blandzia - komentarze



wczoraj byla dyska...bylammmm, i sie poryczalam, tzn. na poczatku spox, tanczylam i takie tam ale potemmmmm eh nie moglam wytrzymac z nim w jednym pomieszczeniu, wiec jak on wchodzil na dyske to ja na korytarz szlam, a jak on na korytarz to ja do kibla albo na dyske ;/ wiem ze to glupie ale co tam...jak sie nie umie to nie! Bo pozniej jak probowalam wytrzymac, polozylam sie na materacu obok gosi i sie poryczalam...A MYŚLAŁAM ŻE MI PRZESZŁO. Nioo tak... w budzie jest spox ale na dysce gorzejjjj wytrzymac, potem mi jakos szlo. Tanczylam dalej. Ja jjuz nic nie wiem. Seryjnie bylam wrecz pewna. A lubie go za to ze jest spoxx....bo jest mimo wszystko. I tyle... juz mam dosc pisania o nim

A teraz do GOSI:
1. Sorx ze mnie nie bylo wczoraj ale filmik ogladalam
2. WIesz ze mam racje (wiesz o co chodzi...)
3. umiem ten cholerny krok, teraz wiem czemu czesnij go nie umialam, Martyna mi namieszala
4. NIe wkurzaj sie
5. Bedzie good!

Do innych:
ej od dzisiaj bede silna i jesli choc raz zaplaczeeeeeee, chocby nie wiem jak cierpiala, to zwycieze

do(i o) Kasi:
jestes zdradliwa malpa, i suka (ponioslo mnie....)

jak wczoraj se siadlam w kacie to od razu wyczaila i wrzasla tak zeby wszyscy slyszeli: znowu placzesz!

ide...





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.10.2004 :: 10:41 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

nie raz trzeba poplakac (hehe)! U nas niestety w budzie nie ma dyskotek... a to dlatego ze szkola jest PORYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO JEST NIE FEAR!!!!!
Pozdrawiam i zapraszam do mnie...papa
P.S Fajne Zdjęcie!
Talk.pl :: Wróć