blandzia - komentarze



heh nie wiem czemu ale ostatnio lubie notki dodawac. Bardzo mi sie to spodobalo. Tylko czemu nikogo na gg nie ma?? Jest tez wiele rzeczy o ktorych chcialabym wiedziec. Chcialabym a rownoczesnie sie boje... Jest wiele spraw o ktorych ja nie chcialbym slyszec...ale niestety musze! To prawda... niewiedza jest zla ale wiedza potrafi byc jeszcze gorsza. Niewiedza jest jak roza, kusi aby ja zrozumiec, dowiedziec sie, a gdy juz ja dotkniesz, uklujesz sie...wtedy zrozumiesz ze lepiej ci bylo bez tego tylko patrzec na te piekna roze. A najgorsze jest to gdy ktos nie umi rozpoznac czy to roza czy stokrotka. Bo stokrotka to inaczej wiedza, ktora sie przydaje, nie jest zla, jest wrecz dobra, pomaga ci. Ehh ja czasem nie umiem rozroznic czy dana wiedza jest dobra czy nie...ale coz zrobic?? Ryzkowac, gdy prawda moze sie okazac bolena czy tez przejsc obok obojetnie obok stokroki?? Ehhh jesli uklujesz sie tylko w 1 palec to nic wielkiego, male rany latwo wyleczyc...ale gdy cala bedziesz poraniona?? Najgorzej gdy spoczywa na tobie nie tylko prwda ale i tajemnica, nie mozesz powiedziec nikomu prawdy...nawet gdy slyszysz jak ludzie ktorych kochasz, bardzo lubisz sie myla i kluja....to najgorsze gdy sama wiesz a pomoc nie mozesz nikomu... . ehhhh wiec gdy juz chcesz znac prawde to czy zdajesz sobie sprawe jak wielki cizar na tobie spocznie wraz z chwila poznania jej?? Zastanow sie nastepnym razem...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć