blandzia - komentarze



Co rok to samo… już przestało być tak pięknie i świątecznie. Co rok lampki na domach, prezenty na wystawach sklepowych, ozdoby, dekoracje… . Sztuczność i rutyna. Ludzie udają, że są religijni, że wierzą… a tak naprawdę mało kto myśli o istocie tych świąt. Bardziej przeżywamy emocje związane z odpakowywaniem prezentów niż same Święta- Narodzenie Chrystusa. Tak, wiem, nie powinnam narzekać na ludzi gdyż nie jestem inna w tej sprawie od nich. Kiedyś ten okres świąt był dla mnie jedynie momentem, kiedy to siadałam przy stole, wcinałam słodycze i cieszyłam się z prezentów. Lecz teraz… przepraszam jeśli kogoś urażę… ale teraz podczas świąt będę tak daleko od ludzi, których kocham(co prawda nie od wszystkich lecz jednak)t… . Owszem, będzie mama, tata, młodszy brat… potem pewnie pójdę do babci albo kajś ale nie oszukujmy się. Nie będzie przy mnie Dawida- starszego brata, Patryka- 2 starszego brata, Michała- chłopaka… . Tak bardzo brakuje mi ich już teraz, kiedy pisze tę notkę sama w pokoju. A co dopiero w święta. Jedynym pocieszeniem będzie chyba to, że przecież wszyscy w tej samej chwili będziemy patrzeć w niebo szukając gwiazdki… . Z dwoma najpierw wymienionymi osobami spędziłam wiele świąt… właściwie to oni nauczyli mnie wszystkiego i pokazali życie. Dali mi bardzo wiele, za co Wam, kochani bracia- dziękuję z całego serca… . Daliście mi to, czego nie mieli czasu lub nie chcieli dać rodzice. Nieważne, nie będę się rozczulać nad sobą. A Michał? Może jestem głupia, naiwna i za szybko się przywiązuję, ale naprawdę bardzo mi na nim zależy. Napisał mi kiedyś, że nie może dać mi wiele. I się mylił. Dał mi bardzo wiele- miłość, wsparcie… dał mi to co najcenniejsze, co może dać człowiek, gdy naprawdę chce… i za to mu dziękuję… za wszystko… . A teraz dość rozczulania. Są Święta- czas radości, zgody i uśmiechu (a nie prezentów i ozdóbek)… więc życzę Wam kochani: Aby te Święta były dla Was naprawdę zupełnie innymi świętami… najwspanialszymi, aby były przy Was osoby, które kochacie, abyście z radością razem usiedli przy wigilijnym stole i z poczuciem szczęścia i bezpieczeństwa łamali się opłatkiem… Oprócz tego życzę Wam zdrowia, wyjaśnienia wszystkich spraw, i pogody ducha. Wesołych Świąt kochani =* .

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.12.2005 :: 12:45 :: 82.160.33.66

olexa.talk.pl

Jaka ta notka jest...nastrojowa!Po prostu czytałam jš z zaparty tchem!Naprawdę super!!!Wpadnij do mnie,ok?
Talk.pl :: Wróć