blandzia - komentarze



„Gdyby mnie nie było, gdyby się nie wydarzyło”

Właśnie… jakby to było gdyby nie jedna wydaje się banalna decyzja… jakby to było… . Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet tak banalna decyzja jak „iść do MD czy zrobić kromkę w domu” może wpłynąć na nasze życie… co by było… gdyby było inaczej. Co by było, gdyby nie było tak jak jest… . Gdybym nie poznała Gosi, Śmigła, Tereski, Pacha, Oskara (… i oczywiście Michała… . Gdybym nie wiedziała, że na świecie są tak wspaniali ludzie… jaka bym była? Na pewno nie taka jaka jestem… bo życie, to co się dzieje i inni ludzie kształtują każdego człowieka. Gdyby nie to, co się stało dziś… gdyby nie to, byłbyś(byłabyś) inna…może troszkę, ale jednak. Pomyśl czasem, jakby było gdybyś był(a) zupełnie sam(a)… doceń co masz… i czasem pomyśl… dlaczego siedzisz tu i to czytasz…przemyślenia jakiejś głupiej małolaty… może to wszystko ma sens… może cierpimy po to by docenić szczęście, by nauczyć się czekać, wierzyć i ufać…Może trafiłeś(aś) tu, by kiedyś przyszłości stwierdzić, że nie miałam lub miałam rację… a gdybym tego nie napisała…nic by się pewnie nie stało…ale… w takim razie dlaczego to napisałam… ponoć wszystko ma swój cel.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
03.02.2006 :: 15:28 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia

Nie wiem kto jest taki mšdry co komenuje to pod spodem...czyżby czysta zazdroœć?
24.01.2006 :: 19:30 :: 83.238.69.220

Ellka

Sera to ty nie ubijesz/.... ;>
24.01.2006 :: 19:28 :: 83.238.69.220

Aga

Phi! Wypcgaj se dupę tym blogiem!
Talk.pl :: Wróć