blandzia - komentarze



Chamstwo- w niczym Ci nie pomoże
Ktoś powiedział kiedyś, że jeśli nie wiesz jak się zachować, to na wszelki wypadek- bądź uprzejmy. Ten ktoś… nazwiska nie pamiętam, miał rację. Często gdy jesteśmy źli o coś, wkurzeni, wytrąceni z równowagi, zaczynamy przeklinać, krzyczeć i odpyskiwać wszystkim- w tym naszym przyjaciołom… tym samym sprawiając im przykrość. Pomyśl.. ile razy żałowałeś/aś tego, co zostało wypowiedziane przez Twoje usta. Jak wiele osób zraniłeś/aś zupełnie niepotrzebnie. Pomyśl… czym zawinił Twój przyjaciel, że musi słuchać Twojego krzyku, gdy pokłóciłeś/aś się z kimś innym. Niczym. I można by podawać setki innych przykładów. To, że masz zły dzień, nie upoważnia cię do chamstwa i tym bardziej z niego nie usprawiedliwia. Pomyśl… jak Ty czujesz się gdy ktoś jest taki w stosunku do Ciebie… . Na pewno nie czujesz się doskonale, prawda? Gdy jest Ci źle, smutno, jesteś w nienajlepszym nastroju, usiądź na krześle i popatrz za okno… gdy musisz się wyżyć, to gdy nadarzy się okazja idź pobiegać, zmęcz się… . Pamiętaj. To, że źle zachowasz się względem drugiego człowieka bardzo Ci zaszkodzi- nawet jeśli jest on Twoim wrogiem, postaraj się go szanować, a gdy nie potrafisz, postaraj się przynajmniej nie wyżywać na innych… Dlaczego to piszę? Bo zauważyłam, jak bardzo niepotrzebnie ranie przyjaciół, bo powiedziałam kilka słów za dużo… zwykłych słów… które tak ranią.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
04.04.2006 :: 13:46 :: afb124.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia6a

fajny pamiętnik napisz mi też komenta www.asia6a.talk.pl plis a jak coś jeszcze to gg 5629417
11.03.2006 :: 19:51 :: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! dzieki za komcia!! :) pozdro!!
11.03.2006 :: 12:45 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

Ja Paulinko jeœli chodzi o jedzenie lubię lody cytrynowe i czekoladowe, kluski œlšskie i czekoladkę=P
10.03.2006 :: 20:48 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

czeœć lubie lody, hamburgery i frytki a wy co lubicie?????

05.03.2006 :: 20:24 :: cfd182.neoplus.adsl.tpnet.pl

justys_4

siemka wpadnij na mojego blogaska http://blog.tenbit.pl/justys_4
04.03.2006 :: 11:51 :: ens91.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny bloguœ moze ty tez wpadniesz na mój?
zapraszam: ogon.talk.pl
03.03.2006 :: 02:13 :: grosznet.com

www.passing-bir

...niestety też to znam, i najgorsze jest to ,że czasem tak cholernie trudno jest wykrztusić to: przepraszam.. ale jak się już to zrobi, uczucie jest nie do opisania..:) pozdrawiam,passingbird
Talk.pl :: Wróć