blandzia - komentarze



I mam dola, znowuuu wiem ze mioj limit dolow na mieesiac jest juz prawie wyczerpany a jeszcze pol miesiaca przd nami ale co tam. odrobii sie w wakacje. ehhhhh. NIKT mNIE NIE LUBI. tak dokladnie niekt. nikt ze mna nie gada na gg oprucz Gosi. I zablokowalam pewnego debila ktory mowi ze idzie, a zostaje jeszcze 2 godzinki i odzywa sie tylko jak chce zada. Rob se zada sam i sie wypchaj! Myslalam ze sie zmieniles, ale jak nie to nie! PA!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
15.10.2004 :: 22:33 :: abj98.internetdsl.tpnet.pl

siewka

wiesh ludzie sie częśto zmieniaja ale niestety na gorshe
wazne jest to żebymiec jedną ale zaufana osobe po co ci kilkanascie ale fałshywysh pomyśł nad tym
pozdrawiam
15.10.2004 :: 22:05 :: proxy.kom-net.pl

kochampanabe

też miałam takiego... khem... kolege... on sieo dzywal tylko wtedy, kiedy chcial cos ode mnie. idiota :/
15.10.2004 :: 20:25 :: boy21.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

UWAGA- BARDZO WAŻNE!! JEŚLI MASZ SWOJEGO IDOLA ?? ZBIERASZ O NIM WIELE I MASZ JUŻ WIELE I JESZCZE WIELE CHCESZ O NIM MIEĆ TO NIC INNEGO JAK ZAKLIKAĆ DO MNIE ODDAM WSZYSTKO DOSŁOWNIE CO MAM O TWOIM ULUBIONYM ARTYŚCIE JEST TYLKO 1 WARUNEK WZAMIAN CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ INFORMACJE O JENNIFER LOPEZ.. WYCINKI PŁYTKI ZDJĘCIA - MAM POTĘŻNĄ KOLEKCJĘ O SPIDERMAN-IE, LINKINPARK, O-ZONE, EMINEMIE , HARYMPOTTERZE I JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA TO ZNAJDĘ JESZCZE O INNYCH - JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO KONTAKT PIORO332@INTERIA.PL
CZEKAM NA ZGŁOSZENIA - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY WIĘC... NA CO CZEKAĆ

Talk.pl :: Wróć