blandzia - komentarze



czasss, mija tak szybkooo... czasem nam sie wydaje ze dlugo na cos czekamy...ja juz na nic nie czekam, chce cieszyc sie kazda chwila zycia...nawet na wakacje nie czekam bo gdy pomysle ze 10 miesiecy stracilam na czekanie zamiast bawic sie, smiac, tanczycc i zyc to mnie skreca...co roku czekalam na wakacje, a gdy wreszcie nadchodzily to se myslalam, czemu sa takie wspanieale...no tak, nie ma budy, zadan domowych, mozna sie wyspac...ehh ale:
1. nie widzie kumpli codziennie
2. nie mam komu sie pozalic
3. z kim sie smiac
4. nudzi mi sie
5. na wczasach jest spox, ale kumpli nie ma
Oczywiscie lubie obozy (szczegolnie z megi) i takie rozne bo jest tam mnostwo ludzi w roznym wieku...

ALE (moze znienawidzone slowko...) niekiedy potrzeba czasu, tak jak teraz...nic nie kapuje...wszystko mi sie miesza, nie jestem niczego pewnaaa

hejj dzisiaj mialam biegac...oczywiscie nie chcialo mi si czasu pprawiac...hehh wiec mam az 5.15 ehhh to jest na 4 okroazenia boisk a jest tych boisk 4 albo 5... ehh wychodzi mi 1 i cos na okrazenie...okropnie...heh jestem malo wytrzymala jesli o bieganie chodzi...z plywaniem juz lepiej, pochwale sie (nio co to sie skromnosc nazywa nie?) ze mialam 2 srebrne medale na miedzyszkolnym w 4 kl(na 50 m) i w 5kl (na 100m) w szustej zawodow nie bylo ;( A TERAZ ZNOWU BEDA (MAM NADZIEJE)... ehhh wlasnie robie referat na rele o buddyznmie... duzy wec go nie wklejam....pa!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
06.10.2004 :: 17:11 :: abj98.internetdsl.tpnet.pl

siewka

możesh mi pomuc??
jak sie dodaje obrazki i linki bo jestem nowa i nieobeznzna
pozdro
06.10.2004 :: 15:27 :: z-futuro2.pai.net.pl

kurczaczek

witam..
fajny blog...
mam nadzieję że zagościsz również na moim.. :-D
Talk.pl :: Wróć