blandzia - komentarze



Co najważniejsze…
”Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.” To cytat, który jest dla mnie ważny. I to bardzo. Zgadzam się z nim całkowicie, bez żadnych ale. Piękne jest to co widzi serce. Oczy są jednym z tych elementów, które według mnie czasem ograniczają człowieka. Aby poznać człowieka trzeba zajrzeć w jego głąb. Trzeb poznać jego dusze i serce (prawda Gosiu?). Dobrze widzi się tylko sercem, bo przecież sercem się kocha, a nie oczami. Naprawdę pokochać… . Eh… . Gdybyście wiedzieli jak mnie wk* to, że jakaś laska mówi, że kocha chłopaka, którego 2 razy w życiu widziała i nigdy z nim nie gadała;|. Brr. Po prostu tego nie-cierpię. Oczy…owszem, są podobno bardzo ważne, są podobno arcydziełem natury, ale nimi nie da się zobaczyć tych najważniejszych rzeczy. Powtórzę słowa Małego Księcia: Najważniejsza jest niewidoczne dla oczu…


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
22.04.2006 :: 17:28 :: 83-143-103-206.welnowiec.net

Gosia

Całkowita racja Blandziu...:)
13.04.2006 :: 13:00 :: akv56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Efcia

Cze super blog naprwde mi sie podoba bede wpadac czesciej zaperaszam do mnie www.koffana-efcia.blog.onet.pl
12.04.2006 :: 22:38 :: 212.219.119.98

sirius

No coz...=| dzieki za wpis anyway :>
12.04.2006 :: 19:37 :: talk.pl

4g4tk4

Zgadzam sie z Tobą CAŁKOWICIE ... zgadzam sie z CAŁĄ tą notką pozdrowionka papa =*=*
12.04.2006 :: 15:47 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Edziu...bardzo to przkre...ale wiesz, jest taki wiersz ks. jana Twardowskiego, który kończy się tak -Możesz nawet zabłądzić, lecz po drugiej stronie, nasze drogi pocięte złączą się spowtotem.
12.04.2006 :: 10:00 :: ckh45.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

masz racje... JA tez nie cierpie, gdy ktos mowi, boze jak ja go kocham, ale boje sie podejsc i odezwac do niego. Przeciez.. jak mozna kogos kochac, i to bez poznania go najpierw. Ja sie koleguje z takim chł juz cały rak, I dopiero po 2 miesiącach znajomości poczułam cos do niego... A on do mnie.. Ale niestety nam nie jest przeznaczony byc razem.. i on to musi wycierpiec.. i ja...:(
11.04.2006 :: 21:30 :: ckh45.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

WEJDZ DO MNIE Napisałam opowidanie... ktora nie jest za szczesliwe.. zapraszam :)
Talk.pl :: Wróć