blandzia - komentarze



Życie- piosenka

Bo właściwie życie jest jak piosenka w nieznanym języku. Niektórym się podoba, innym nie, ale nikt jej nie rozumie. Doszłam do takiego wniosku. Długo myślałam na tym jak to napisać. No i wymyśliłam. Trochę dziwne spostrzeżenie, ale wydaje mi się, że trafne. Nie wiem dlaczego muzyka skojarzyła mi się z życiem. Natomiast wiem, że życie nie rozumiemy nigdy. Istniejemy po to by szukać sensu, a nie po to, by go odnaleźć.
A dla Ciebie czym jest życie?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
24.04.2006 :: 14:00 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Ta... a niekiedy sami zrwamy niektóre sznurki... zapominamy, że mimo, iż można je później zwiazać- słupeł pozostanie...
23.04.2006 :: 13:45 :: cjx13.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

hm... dla mnie zycie to takie sznurki przywiązane do siebie, ktore w niektorych miejsach są słabiej związane.. I wystarczy zle pociagnąć i wszytko sie psuje...
23.04.2006 :: 10:12 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

brzoskwi- dziala, chodz byl czas kidy nie dzialala.

nimrodelka- w sumie masz racje...

teresko- było takie zdanie, ale nie wydaje mi sie ze cala notka=)
22.04.2006 :: 15:01 :: 178.161.wmc.com.pl

brzoskfi

siemanko, mam pytanie do Ciebie,działa Ci strona główna talk.pl ?? odpisz tu w komentarzach jak mozesz,z gory thx :)
eLo
20.04.2006 :: 23:02 :: deq208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

Życie jest tak różne i skomplikowane, że mozna je przyrównywac do wielu rzeczy. Ty porównałaś jedo piosenki. ktoś inny widzi je jako podróż, inny jako drogę albo zagadkę bez rozwiązania.
Różne mozna mieć interpretacje, ale chyba i tak nikt w tym wszystkim nie zbliżył sie do prawdy o tym czym jest zycie nawet o krok. Może to i lepiej?
20.04.2006 :: 22:22 :: gp1.eranet.pl

tereska

Zaraz zaraz zaraz, co to ma byc za stara notka? czytalam wszystko, co tu zapisalas i w innych miejscach tez, to juz bylo:PP
Talk.pl :: Wróć