blandzia - komentarze



jutro ...

mam fize, biole, angol i bleeee nic mi sie nie chce. Biore chomika do domu. na weekend oczywiscie. Piesek mi starczy w zupelnosci. Kora jest suczka, ma 5 lat, jest duza, to owczarek niemiecki. No i ja go zabije....wiesz kogo Gosia?? nie powstrzymasz mnie...jak on mogl ?? heh przeciez ja nic takiego nie mowilam...ehh no coz. Co ci jest jajco?? Jakis twoj kumpel pisze mi ze sie czyms martwi ehhh cos napisalas. napisz o co ci chodzi bo on mnie zameczy! Kurczaczki. Jak te wredne swinie mogly mi neta rozloaczyc...ja nie wiem. Normalnie caly wolny dzien stracony iii niestety w poniedzialek kartkowa z gegry ehh mi sie ryczec chce..... A tak fajnie ten dzien planowalam, co zrobie, jakie notki dodam a teraz nie mam czasu... jutro chyba na 8.00 do budy! i wf pierwsza, spox.
Jajco jeszcze cos...kiedy mi te 2 filipinki oddasz?? jednej nawet przeczytac..eh jak je zgubilas to cie powiesze...kurde ja ostatnio wszystkich pozabijac musz eehhh... pa! Nie wiem oc pisac nie mam duzo czasu wiec nie napisze tego co chcialam...moze dzisiaj jeszcze cos dodam


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć