blandzia - komentarze



mialam opisywac moja klase tak?? ehhhh nie chce mi sie 27 osob to za duzo. hehe. Kuurde zapomnialam 60 bruszkow dzisiaj zrobic..no dobra nie zapomnialam ale mi sie nie chcialo. Wiec jutro zrobie, co mi szkodzi. Ale jak jutro nie zrobie to se 10 za kare doloze. Heh na obozie bez rozgrzewki za jednym razem zrobilam sto bruszkow i sto przysiadow....ale byly efekty uboczne...nie umialam schodzic po schodach pierwsze 2 dni po tym. hehe. Ale wiecej nie bede taka glupia i sie sama z soba nie bede zakladac....bo powiedzialm sobie ze potrefie i owszem udalo mi sie ale...jakim kosztem?? teraz z rozgrzewka i stopniowo co tydzien o 5 wiecej. moze pod koniec rkoku bede juz tak bardzo wytrzymala?? Nie wim, moze. I pomyslalam se tak...jesli ja nie zapomne roznych rzeczy to one pozostana nawet jesli inni o nich zapomna...ehh o jak wielu rzeczach trzebaby bylo zapomniec. O tak wielu. ehh dzisiaj do ktorej chce moge siedziec na necie wiec troszke se popisze! Nie umialabym wymienic wszystkich reczy, zdarzen i chwil ktore chce zapomniec. ale jest tez wiele ktorych ja nikomu nie zapomne. Nie! Nie potrafie niektorych rzeczy wybaczyc. Gdy juz mysle ze zapomnialm, powracaja w snach, myslach. To czego nie moge zapomniec zdarzylo sie 3 lata temu. Na mojich wakacjech na Dominikanie. Bylo super...ale jedn rzecz o ktorej mysle gdy am "wracam" to to. Nie potrafie zapomniec. NIe potafie wybaczyc. I nie oczekuj ze o tym zapomne, bo to bylo okropne. ehhh moze juz skoncze?? NIe wiem czemu ale musialam to naisac. MUSIALAM. I nie pytajcie mnie prosze o co chodzi, prosze. No tak... tak mi przykro. Przepraszam teraz wszystkie osoby ktore przeze mnie cierpialy. Moze nie pamietacie ale ja tak. I sorx wszystkim ktorych oskarzylam o cos nieslusznie, i ktorych obrazilam. PA!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć