwila poznania jej?? Zastanow sie nastepnym razem...

15.10.2004 :: 23:11
Komentuj(0)

no kurde nudzi mi sie...nikogo prawie nie ma na gg, ehhh

15.10.2004 :: 23:22
Komentuj(0)

jestem klawiatura twoja, która pisanie maili ci umożliwia:
1/ Nie będziesz klawiatur innych używał.
2/ Nie będziesz w klawiaturę walił nadaremnie.
3/ Pamiętaj, abyś w weekend dużo maili napisał.
4/ Czcij klawiaturę swoją i kompa swego.
5/ Nie niszcz.
6/ Nie krusz.
7/ Nie zalewaj.
8/ Nie pisz na mnie fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9/ Nie pożądaj hardwareu bliźniego swego.
10/ Ani żadnego softu, który jego jest.
Enter.



15.10.2004 :: 23:31
Komentuj(0)

Przysłowia informatyków:
Dopóty dysk dane nosi, póki mu bootsector nie padnie
Jeden Celeron kompa nie czyni
Nie wywołuj przerwań z BIOSu
Mądry Polak po errorze
Jak trwoga to do serwisu
Nie wszystko dioda, co się świeci
Gdzie dysków sześć, tam dużo formatowania
Komu w drogę, temu laptop
Na twardzielu dioda gore
Co dwie kopie to nie jedna
Nie taki deamon straszny jak go killują
Tam gdzie deamon mówi shutdown
Z próżnego i recover nie odzyska
Tapetka z RAMu, Windows hej!
Nie resetuj drugiemu, co tobie nie miło
Co wolno Adminowi, to nie Użytkownikowi
UPeeSy strzelają, Admin baty znosi
Nie chwal systemu przed pierwszym padem
Ciągnie się jak backup nad ranem
Gdyby Pani nie skakała, to by kabli nie wyrwała.


15.10.2004 :: 23:32
Komentuj(0)

heh mam dzisiaj 13 latek i dokladnie 1 miesiac. Wszystkim ktorzy urodzili sie szesnastego pazdziernika zycze wszystkiego spoxowatego heh. Ehhh nuda. Zwykle o 10 wstaje w wolne dni ale jakos teraz nieberdzo. Kurde... wiecie na co mam teraz ochote??....na bardzo szybka aruzele tak aby mi sie w glowie zakrecilo hehh... uwielbiam karuzele, oczywiscie szybkie. I uwielbiam emocje i strach. Lubie tunele ale niestety coraz zadziej sa straszne zeby malolatow nie wystrzaszyc. Hehhh fajnie by bylo gdyby byly takie super smieszne, i chcialabym pojechc tez w takiej kolejce ktora wywija pentle dogorynogami hehe.... . PO prostu chce sie bac i czuc te laskotki w brzuchu. uwielbiam uczucie kiedy caly swiat wirujeeee. Dlatego na placach zabaw ide tylko na szybkie karuzele, jeszcze fajniej kiedy ktos mnie tak mocno pokreci ze mam wrazenie z spadne...raz spadlam, nic mi nie bulo tylko cala z blota bylam heheee. Bo wokol karuzeli bylo bloto, chlopaki z klasy pokrecili mnie i takiego kumpla, nie chcialam zeby padl ze mna wiec sie go nie zlapalam. hehh ooo Nico jest dostepny... . NIe ma nimcola w poniedzialek hhhuraaa. I maty tez ale mata z P. kocek jest spoxiczek nie? wogole to lubie jeszcze sie hustac ale tylko na jednej hustawce...jest taka chustwka do ktorej mieszcze sie na siedziaco tylko dzieciaki, ja sie klade na niej zawsze i patrze na takie ogromne drzewoo....wtedy kazda galazka przypomina mi cos innego.... heh a mimo ze niektore zeczy sa przykere to lubie je wspominac....dziwne nie??

16.10.2004 :: 10:02
Komentuj(3)

ehhhh ja juz 1,5 miesiaca ksiazki z biblji tymam (15, no co lubie czytac) i3 miesiace ksaizke Sary, sorki Sara naprawde! Przywioze ci ja ...dzisiaj albo jutro ok? I z bibljoteki w poniedzialek. ehh nie mialam angola w zeszlym tygodniu. Tzn. tego z ta babka. Ehhh niech ktos wejdzie na gg? a wlasnie ma ktos z was (jesli ktokolwiek to czyta) gg, jesli tak to napiszcie 3006137. Albo mozecie tez podac wasze numery w komenta...jak chcecie...i do ksiegi sie wpiszcie heh oki?pa!

16.10.2004 :: 11:55
Komentuj(0)

ehhhh dobra zgadujcie:
a) ktora to notka...tylko nie zawyzajcie bo sie porycze heh.
i powiedzcie:
a)co mam dodac na bloga
b) co mam odjac z bloga
c) czy mam mniej czy wiecej pisac
d) co mam opisywac,co w budzie, uczucia, klase, czy wszystko
nio i jeszcze ocencie tego bloga w skali od 1-6
pa!

16.10.2004 :: 11:59
Komentuj(4)

ja nie dodaje notek zeby miec ich jak najwiecej, ale dodaje je kiedy mi sie nudzi....tak jak teraz. ehhh dzisiaj caly dzien prawie z gegra! Jutro mam sprawdzian (ale trwa 20 minut bo nie ma czasu wedlug babki), i pytanie z mapy, a teraz to na bank bedzie mnie pytac, i Gosie tez chyba. I sprawdziany z histy babka odda heh....jak ja pponiedzialkow nie lubie...

17.10.2004 :: 20:20
Komentuj(1)

Nikt nie stoi, wszyscy dobrze się bawią
A może właśnie teraz
Na pewno ktoś, na pewno ktoś umiera
I w czyichś ramionach wylewa łzy
Czy pomyślałeś, że to mógłbyś być ty?

Nikt nie stoi, wszyscy dobrze się bawią
A może właśnie teraz, na pewno ktoś, na pewno
ktoś umiera
I w czyichś ramionach wylewa łzy
Może on, a może ona, najważniejsze, że nie ty

18.10.2004 :: 13:19
Komentuj(0)

ehhh dzisiaj poszlam do budy na 8.00 myslalm ze jest Angol, Polok, Hista i Gegra. A okazalo sie ze mamy na 9, i nie ma poloka ale jest Niemcol ehhh.....A ta piosenka mi sie bardzo spodobala wiec ja dodalam, mam nadzieje ze wam tez sie podoba heh. I lubie ostatnio spiewac ten fefrenik, no bo to sam refren jest, tzn. ja dodalam tylko refren. No ale jesli chodzi o dzisiaj to pierwszy byl Angol, oki oprucz tego ze facio jeszcze ksiazek nie kupil, mialy byc juz na zeszla srode, i robi ze nich juz material. Potem byla gegra, sprawdzianik spox, ale jak zwykle popieprzylam cos hehe.... POtem hista spox, jesli Adam nie powiedialby ze jest jeszcze duzo czasu tobysmy krzyzowki nie pisali. POtem Niemcol, spox nawet...yle ze klasa B w zeszlym roku miala juz miesiace,a Klasa A nie, a ze nas polaczyli to....ehhhh. No i konuec wrocilam do domku. Oddalam jeszcze chomika na poczatku lekcji. Nio dobra ide prasowke robic papaaaaaa!

18.10.2004 :: 13:36
Komentuj(0)

Założyłam forum! Narazie ten serwer jest nieczynny, jakas awaria, ale rano, a raczej popoludniu bylo spox i bylo forum. Piszcie jakie dzialy mam dac do tego forum, tak zeby kazdy znalazl tam cos dla siebie! Mam juz duzo. Dla wielbicieli roznych zwierzakow sa : Konie, psy, koty, gryzonie i moge dodac jeszcze gdy ktos chce. Jest tez dzial "majac nascie lat..." i jest tam forum: dorastanie, przyjazn i milosc, uroda i moda, fitness i cwiczenia. Jest tez dzial sport, narazie mam o chelleders i o grach jak pilka nozna. MOge dodac jeszcze kategorie jakie chcecie i podrozdzialy! Eh pa!

18.10.2004 :: 18:48
Komentuj(0)

hej, forum dziala i jest spox, wdlug mnie ;) Hehe... a dzisiaj w budzie spox bylo! Najpierw byla infa (wiuadomo ze oki), potem polok (eh moze byc, nuda....), plasta...heheee, rela (spox), i WOS (;))
. Ogolnie byo niezle... Aga 5 z gegry dostala, brawo!! Mamy 2 dyski w ciagu najblzszyh dzni...w ten piatek klasowa, a w nastepny czwartek szkolna!! szszuuupellll....heh. NIe ma sprawdzianow w najblizszym czasie (spox nie?? hehe).....

19.10.2004 :: 18:00
Komentuj(0)

hejo znowu...mowilam juz o lekcjach, ale w budzie (na szczescie) sa tez przerwy!! I pamietacie tego chlopaka z 2 ktory krzyknol "Blanda sie ze mna umówi!!" a ja mu ze marzy.... ja go owszem LUUbie ale zeby krzyczec na gloss przy 2 klasach to przesada...no i chyba 7 razy go spotkalam dzisiaj....heh : w biblioteczce, 3 na korytarzu, obok klasy gdzie mial miec lekcje i 2 razy na boju. Hhe i ide na tym korytarzu z cynthia, on sie obraca (szlysmy za nim) i sie potknol (hehe z wrazenia {zartuje...chociaz...;)] heh]), a p[otem spiewal (idiota...) na glos piosenke "ja jestem macho..." ehhhhh ta jasne...., to spiewal na boju. Nie umiem swojego rekordu pobic! najwyzej 6 razy sie podciaglam na bramce, a dzisiaj 4...mogloby byc lepiej....i nie myslcie ze ja na mnostwo frontow ide...kilka chlopakow mi sie podobaa ale nie znaczy ze sie w nich bujam albo cos...heh ide!

19.10.2004 :: 18:08
Komentuj(1)

ejioo! Wlasnie 60 brzuszków zrobilam! Rozbie je codziennie (zwykle 50, ale se 10 za kare dodalam, bo wczoraj zapomnialam), pije tez codziennie szklanke mleka....ZIMNEGO! Ehhh jest spox, codziennie jem owoc jakis albo marchewke, ehhhh to moje postanowienie bylo (od 1 pazdziernika) na razie niezle...prawie nigdy nie zapominam.... !! hehhhh, a wogole to zaraz se potancze (no ostatnio wnea mnie zlapala) hehhh! Jajco, weslzabyc na net co?? heh wiem ze masz szlaban, trudno! Wlaz, ja tez mam szlaban i wchodzeeeeeeee, bo niby lekturke czytam! heh, ja bym ta lekture w godzinke gor przeczytala hehe...;) . A co mam zamiar robic:
-zapuscic paznoikcie!!
-zapuscic wlosy do pasa
-nauczyc Kore (moj pies) aportowac
-wyszalec sie
-dostac 5 z mapy (wiem ze to niemozliwe....ale to tam...eh sprobujemy, bede cala sobote sie uczyc)
-cos tam, jak se przypomne to napisze!

oblazecek??

19.10.2004 :: 19:52
Komentuj(2)

wiem ze dlugo nie pisalam i pewnie niektorzy sie ciesza cl nie?? Mysleliscie ze Blandzia zapomnio swojim blogu??? To sie myliliscie! Blandzia pamieta. PO prostu nie mialam netu, albo mi sie nie chcialo ale zapomniec :NIE. Wczoraj...ta wczoraj mielismy 2 lekcje rele (spox) i angol (facet przynudza). POtem z P. Porchota i P. Kasia ze sietlicy poszlismy do kina na akademie filmowa. Najpierw facio pieprzyl cos o scenariuszu, potem mowil czemu podoba nam sie shrek (wedlug niego...) a potem puscili shreka 2. I zajelo to wszystko duzo czasu. Siedzieliśmy w ostatnim zedzie. no i oczywiscie w dwie strony autobusem...nie wiem jakim, nie wazna. A to kino to byl "Helios", nawet fajnie tam jest! Kupilam se cole (bo przyjechalismy o godzine za wczesnie. MOwie do babki : prosze cole duza, a ona mi do takiego olbrzymiego pojemnika nalewa, a nalewalo sie to baaaardzo dlugo. no i z kumpelami wypilysmy jakkos ta cole. bylo spoxiczek. Nic do jedzenia nie kupilam bo nie bylam (przynajmniej na pocztku) glodna. no i tak bylo wczoraj...

22.10.2004 :: 14:45
Komentuj(0)

dzisiaj... mialam na 9.00. POslzam wczesniej. mialam 5 lekcji, a spakowalam 7. Super nie ?? no ale co tam..mialam polok (nudddda)potem mata na ktorej pasowanie na ucznia bylo (o tym dalej), potem fiza, biola i mata (pisalam poprawe spr, dostalam wczesniej 4 )

O pasowanieu. Dzieffcynki tloske starsze zrobily naam przedstawienia (fajne ;]), byly qizy, mielysmy bialy kolorek i wsszyscy mieli wasy kocie (z naszej klasy oczywiscie). Najfajniejsze (oprucz scenek) bylo to ze pol fizyki nam minelo (mata cala).

fiza-spox byla
bio- kartkowe pisalam i 5 dostalam
mata- poprawe pisalam i nia mam pojecia co dostalam ;]

niooo a potem domciu. Wracalam z Adamem (to moj kumpel!). No i oczywiscie przychodze do domu...a mamy nie ma!! Musialam pol godziny stac przed drzwiami! Pieska wypuscilam. Piesek sie starzeje, ma bialego wasa...ehhh.

Dzisiaj gosia sie na mnie wkurzyla, bo pytalam ja po raz 100 jaki jest ten cholerny krok. nawet jaks mi idzie ale mi o jakis malyk kroczkach mowila, i mi sie wszystko pomiwszalo. A jak pytam o co jej z tymi malymi kroczkami chodzi to sie wkurzyla... . ALE TO NIE MOJA WINA ZE NIE WIEDZIALAM

nio to pa

22.10.2004 :: 14:58
Komentuj(0)

cze! dzisiaj jest dyska, mysle w co sie ubrac...ehhh no nie wiem. Ma byc o 17.00-20.00 . Chyba pojde. Nie wiem czy na pewno bo zupelnie mi sie tanczyc odechcialo. ZUPEŁNIE. i to chyba na dluzszy czas, mam dosc. Nie ze sie zmeczylam, i nie mam sily, albo ze nie chce. Bardzo chce ale nie wiem czy bede tanczyc. Jak juz teraz popieprzonego ktoku zalapac nie umiem to co bedzie pozniej?? Taaaa i jeszcze kartkowa z chemi bedzie...bleeeeeee. A w czwartek z fizy, w poniedzialek oddanie kartkowek z gegry (auc) i z maty (chyba). nio to na razie tyle

22.10.2004 :: 15:12
Komentuj(3)

wczoraj byla dyska...bylammmm, i sie poryczalam, tzn. na poczatku spox, tanczylam i takie tam ale potemmmmm eh nie moglam wytrzymac z nim w jednym pomieszczeniu, wiec jak on wchodzil na dyske to ja na korytarz szlam, a jak on na korytarz to ja do kibla albo na dyske ;/ wiem ze to glupie ale co tam...jak sie nie umie to nie! Bo pozniej jak probowalam wytrzymac, polozylam sie na materacu obok gosi i sie poryczalam...A MYŚLAŁAM ŻE MI PRZESZŁO. Nioo tak... w budzie jest spox ale na dysce gorzejjjj wytrzymac, potem mi jakos szlo. Tanczylam dalej. Ja jjuz nic nie wiem. Seryjnie bylam wrecz pewna. A lubie go za to ze jest spoxx....bo jest mimo wszystko. I tyle... juz mam dosc pisania o nim

A teraz do GOSI:
1. Sorx ze mnie nie bylo wczoraj ale filmik ogladalam
2. WIesz ze mam racje (wiesz o co chodzi...)
3. umiem ten cholerny krok, teraz wiem czemu czesnij go nie umialam, Martyna mi namieszala
4. NIe wkurzaj sie
5. Bedzie good!

Do innych:
ej od dzisiaj bede silna i jesli choc raz zaplaczeeeeeee, chocby nie wiem jak cierpiala, to zwycieze

do(i o) Kasi:
jestes zdradliwa malpa, i suka (ponioslo mnie....)

jak wczoraj se siadlam w kacie to od razu wyczaila i wrzasla tak zeby wszyscy slyszeli: znowu placzesz!

ide...



23.10.2004 :: 10:30
Komentuj(1)

hej, my w budzie mamy bardzo duzo dysk. Juz 2 byly a w czwartek jest 3. Jest duzo szkolnych i tez duzo klasowych. Za szkolne sie placie 2 zl, za klasowe nie. ehhh fajnie bylo na dysce tyle ze pod koniec sprzed sie spieprzyl...ehhhhhhhh nio i tyle.

Dzisiaj sama z lukiem w domku siedze (starsi na...grzybach)
czytam filipinke, schodzi na szczurzolapy...





