blandzia - komentarze



„Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca”

Kiedy¶ pisałam na ten temat wypracowanie z polskiego. Nie zdawałam sobie wówczas sprawy- jak wiele prawdy kryje się w tych słowach. Kiedy smutek w sercu go¶ci- wtedy kocha się zachody- gdyż s± zawsze stałe, zawsze nadchodz±, oznaczaj± koniec dnia pełnego smutku. Gdy smutek przechodzi często o nich zapominamy. Ja postaram się nie zapomnieć.
Postaram się zapamiętać jak wielk± otuchę może dać człowiekowi co¶, co następuje codziennie. Kiedy na nie patrzę teraz- wyobrażam sobie ludzi, którzy również na nie patrz±, widzę na ich policzkach łzy, na innych u¶miech i szczę¶cie. Zachód słońca- to taka iskierka otuchy dawana ludziom od Boga każdego dnia, i gdy przeżyje się głęboki smutek- zrozumie się, jak bardzo można je pokochać… wła¶nie o tym mówił Mały Ksi±żę…


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
24.02.2006 :: 16:21 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

Gdy było mi bardzo smutno to przyjaciółka zapytała mnie czy bedę się ze nią jutro dobrze bawić?? Czy będę wstanie to zrobić? tak, bo kocham zachody słońca a po nich wstanie nowy dzień. sasankagolbata.eblog.pl
24.02.2006 :: 13:37 :: cma13.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! www.edzia.blog4u.pl przeczytaj 2 czesc mojego opwidania i skomentuj! jak twoim zdanie jak to sie skonczy...??
ale rowniez zapraszam na moj blog edzia.talk.pl
23.02.2006 :: 22:15 :: m.aij.pl

Dawid

mam nadzieję, że wszystko się ułoży.. Chociaż ja już tą wiarę utraciłem. Nie wiem co jeszcze mogę napisać.. Pamiętaj, że masz wielu przyjaciół napewno na których możesz liczyć. Możesz też liczyć na mnie. Pozdrawiam
23.02.2006 :: 16:53 :: eny203.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blogus moze ty teraz odwiedzisz mój zapraszam to mój adres: ogon.talk.pl
22.02.2006 :: 14:19 :: 82.160.33.66

Wiesz co? Twój blog też fajny, tylko trochę za ciemny. Fajnie,że zostawiłaś u mnie komentarz! :* papa
20.02.2006 :: 09:06 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

ilona345

Fajny blogasek! Podobają mi się twoje obrazki:] Ale mam do ciebie pytanko! jesteś pierwsza na liście osób które mają najwięcej notek:* więc chciałabym żebyś na moim blogu w komentarzu napisała ile ich masz? Jestem tego bardzo ciekawa! Pozdrofffionka i papatki:) www.ilona345.talk.pl
Talk.pl :: Wróć