blandzia - komentarze



Dzieki pewnej gazecie przestalam miec kompleksy (no moze nie calkiem, ale...) Wiec tak, w 13 ABC urody nastolatki (od syndi), wklejili takie maszkary ze normalnie mam wrazenie ze jestem sliczne ;]...heh naprawde... z jakimis dolami pod oczami, dziwnymi ustami i odstajacymi uszami i wogole bleeeee. heheehh i jeszcze jak se weszlam na strone internetowa na korej sa aktorki i modelik bez make up to normalnie sie ciszeee... to ochydne- pryszcze, i takie, asz sie w zaladku podnosi...heheee i wiem ze make up to kompletna zmiana... . hehhh jakbym sie pomalowala toby nikt mnie chyba nie poznal... no coz jak w zeszlym roku bratowa pomalowala mnie troszke (cien, puder, tusz) to wygladalam zupelnie inaczej, jakbym sie jeszcze podkladami i takie tam zajmowala toby mnie z mojim obecnym paszportem przez granice nie przepuscili,... hehhhh to smieszne ale naprawde... ja tam sie nie maluje za bardzo bo po co??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
09.10.2004 :: 12:06 :: 81.219.114.160

blandzia

nieprawda jajco... widzisz ty mnie najwyrazniej nie znasz hehh...
08.10.2004 :: 22:22 :: caq116.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jajco

No a jak? blanda? brzydula normalnie,az wzrok trzeba odwrocic : , no i jest strasznie zarozumiala moim skromny zdaniem, ja juz cie rozgryzlam moja droga, jak male dziecko chcesz zeby cie wszyscy chwiali i pocieszali chocby litosci, mala cfaniaro...
08.10.2004 :: 19:50 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia

Ty maszkaro!
Od kiedy ja ci mówiłam że jestes ładna????
I te
Talk.pl :: Wróć