blandzia - komentarze



Kobieta...

W sumie to ciągle staram się dowiedzieć- jacy są faceci… jak czują, jak kochają, co jest dla nich ważne w życiu i wiele innych, a nigdy nie zastanawiałam się, jakie są kobiety. Może to jest właśnie klucz do wszystkiego…Odkryłam ostatnio, iż mężczyźni odczuwają miłość bardzo podobnie do kobiet, ale po prostu inaczej ją wyrażają… ale mniejsza z tym, to nie ten temat =P. Jest wiele typów kobiet… Ale obrazek pasuje do wszystkich… bo to prawda. Potrafią być z nas anioły ale i perfidne wiedźmy, małe dziewczynki ale i cholernie poważne i odpowiedzialne kobiety… szczerze? Potrafimy nawet nieświadomie dzięki swoim atutom wykorzystać innych. Jesteśmy tak nielogiczne a jednak nie brak nam logiki. Potrafimy mimo pokus być wierne. Każda z nas jest inna. Ale każda z nas zawiera „zestaw kobiecości w sobie” . brzmi jakby jakiś produkt ale mniejsza z tym. A zestaw ten to intuicja, instynkt macierzyński, troska o bliskich, wiele wylanych łez, wielokrotne upadki, ale i powstania, zdolność do manipulacji, dziecinność ale i dorosłość… to są chyba cechy, które posiada każda z nas… są też takie, które posiadają tylko nieliczne. Wiele nas łączy, ale nasze inne cechy nas dzielą. Jedne są optymistkami, drugie pesymistkami, jedne mają umysły ścisłe, inne humanistyczne, jedne są otwarte, drugie zamknięte w sobie. Jaka jest kobieta? Dziwa ot co. Ale czy faceci nie są dziwni? Wszyscy jesteśmy dziwni, zabawne nie?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
10.04.2006 :: 21:00 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

kornelko- bardzo się cieszę =)
edziu- gdzieś na necie, po prostu... =)
09.04.2006 :: 10:54 :: clr54.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

podoba.. mi si ten obrazek..GDZIE GO ZNALAZŁAS??
08.04.2006 :: 21:12 :: 2.nat.kon.tvknet.pl

kornelka

czesc:) mam na imie Kornelia;P wiem wiem dziwne imie i go nawet nie lubie:/ chce Ci powiedziec ze czytam juz Twojego bloga od dawien dawna a znalazłam go przez google (nie wiem jak, chyba nie pamietam cos szukalam i tak trafilam) :) no i go czytam i stwierdzam ze jestes zajesbista laska:PP serioo! Twoj blog jezlei mowi duuzo o Tobie tzn na bank mowi to posptru hccialbym CI poznac;] tak wszytko fajosko opisujesz i wyrazasz swoje uczucia;) jestem zachwycona ;) 3maj tak dalej:) buziaczki:*:*
06.04.2006 :: 16:31 :: ckh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

hm.. ciekawe.... [...] new notka u mnie zapraszam :*:*:* papap :) edzia.talk.pl
05.04.2006 :: 17:36 :: 82.160.33.66

Angelus

cześć.Żeby było tu więcej komentarzy to i ja zostawiam komentarzyk.pozdrawiam i zapraszam do siebie www.angelus.talk.pl
05.04.2006 :: 15:50 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

Tak, to prawda... właśnie dlatego czasem tak trudno nam się zrozumieć- gdy ktoś mówi do Ciebie w nieznanym Ci języku, mało prawdopodobne, że zrozumiesz...
04.04.2006 :: 22:44 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

każdy jest inny ale tak naprawdę, w głębi, jesteśmy tacy sami, mamy te same pragnienia i odczucia tylko tak jak wspomniałaś inaczej je wyrażamy =D można to porównać do różnych języków świata, to samo słowo napisane w kilku różnych językach oznacza ciągle to samo...
Talk.pl :: Wróć