blandzia - komentarze



heh mam dzisiaj 13 latek i dokladnie 1 miesiac. Wszystkim ktorzy urodzili sie szesnastego pazdziernika zycze wszystkiego spoxowatego heh. Ehhh nuda. Zwykle o 10 wstaje w wolne dni ale jakos teraz nieberdzo. Kurde... wiecie na co mam teraz ochote??....na bardzo szybka aruzele tak aby mi sie w glowie zakrecilo hehh... uwielbiam karuzele, oczywiscie szybkie. I uwielbiam emocje i strach. Lubie tunele ale niestety coraz zadziej sa straszne zeby malolatow nie wystrzaszyc. Hehhh fajnie by bylo gdyby byly takie super smieszne, i chcialabym pojechc tez w takiej kolejce ktora wywija pentle dogorynogami hehe.... . PO prostu chce sie bac i czuc te laskotki w brzuchu. uwielbiam uczucie kiedy caly swiat wirujeeee. Dlatego na placach zabaw ide tylko na szybkie karuzele, jeszcze fajniej kiedy ktos mnie tak mocno pokreci ze mam wrazenie z spadne...raz spadlam, nic mi nie bulo tylko cala z blota bylam heheee. Bo wokol karuzeli bylo bloto, chlopaki z klasy pokrecili mnie i takiego kumpla, nie chcialam zeby padl ze mna wiec sie go nie zlapalam. hehh ooo Nico jest dostepny... . NIe ma nimcola w poniedzialek hhhuraaa. I maty tez ale mata z P. kocek jest spoxiczek nie? wogole to lubie jeszcze sie hustac ale tylko na jednej hustawce...jest taka chustwka do ktorej mieszcze sie na siedziaco tylko dzieciaki, ja sie klade na niej zawsze i patrze na takie ogromne drzewoo....wtedy kazda galazka przypomina mi cos innego.... heh a mimo ze niektore zeczy sa przykere to lubie je wspominac....dziwne nie??



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.01.2005 :: 19:03 :: net2.olesno.com.pl

8 7867

]
]


16.10.2004 :: 10:41 :: bnv145.neoplus.adsl.tpnet.pl

barbi

cześć wpadnij na
BARBI A
super strona
16.10.2004 :: 10:41 :: bnv145.neoplus.adsl.tpnet.pl

barbi

cześć wpadnij na
BARBI A
super strona
Talk.pl :: Wróć