23.10.2004 :: 10:51
Komentuj(0)

gdy jest ci zle (w sensie uczuciowym oczywiscie, a nie gdy chce ci sie zygac....)
1. usmiechnij sie (no nie...)
2. przytul misia (ktorego??)
3. ugryz sie (nie polecam...)
4. zjedz cos slodkiego (zalezy ile wzazysz, ja jeszcze moge mam 47 kg i 165 wzrostu)
5. pobaw sie z psem (siwtne! Pies ci nie powie ze masz debilne powody do zmartwien...!)
6. posluchaj muzy (spox, ale nie przygnebiajacej bo bedzie jeszcze gorzej)
7. pobiegaj sprintem najlepiej 3 okrazenia stadionu (z wysilkuu nie bedziesz mogla myslec o tym)

23.10.2004 :: 10:53
Komentuj(1)

hejjo! Właśnie ćwiczenia z gegry robie, a mam mnostwo rzeczy do zrobienia... . Zapowiada sie wspanialy tydzien. Same kartkowy i sprawdziany. Z fizy, chemi, mat, angola, mapa z gegry, pyta z niemca. SUUpcio, mam nadzieje ze dykta nie bedzie.... . Śiedze na necie bo szukam czegos o wielkich jeziorach i o wulkanach.

Wczoraj przyszla do mnie kumpela (ania) z 2 siostrami mlodszymi (Natalia i Martusia). Przyszly na urodzinki (wiem ze mam we wrzesniu ale nie mogly). I bylo bardzo fajnie....gralysmy w simsy... I dosztalam uweagza uwaga...śliczny sweterek (ide w nim w pon do budy) i piornik, portwel, eui na komorke (supper, mam powod by mi ja kupili), notatniczek i to wszystko ze slicznym misiem i sam pluszaczek misiu. Suupper.

ideeeeee

24.10.2004 :: 14:38
Komentuj(0)

jakk ja sie dziwnie czuje normalnie nie wiem czemuuu ale jakos tak inaczej. NIe powiem czemu bo se siary ni chce robic, po prostu glupio i juz... . kurdeeeeeeeeeeeeeeee ide bo znowu dola bede miala ehhh

24.10.2004 :: 14:55
Komentuj(1)

hejka! dzisiaj dzien jest powalony...eh:
-gegra- 4+ ze sprawdzianu
-hista-3 (bo nam punktacje zawyzyla)
-kartkowa z angola...;(

ehhhh a jutro kartkowa z rozanca kurde te tajemnice trzeba wkuc bleeee. Spac mi sie chceeee i nikt na moje forum nie wchodzi...ehh no coz...trudnooo

25.10.2004 :: 16:00
Komentuj(1)

zmienilam tloske bloga, widac nie?? jest kalendarz, zegarek i muza z Adamss Family <;)>

mysle co dodac i czy zmienic szablonn ehhh no nie wiem.
Mam szlaban ale i tak wchodzic bede (prasowka przeciez nie??)
no sorki ale musz isc bo zaraz mnie przylapia pa!

Kocham Cię" co to są za słowa...
Niby takie proste ,ale tak złozona...
Niby trudne do wymówienia
Jednak uzależnione od chwili
Od momentu
Boimy sie ich urzywać...
Gdyż nie wiemy co one mogą spowodować
Radość,zadowolenie czy może smutek i potempienie
Przez te słowa człowiek potrafi sie zabić
Zrezygnować z najwiekszego cudu - życia...
Nie warte jest to poświecenie
Jezeli nie teraz to za jakiś czas znajdziesz
Te "prawdziwą"miłość, te odwzajemnioną
Tę jedyną którą od zawsze szukałeś...


fajny wierszyk ale...eh trudno (fajnie to bylo trudno napisac...)

25.10.2004 :: 20:34
Komentuj(7)

Dzieki za te milutkie komenty ;), ciesze sie ze moj blog wam sie podoba ;)

aaa i jeszcze cos, jak sie szablon zmienia to notki sie NIE kasuja,

sorki ze dluuuugo nie pisalam... ehhhh ile to dni?? 4 tak?? to sie postaram to nadrobic... zaczynam od nastepnej notki!

30.10.2004 :: 07:03
Komentuj(0)

nio to zaczynam...o budzie lepiej nie pisze...ehhh. Byla w czwartek szkolna, ale mnie na niej nie bylooo. Taaaam sie wytniee... .
No wiec dostalam nowa filipinke i nawet fajna jest...POLECAM. tzn. nie jest NAJlepsza ale jest wporzo. Jest do niej ksiazka.
1. NIe moge isc z jajcem do kina bleee
2. zbliza sie moj referat z gegry, o nieeeeee
3. mysleeeee (zadko spotykane....)
4. mialam troche fajny i dziwny sen (opowiem ci go ozniej GOSIA!)


wklejam je bo chce byc wolna jak one!

30.10.2004 :: 07:10
Komentuj(0)

15 rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiesz lub nie myślisz:
1. Jest na świecie co najmniej 5 osób, które cię tak kochają, że oddałyby
życie za ciebie
2. Jest na świecie co najmniej 15 osób które kochają cię w ten lub inny
sposób
3. Jeśli kiedykolwiek ktoś cie nienawidził to tylko dlatego, że chciałby
być taki jak ty.
4. To twój uśmiech może przynieść radość każdemu nawet temu, kto cię nie
lubi.
5. Każdej nocy jest ktoś kto myśli o tobie zanim zaśnie.
6. Są tacy dla których jesteś całym światem.
7. Są tacy którzy nie mogliby żyć bez ciebie.
8. Jesteś jedyny i wyjątkowy.
9. Są tacy, którzy Cię kochają, a ty nawet nie masz pojęcia o ich
istnieniu.
10. Kiedy popełniasz pomyłke zawsze wynika z tego coś dobrego
11. Jeśli myślisz że świat się do ciebie odwrócił plecami, zrób jak on
odwróć się do niego plecami.
12. Jeśli sądzisz że nie masz szans osiągnąć to czego chcesz,
najprawdopodobnie j nie osiągniesz tego, ale jeśli wierzysz w siebie
najprawdopodobnie jwcześniej czy później to osiągniesz.
13. Zawsze pamiętaj komplementy jakie prawią ci inni, zapomnij o
docinkach.
14. Zawsze mów innym co do nich czujesz, bedziesz czuł się lepiej wiedząc
że oni o tym wiedzą.
15. Jeśli masz wspaniałych przyjaciół poświęć im czas żeby wiedzieli jacy
są wspaniali.

z 14 nie bardzo sie zgadzam (nie ja to pisalam)...

30.10.2004 :: 07:28
Komentuj(0)

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Choćbyśmy uczniami byli
najtępszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wczoraj, kiedy twoje imię
ktoś wymówił przy mnie głośno,
tak mi było, jakby róża
przez otwarte wpadła okno.

Dziś, kiedy jesteśmy razem,
odwróciłam twarz ku ścianie.
Róża? Jak wygląda róża?
Czy to kwiat? A może kamień?

Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne.

Uśmiechnięci, współobjęci
spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody.

-W SZYMBORSKA

30.10.2004 :: 07:35
Komentuj(0)

calkiem fajniusie

Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans
Bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość
Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo
Głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża


szczeroć....

30.10.2004 :: 08:04
Komentuj(0)

Co trudno ukryć? Ogień, wierzę,
Bowiem za dnia go zdradzi dym,
A w nocy płomień, dzikie zwierzę.
Lecz trudno ukryć na równi z nim
Miłość. Najgłębiej choć ukryta,
Każdy ją z oczu wyczyta.


30.10.2004 :: 08:09
Komentuj(0)

tego o mnie nie wiecie!
1. Bardzo lubie...projektowac i nawet niezle mi to wychodzi, mam gruby album z projektam (jak go znajde to poprosze syndi zeby mi go zeskanowala i przeslala to wam wkleje.
2. Lepiej sie z chlopakami dogaduje niz z dziewczynami (coz wieloletnia praktyka- mam 2 starszych braci), oczywiscie sa wyjatki: Jajco, Gosia i...moja bratowa!
3. Uwielbiam... serki plesniowe ;D
4. Mam dziwne sny, ale umiem zajarzyc dlaczego mi sie dany sen snil i o co w nim chodzi.
5. Mojim najwiekszym marzeniam jest otworzenie osrodka "Psiak", a nawet kilku takich na swiecie. Byłaby tam szkolka dal psow (ratowniczych, policyjnych, obroncow, dla niewidomych i ogolnie wszystkich), szpital dal psow, schronisko z dobrymi warnkami, sala wystaw, supermarket w wszystkim dla psa...marzenia nierealne...

