blandzia - komentarze



Powiem tak....niby tak mloda (13 lat) a tyle zycia juz stracilam....czy zaluje? Nie... ucze sie na bledach. Jk ja chcialabym wrucic do przedszkolaa i sie bawic i cieszyc brakiem obowiazkow...jak bym chciala....
3 lata- tyle mialam gdy do przedszkola poszlam...wrzeszczalam caly czas...niom tak bylo....a moglam sie bawic, spiewac...teraz "to nie wypada" mowia wszyscy i moja dusza tez mowi- stracilas czas zabaw... staram sie nie stracic wiecej czasuu....chce zyc i cieszyc sie zyciem
7 lat- poszlam do szkoly....kored jka szkola byla fajna- literki i cyferki, no i obrazki z religii, nic wiecej...na wf sie bawilismy

10 lat- poszlam do 4 klasy....troche wiecej przedmiotow, spox, jak ja moglam nazekac?

13 lat- czyli teraz...

Ile lat zycia stracilam...udajac dorosla?? ile? polowe....teraz juz nie bardzo lezy mi bawic sie misiami, wycinac kuleczka z papieru,

NIe chce stracic czescia zycia na smutki, zmartwienia, na placz...,
chce sie smiac....bo za kolejne 12 lat glupio bedzie zucac w siebie sniezkami, czy zakochac sie w kims, czytac mlodziewzowe gazety.... moze naweet pisac bloga....ja juz nie wiem....nie no pisac bloga to ja nie przestane! No chyba ze chcecie

Kochaj swej mlodości czas
Bo milość kwitnie tylko raz
Potem sie w sen obraca
I juz nigdy nie powraca







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć