blandzia - komentarze



„Oni mogą żyć, ale tylko razem, nie rozdzielaj ich, nie odzieraj z marzeń, muszą ciągle iść na granicy tchnienia, cienka linia określa sens ich istnienia”
Słuchaliście kiedyś Verby? Mi podobają się jej wszystkie piosenki…ale szczególnie 2. Mówią o życiu… . Poznajcie o jakie 2 piosenki chodzby po cytacie umieszczonym na początku. Wiecie co? Brat powiedział mi kiedyś „Chcesz wiedzieć jakie jest życie? Naprawdę chcesz? Posłuchaj hiphopu a się przekonasz… i bądź gotowa na wszystko, bo życie to nie bajka, to nie baśń, która ma zawsze happyend, prawdziwe życie jest… z resztą zrób to co ci mówię- posłuchaj hiphopu….” . Nie chodzi tu o brzmienie tej muzyki, o przekleństwa, nie… chodzi o to, że ludzie opowiadają o życiu, o tym co przeżyli, co czują, z czym mieli styczność, co ich bawi a co wkurwia… . Gdy brat mi to powiedział- na początku nie rozumiałam tego. Taka czarna magia- co mogą znaczyć słowa? To tylko słowa- mówiłam. Teraz wiem jak wiele mogą one znaczyć… I zrozumiałam o co mu chodziło… kiedyś o nim napiszę- o moim bracie… między nami nie było jak między innymi – zawsze się rozumieliśmy…a z resztą o tym kiedyś napisze… gdy przyjdzie czas… . Co do tego cytatu- myślę, że tyczy się on prawdziwej przyjaźni i miłości… niespotykanej wręcz. Kogo z Was byłoby stać na taką przyjaźń- pomimo wszystko, mimo sprzeciwów starszych, wbrew całemu światu- trzymać się razem i nie poddawać się? Powiem jedno… najważniejsi są ludzie bliscy sercu- nie kasa, nie opinia innych, nic nie jest ważniejsze od bliskich ludzi…pamiętamy o tym.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
04.04.2006 :: 13:40 :: buf202.internetdsl.tpnet.pl

lukaz

http://www.thierry-henry.go.pl/
03.04.2006 :: 13:08 :: alr192.neoplus.adsl.tpnet.pl

pamietnik1994

Czesc fajny blog ty ten szablon bloga robiłas na zamówiemnie bo ja pierwszy raz załozyłam tu bloga i nie wiem gzdzie mozna znalezc jakies ładne szablony czekam na odpowiedz pozdrawiam papa
02.04.2006 :: 20:38 :: ckg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

Lubisz mnie?
On powiedział :nie.
Myślisz ze jestem ładna? - zapytałam.
Znowu powiedział :nie.
Zapytałam wiec jeszcze raz:
Jestem w twoim sercu?
Powiedział :nie.
Na koniec się zapytałam: Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze nie.
Smutne - pomyślałam i odeszłam.
Złapał mnie za rękę i powiedział: Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty.
02.04.2006 :: 20:37 :: ckg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

hm....
strasze podba mi sie to krotkie opowidanie : ma te magie w sobie :
Lubisz mnie?
On powiedział
01.04.2006 :: 19:31 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

Człowiek nigdy nie będzie do końca samotny...
01.04.2006 :: 16:18 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

odosobniona..

a gdy widzisz że tych bliskich ludzi nie ma, gdy jesteś saMA to co wtedy...
sasankagolbata.eblog.pl wejdz kiedyś:)
31.03.2006 :: 18:14 :: ckh101.neoplus.adsl.tpnet.pl

bula

Wejdz do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.bula.talk.pl
31.03.2006 :: 16:54 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

ta... życie to, to pusty zeszyt, który sami musmy uzupełnić...
31.03.2006 :: 09:50 :: xdsl-2679.lubin.dialog.net.pl

anitka

Życie to jedna wielka przygoda.Zasmakować trzeba wszystkiego.Trzeba czuć to,co się pisze,trzeba to rozumieć.I to jest tajemnica każdego talentu pisarskiego.
A sobie już wystarc zająco zrobiłam
28.03.2006 :: 21:59 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

Blandzia wie dlaczego=) Dla mnie liczy się tekst... chyba, że tańczę, wtedy nie=P.
28.03.2006 :: 20:38 :: 62.29.157.200

Mr. O.

Słowa moze i sa wazne ale pozwolisz jednak ze nie napizse wiecej. Ci co mnie znaja beda wiedziec dlaczego... Po prostu nie chcialbym bezsensownych klotni wprowadzac i tyle...
Talk.pl :: Wróć