blandzia - komentarze



wiem ze dlugo nie pisalam i pewnie niektorzy sie ciesza cl nie?? Mysleliscie ze Blandzia zapomnio swojim blogu??? To sie myliliscie! Blandzia pamieta. PO prostu nie mialam netu, albo mi sie nie chcialo ale zapomniec :NIE. Wczoraj...ta wczoraj mielismy 2 lekcje rele (spox) i angol (facet przynudza). POtem z P. Porchota i P. Kasia ze sietlicy poszlismy do kina na akademie filmowa. Najpierw facio pieprzyl cos o scenariuszu, potem mowil czemu podoba nam sie shrek (wedlug niego...) a potem puscili shreka 2. I zajelo to wszystko duzo czasu. Siedzieliśmy w ostatnim zedzie. no i oczywiscie w dwie strony autobusem...nie wiem jakim, nie wazna. A to kino to byl "Helios", nawet fajnie tam jest! Kupilam se cole (bo przyjechalismy o godzine za wczesnie. MOwie do babki : prosze cole duza, a ona mi do takiego olbrzymiego pojemnika nalewa, a nalewalo sie to baaaardzo dlugo. no i z kumpelami wypilysmy jakkos ta cole. bylo spoxiczek. Nic do jedzenia nie kupilam bo nie bylam (przynajmniej na pocztku) glodna. no i tak bylo wczoraj...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć