blandzia - komentarze



Wszystko mi sie miesza....jakie to glupie uczucie wiesz Gosia...powinnas wiedzien o co mi chodzi...umiesz czytac w myslach nie?? heh ... nie iwme czy sie miac czy plakac?? nie no wiem ze ta notka jakas taka yyyy no powiedzmy delikatnie "dziwna", ale co tam. Jak sie ciesze ze jutro budy NIE MA! bardzo bardzo sie ciesze...eh Gosia mialas byc o 2 czy mi sie wydaje?? Ja juz nie wiem co robic... siedzien na kompie, isc na dwor pobiegac z pieskiem czy co. O piesku pewnie nie pisalam i o rodzince tez....to w nastepnej notce moze co?? oki ide...nooo ide oooo o jest mysl....POTAŃCZYĆ. Nie ma kolka niestety jutro...nie moge krokow zapomniec!! Ehhhh nie mowilam jeszcze ze chodze na kolko taneczne (Gosia mnie wcignela). Tak wlasciwie to Gosia to najfajniejsza dziwczyna z mojej klasy...nie jest ciamajda, mozna z nia pogadac i takie tam wazne szczegolki. Jak ja duzo rzeczy zapomnialam powiedziec ehhh no dobra....jak mi sie bedzie chcialo to napisze potem a teraz ide pa! I obrazek dla was!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
13.10.2004 :: 18:58 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia

Dzienks Blandzia, że tak uważasz
Ale napewno w naszej klasie jest jeszcze duużżoo fajnych dzieffcynek;] (i nie tylko;d)
Talk.pl :: Wróć