blandzia - komentarze



JESTEM wsciekla...ehh tak...bo musialam zeszyt z fizy przepisywac, ktos mi go zwinol, nawt wiem kto... . Musialam wyjsc z gg zeby go przepisac a teraz dostepne jest tylko Jajco i nic...Gosia wlaz na te gg kurde... PLISKA...no NAWET JAJCO JEST "ZARAZ WRACAM" kurrrrrrczaki....ja w zyciu mialam 5 prawdziwych przyjaciol, i o dziwo az2 z nich to faceci, wiekszosc dziewczyn ma tylko przyjaciolki....ehh... i w cale n ie jest zle! NIe jest mi glupio [powiedziec kumplowi ze mi sie jakis chlopak podoba, i takie rozne...jak sie komus ufa to sie nie wstydzi no nie?? A dziewczyny (takie jajco na przyklad) wszystko sa w stanie rozgadac... . NIe bede mowic kto jest mojim przyjacielem (3 os. z klasy) a kto nie... . No dobra dziewczyny i 1 chlopak w kalsie to moji przyjaciele... . Zgadujcie....ja sadze ze bedziecie wiedziec ze to o was chodzi....

Nie mam juz dola...znikl

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
02.10.2004 :: 14:41 :: caw236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jajco

Hmm... No to adam :), Dawid i lukaszek? A ja sie zgadzam i ta dziewczyna z przedszkola? :D, A gosha?
02.10.2004 :: 14:41 :: caw236.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jajco

Hmm... No to adam :), Dawid i lukaszek? A ja sie zgadzam i ta dziewczyna z przedszkola? :D, A gosha?
01.10.2004 :: 20:44 :: 81.219.114.160

blandzia

jajco....nie zgadzam sie...mysl dalej. na pewno nie kuba, stasiu i trabant- to tylko kumple :)
01.10.2004 :: 20:19 :: cax189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jajco

a ze dol znikl to bardzo suie ciesze, odzyskam moja kochana blandynke :D
01.10.2004 :: 20:19 :: cax189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jajco

TY! JA NIC NIE ROZGADUEJ! NIEPRAWDA! Nic nigdy bardzo waznego nie rozgadalam, czuje sie pokrzywdzona. No to powiem skromnie : to bede ja :), potem bedzie moinika, czy jak jej tam leci z przedszkola, adam i kuba ostrowski, moze jeszcze trabant i stasiu ale sama nie wiem...
Talk.pl :: Wróć