blandzia - komentarze



Kilka prawd Blandzi... bo czasem zdarza mi się myśleć ( a nawet wymyślić coś- co jest logiczne =D)

1. Nie szukaj szczęścia, dostrzeż je w tym, co już posiadasz.
2. Nie słowo czyni przyjaciela.
3. Ważne, by umieć widzieć naprawdę, mając oczy zamknięte.
4. I cierpimy po to, by docenić szczęście.
5. Często wydaje nam się, że użyteczni będziemy po śmierci- gdy nasze ciała staną się pokarmem robactwa, tymczasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele już uczyniliśmy, i jak wiele możemy jeszcze dokonać...
6. Każdy z nas ma chwile gdy czuje się naprawdę samotny, nawet gdy stoi, wśród tłumu ludzi.
7. Nie bądźmy tacy jakimi chcą nas znać- zbyt wiele masek musielibyśmy zakładać. Bądźmy tacy by chcieli nas znać przez to właśnie- jakimi naprawdę jesteśmy.
9. Nie wertuj ksiąg w poszukiwaniu celu życia, lecz napisz na kartce 3 słowa- MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, RODZINA - to jego sens, gdy go zrozumiesz, znajdziesz cel.
10. Umieć patrzeć- to zamykać oczy na majątek, urodę, korzyści, a otwierać na ludzkie cierpienie, piękno wewnętrzne i dobroć.
11. Zawsze słuchaj tego co mówi Ci serce.... także gdy sprzeczne jest to z opinią ludzi, a nawet przyjaciół.
12. Zwierze jest przyjacielem człowieka, to ono nauczyło nas kochać tą prostą i najpiękniejszą miłością.
13. Pamiętaj- kaktus bez kolców to już nie kaktus... nie zmieniaj swych bliskich, kochaj ich całych- razem z kolcami.
14. Tylko prawdziwy głupiec- nierozumny dzieciak w ciele starca- gardzi ludźmi ze względu na ich młodszy wiek.
15. Mądry człowiek to taki, który szanuje nawet największego głupca.
16. Dorosłość- to świadomość swoich czynów i ponoszenie za nie samemu konsekwencji.
17. Bo największe bogactwo świata- to osoba, na której naprawdę możesz polegać...
18. Nie kształt flakonu świadczy o zapachu perfum.
19. Dziecko musi nauczyć się, że rodzic nie jest dzieckiem, rodzic natomiast, że dziecko nie jest dorosłym. Zdecydowanie łatwiej i szybciej przychodzi ta nauka dzieciom.
20. Gdy strasznie tęsknisz za osobą, która jest daleko- niech pocieszeniem ci będzie, że jesteście teraz, pod tymi samymi gwiazdami...
21. Niektóre rzeczy są zbyt logiczne, by je pojąć.
22. Razem być uczymy się od początku związku do jego kresu.
23. Mężczyźni miłość odczuwają tak samo jak kobiety, tyle, że zupełnie inaczej ją wyrażają.
24. W głębi serca, każdy z nas zna cel swego życia, lecz niestety nie każdy ma czas słuchać serca...
25. Najwspanialsze w człowieku jest to, że mimo wszystko potrafi wierzyć, mieć nadzieję, a często nawet i kochać.
26. Dzieciństwo to czas, gdy uczymy się bycia dorosłym.
27. Nie lekceważ nigdy potęgi jednego wśród milionów- tyle jest gwiazd, ale gdyby nie ta jedna gwiazda- słońce- nie byłoby tu nas...
28. Być dorosłym, to nie tylko czynić to, co wolno dorosłym, ale po uczynieniu tego samodzielnie odczuć tego konsekwencje.
29. Nie myśl o tym co powiedzą inni, ale o tym co poczują twoi najbliżsi.
30. Z ust mądrego człowieka niech wychodzą tylko zdania konieczne lub/i prawdziwe.
31. Zanim coś zrobisz- pomyśl, czy oby tylko ty będziesz a to cierpiał/a.
32. Ponoć by być z aniołem trzeba być anielicą... Więc jak możliwe jest, że jestem z Aniołem będąc NIKIM.
33. Mimo wszystko, nikt nie powinien o tobie wiedzieć wszystkiego, a szczególnie ty sam.




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
05.04.2006 :: 20:22 :: adu10.neoplus.adsl.tpnet.pl

asia6a

Podaj mi swoje gg prosze ....i dzięki za komcik
19.03.2006 :: 15:41 :: 213.76.140.22

oskar66

cześć wejć na strone www.oskar66.talk.pl

19.01.2006 :: 19:09 :: a84-230-19-239.elisa-laajakaista.fi

seaoflove.talk.

dziekuje za slowa otuchy, ale wiesz...
w zyciu nie zawsze bywa tak jak bysmy tego chcieli, a milosc czasami dodaje nam wiecej bolu niz szczescia...
Talk.pl :: Wróć