blandzia - komentarze



ehhhh ale powalony dzien... jestem chora, wlascwie nie wime co to jest ale mam goraczke, boli mnie gardlo i glowa, trzese se zimna (a raczej trzęsłam) i taie tam....mozecie mi nie wierzyc ale przetrwalam cale 5 lekcji... w tym sprawdzian z histy, wf (nie mialam sily srewowac...tylko raz z konca mi sie udalo), angol powalony tez przezylam (z Domzolem, chlopcy na niego Jurek mowia...), na reli bylo spox (1 lekcja)) nic mnie wtedy nie bolalao anie nic... koszmar zaczol sie po wf - Fiza- zupelnie nie dochodzilo do mnie co mowi babka, chociaz sie staralam... potem miala byc mata i polok, tzn. byly zapewnem ale mnie na nich nie bylo... z kumpela- Kasia poszlam szukac p. Kocek... nie bylo jej nigdzie, wiec poszlysmy do pielegniarki ( tam takie wielkoludy staly i mowili ze jestesmy "male" beztrzelnosc, ale jakos nie chcialo mi sie klucic wyjatkowo...). Ona zmierzyla mi temperaturke i zapytala co mnie boli: glowa, gardlo i sie trzese- powiedzialam, mialam 38,6 stopni... hehh potem zadzwonili po my mother, ona po mnie przyjechala... ceikawe czy dobudy jutro ide... moze nie? ;). A jeszcze cos> GOSIA! tak o niego mi chodzilo....hehhh nie ze mi sie podoba ale mam wyzuty sumienia hehhh... NIe liczac mojego pieknego samopoczucia to byl o niezle w budzie: wiekszosc osob miala fajne humorkiii... oprucz mnie rzecz jasna... hehhh ja popelnie samobujstwo i uwolnie sie z mysli , bo nie wiem co mysec hehhhh. Wszystko mi sie miesza i takie tam... heh ale narazie poczekam....moze ktos da mi te odpowiedz niedlugo:
(...)
Cierpie gdy cudza role musze grac..
ale czy bedac soba bliskich zasmucic mam
kto odpowiedz moze dac??
Kim jest ta ktorej wzrok
sledzi moj kazdy krok
znow w odbiciu widze calkeim obca twarz...
lustro odpowiedz zna,
gdzie jest to drugie ja
niechaj ono zdradzi to...
Radę niech juz daaaa
ktora droga odejsc z tad...
ktora z nich, jest zlaaaa?

fragment piosenki z.. bajki "MULAN", bardzo fajna bajka, smieszna i pradziwa naprawde warto ja obejzec... pa! Pozdro!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć