blandzia - komentarze



Cmentarz
Postanowiłam założyć cmentarz…. Nie będzie to zwykły cmentarz- otóż nie będę na nim chować żadnych kiedy¶ żywych organizmów ale…będę chować to „co nie wyszło”. Ta… Blanda znów zaczyna filozofować...ale to naprawdę ma sens! Na tym cmentarzu będę grzebać złe wspomnienia, nieudane próby, po prostu wszystko, co mi nie wyszło, wszystkie smutne wydarzenia. Każdemu z nich przyrz±dzę specjalny pogrzeb, bo przecież każde jest inne. Każdemu z nich zapalę co jaki¶ czas ¶wieczkę na grobie- gdy dzięki temu złemu wydarzeniu, nauczę się czego¶, zrozumiem co¶. Żadne z tego co było nie wróci, tak samo jak ludzie umieraj±cy... to co było, i co się zdarzyło, pozostanie w przeszło¶ci, możemy jedynie czasem to wspominać. Dlatego chcę pogrzebać to co mi nie wyszło, po to by nie my¶leć „a co by było gdyby” i aby jednak móc czasem czerpać z tego naukę dla własnego życia. I wydaje mi się, że warto w sercu (i być może też w zeszycie jakim¶… zrobić „cmentarz” takich nieudanych rzeczy… a w czasie ich „pogrzebu” przeanalizować wszystko z grzebanym wydarzeniem zwi±zane, tak samo jak wspomina się ludzi podczas pogrzebu. Wiem, że napisałam to niezbyt zgranie i przemy¶lanie ale jednak musiałam to napisać…



Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
07.02.2006 :: 20:28 :: acoj237.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolpka

Jakiś czas temu napisałam Ci długi komentarz - nie ma go do dziś. No to szkoda. Bez zbędnej twórczości i elokwencji -> niezwykle niezwykły blog. Nieczęsto się takie prawdziwe perełki spotyka :) A szkoda, oj szkoda. Dobrze poczytać, że świat i zmianiające się trendy nie wszystkim jeszcze zjadły prawdziwą inspirację i wartości w życiu :)
02.02.2006 :: 08:35 :: aul198.internetdsl.tpnet.pl

sweeties

Tia..madzrze se wymysliłams.Mam nadzieje ze pomysl wypali i cmentarz sie sprawdzi=DWpadnij do mnie=*
26.01.2006 :: 13:47 :: akj2.internetdsl.tpnet.pl

Litwor

i to jest mądra myśl...:)
Talk.pl :: Wróć