blandzia - komentarze



„By dostać więcej od życia-dawaj więcej od siebie”

Prawda!!! Często narzeka się na życie, na zły los, na brak przyjaciół, samotność, brak kasy, powodzenia itd. Lecz aby poszukać przyczyny tych smutów – zaledwie co 10 się kwapi. Często obwiniamy Boga, Rząd (chodź ten pewnie i słusznie =P) , bliskich, a nawet słoniki na szczęście o to, iż źle nam jest w życiu. A tak naprawdę= spójrzmy prawdzie w oczy- większość złych rzeczy dzieje się poniekąd z naszego wyboru. Nie chcemy dawać od siebie nic, ale brać to każdy chętny. Nie jest trudno być szczęśliwym- jeśli się chce takim być. Zawsze znajdzie się powód do radości, chodźmy najmniejszy- jeśli tylko zechcesz go poszukać ,a nie całe życie spędzisz na narzekaniu. Pamiętaj- wszystko co dajesz zostanie ci zwrócone, wszystko co zabierasz zostanie ci zabrane… . Jeśli dasz komuś wsparcie, to za kilka lat, gdy ty będziesz go potrzebował- ktoś ci je da, lecz gdy zabierzesz matce z dzieckiem dach nad głową- otrzymasz podobny ból do jej bólu. Każde cierpienie, każda troska i każdy dzień smutku zostanie nam kiedyś oddany jako wspaniały czas, natomiast każdy dzień złości, nienawiści- zostanie oddany ci jako złość i nienawiść w innej postaci. Znam ja prostą receptę na życie: Chcesz być kochany- kochaj, chcesz by ci dano- daj, chcesz by ktoś obdarzył cię uśmiechem- obdarz nim kogoś…lecz jeśli chcesz by ktoś przez Ciebie cierpiał i odczuwał ból- odczujesz go Ty z wielokrotną siłą… Życz- co chciałbyś by Ci było życzone , nie życz drugiemu- co tobie nie miłe.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
19.02.2006 :: 22:35 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

Kiedyœ napisałam że zawsze mamy wybor czy będziemy mieć dobry czy zły humor... było wiele protestów, ale widze że nie tylko ja tak myœle. ZAwsze wszystko zależy tylko od nas. :)

17.02.2006 :: 12:47 :: cex131.neoplus.adsl.tpnet.pl

justys_4

siemka masz super blogaska dodam cie do linków mi siem strasznie podoba wpadnij do mnie i zostaw komcia plis http://blog.tenbit.pl/justys_4
Talk.pl :: Wróć