30.10.2004 :: 08:54
Komentuj(1)

mojeee horoskopiki

z http://eleanor.glt.pl/
Będą huczne zaręczyny, lecz nie twoje. Kobiety, której nienawidzisz do szpiku kości. Będziesz z tego powodu bardzo zła i kto wytrąci cię z równowagi, może dostać z liścia. Lepiej uważaj, żebyś nie trzasnęła kogoś z przyjaciół, bo stracisz go na zawsze. Pożyczyłam teleskop i nie mogę nic powiedzieć o życiu uczuciowym.

z http:dziewczyna.pl/

STREFA WZROSTU: Cieszyć się teraz będziesz ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Nie koncentruj się jednak na jakiejś konkretnej osobie, nie podejmuj żadnych ostatecznych decyzji, tylko korzystaj z uroków chwili i miłego flirtu... Nie musisz się spieszyć.
ZASTÓJ: Na nic marzenia o przypływie większej gotówki. Nie masz co się łudzić - Twoje finanse utkną w martwym punkcie. Nawet jeśli coś Ci wpadnie do kieszeni, to natychmiast wypadnie.
STREFA SPADKU: Staniesz się jakoś dziwnie niezdecydowana w swoich wyborach. Trudno Ci będzie odróżnić prawdziwe uczucie od zauroczenia.
Wskutek tych zupełnie do Ciebie niepodobnych rozterek w Twoim życiu zapanuje lekki bałagan. Nie wpadaj jednak w panikę, wkrótce wszystko samo się ułoży.
Najlepszy dzień: 19 listopada - od tego pocałunku coś się zacznie...
Najgorszy dzień: 27 listopada - wybór znowu okaże się nietrafny.


fajnie nie?? Jak chcecie to mogwe wklejac dla kazdego znaku zodiaku, bo znam bardzo duzo stronek z horoskopamim wklejalabym co miesiac w jakis okreslony dzien, co wy na to??



30.10.2004 :: 09:50
Komentuj(1)

ale mam dzisiaj humorek...nudzi mi sieee ale dodam wierszykbo mi sie strasznie podoba!

Miłość to wielka księga
Słowo "Kocham" ; - to jej treść,
Pocałunek - to przysięga,
A to warte wszystko łez.



przepraszam cie za milosc do ciebie ,
przepraszam za kazda gwiazde na niebi ,
przepraszam za kazda łze ktora przez ciebie uronilam
przepraszam ze dla ciebie zycie swoje zmienilam ,
przepraszam za tesknote milosc i zal
przepraszam za mojej milosci czar
przepraszam za rzeke wspomnien co nie daje mi spac
przepraszam ze chcialam siebie cala dac
przepraszam za kazda chwile z toba spedzona
przepraszam za kazda sekunde stracona
przepraszam za blas twoich oczu ktorego tak mi brakuje
przepraszam ze nikt tak nie caluje przepraszam ze nadal kocham i mam nadzieje
przepraszam za to co sie teraz ze mna dzieje za kazdy dotyk zabukiet roz ale
przepraszam nie wystarczy juz...

30.10.2004 :: 10:08
Komentuj(2)

jak widzicie zmienilam szablonik, i nie wybralam go w dostepnych tylko z netu....mam nadziejke ze sie wam spodoba...jesli macie jakies pomysly co mozna tu dodac (na bloga) to mowcie plosem...
ale nie chce dawac mapki z pogoda bo za duza jest...;/ , muza tez nie bo za dlugo laduje...ja jeszcze omysle i mam nadzieje ze mi pomozecie! Szablonik jak widzicie jest wiele jasniejszy niz poprzedni, nie wiem czemu, po prostu mam taki humor... a obrazek?? nie dobra juz...

30.10.2004 :: 22:18
Komentuj(4)

hejka! Ale mam fajny humorek... Dzisiaj czasik przestwiamy jakby ktos zapomnial....;). No a o tym humorku...eh no nie wiem czemu mam fajny ten humorek ale jakos tak po prostu...hehhh. Tak czasami mam, nie mowie kiedy dokladnie, chociaz moge to nawet obliczyc....A w zwiazku z humorkiem dodam kilka cytatów.

"Nudziarz to ktoś, kto zapytaby,
jsa siue miewa, odpowiada
ze wszystkimi szczegółami"
Bayard Taylor

"Pokój bez książek
jest jak ciało bez duszy"
Cycero


"Nie bój sie krytyki,
ale pochwal lekaj sie bardzo"
Adam Mickiewicz

"Mylić sie jest rzeczą ludzka,
ale żeby naprawde coś spaprać-
do tego potrzeba komputera"
Edward Morgan Forster

31.10.2004 :: 17:03
Komentuj(0)

-Czyj zawód jest trudniejszy: fryzjera damskiego czy męskiego? -Damskiego, bo oprócz tego że strzyże, robi trwałą i modeluje, to jeszcze musi słuchać plotek.

W salonie fryzjerskim do klienta siedzącego na fotelu podchodzi kilkuletni chłopak z brzytwą w ręku.
-Cooo? -wrzeszczy wystraszony klient. -Ten malec ma mnie ogolić? Nie zgadzam się!
-Niech pan mu pozwoli -mówi do klienta żona fryzjera. -Dzisiaj są urodziny naszego synka!

31.10.2004 :: 17:30
Komentuj(0)

Mój rozład dnia na dzis
20.00- wykąpać sie i umyc zabki
20.45- ubrać sie w pizamke (z panterką...)
21.15- wytrzec wlosy
21.20- rozczesać wlosy- szeroki grzebień
21.30- uczesać wlosy- szczotka
21.35- zrobić warkoczyki
21.40- nalozyc cos na twarz
21.50- sciagnac/zmyc/zetrzec to
22.55- filmik lub net
24.00- sppac (chyba ze mi sie nie bedzie chcialo)

na jutro podam jutro rano ;D

pa!


31.10.2004 :: 19:43
Komentuj(1)

jeszcze nie ma 20.00 wiec moge dodac jeszcze noteczke hehe.
Sprobuje ublagac motherke zeby mnie puscila z jajacem do kina...moze mi sie uda?? BYLE TAK! Mysle czy se grzywki nie zrobic...zapytam kilku kumpeli (ale tych co maja gust, a nie...). jejkuuuuuuuuuu ja chyba umre zaraz...hehh fajnie...kulcackii dalej szpagat mi nie idzi, juz prawie umiem brakuje mi z 15 cm... ehh skodka...a moze znacie jakies fafne metody rozciagania do szpagatu oprucz motylkow;/?? Jak tak to podJajcie pliska (gg lub komenta).

31.10.2004 :: 19:52
Komentuj(1)

Blog Blandzi




Księga gości

~~~~~~~~~~


W tym roku:
Napisałam : 37 noteki
Odpowiedzieliście na nie 229 komentarzami
(Ostatnia aktualizacja: 02.07.06)
~~~~~~~~~~

O mnie
Mogłabym napisać naprawdę wiele nic nie znaczących dla Was informacji, opisać całą rodzinkę nie zapominając o psie i jeszcze podać rozmiar stopy. Ale to zbędne. Napisze tylko, że jestem fanką naleśników z czekoladą i słodkiego wina. Oprócz tego interesuję się psychologią, troszkę filozofią i genetyką. Lubię malinowe lody i wszelkiego rodzaju książki. Mam kilku wspaniałych przyjaciół i dziwne oczy. No i kocham pisać…

Odeszło...
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec



..::Linki::..

Melancholia Taka cicha i ciemna…a tak wyrazista…zupełnie jak noc.
Tereska Jasna strona słońca…
Karolinka Bo tutaj każde słowo, oddzielną ma historię…
Daniel „Z nim będziesz szczęśliwa…”
Me-and-you „Zapomnij, że jesteś, kiedy mówisz, że kochasz…”
Czarna Anitka O tym niczym, które jest wszystkim.
Zniszczona-nadzieja „Bo straciłam w Ciebie wiarę człowieku"
Nadzieja „Nadzieja umiera ostatnia”
Nadzieja Cz. 2
Frozen-wanderer Słowa tak prawdziwe, że strach nam uwierzyć…
Anne-Marie Oswojone myśli
Kiszczaksattack „Płk Piszczak’s Shadowland”
Ckatrina „Kiedyś było inaczej”
Oskar „Majne pierdołen”
Śmigło „Kiedy zapomnisz, że jestem…Pamiętaj, że byłam”
Gosia „Miłość jest ślepa, właśnie dlatego ma tak wyczulony zmysł dotyku…”
Rozmawiamy Ciepłe, i z humorem.
Dinary "Miłość jest rozkosznym kwiatem, ale trzeba mieć odwagę zerwać go na krawędzi przepaści."
Spiaczka Zawitaj w jej śnie… Hexe „O uczuciach wszelakich”
French-manicure „Kobieta jest jak fortepian- wystarczy umieć grać”
Tęsknię „A niebo milczy w tych sprawach- bo nie jest rzeczą aniołów mój taniec...”
Blond-blond„A piekło wezmę ze sobą. Do nieba...”
Nimfea Tak prosto, a tak nadzwyczajnie

NWOB Oceny...zupełnie inne.

Szymon Wydra & Carpe Diem - Bezczas ® Music From ® Bloguj.Net
Bloguj.Net


Chester Š
†††
Copyright © Goddess Layout
Design by BlackEngel
Picture by Epiphany