blandzia - komentarze



"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych."

Tak właśnie… to chyba podstawowy błąd większości ludzi. Często wiele lat siedzimy z dupą na stołku i szukamy swojego ideału… no tak, musi mieć niebieskie oczy, ważyć tyle, mierzyć tyle, musi być …i tu zaczyna się ogromna lista wymagań- cech który nasz wybrany(a) musiałby(musiałaby) posiadać… . No i spoko, chcecie siedzieć na tym stołku do końca życia to proszę bardzo… bo nie ma takich ludzi. Nie ma człowieka który byłby ideałem. Zastanów się czy ty sam(a) spełniasz kryteria twojej listy… szczerze… . Nie chodzi mi o to, żeby pozbawić was fantazji księcia z bajki, który przyjedzie po was, w unowocześnionej wersji (zamiast konia[ale to brzmi ) Mercedes, zamiast miecza karabin itd.) i zabierze daleko na koniec świata. Sory ale jakoś to niezbyt realne nie? Szukamy ludzi nadzwyczajnych, najwspanialszych… ale do głów nam nie wpadnie, żeby samemu uczynić kogoś najwspanialszym na świecie- pokochać go. Jak długo zamierzasz błądzić i szukać kogoś kto tak naprawdę nie istnieje? A może warto spojrzeć na kogoś, kto jest przecież tak blisko… i dostrzec w nim kogoś, kogo się pokocha, i tym samym uczyni nadzwyczajnym- bo obdarzonym twą miłością.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
10.12.2005 :: 14:35 :: ckw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

KONKURSpOLEGA ON MA TYM ZE OSOBY ODWIEDZAJĽCE MNIE NA BLOGU BEDA W SĽDZIE OCENIAC PARE BLOGÓW. MASZ SZANSE!! ZGŁOSZENIA DO 18.00 POTEM JUZ NIE PRZYJMUJE ! SPIESZ SIE www.edzia.talk.pl
08.12.2005 :: 20:36 :: wlan.kursor.pl

marzenia4

trochę przesadzasz.. nie każdy szuka ideału ;) ale chociażby zbliżonej osoby do tego ideału..
06.12.2005 :: 16:41 :: bwp18.neoplus.adsl.tpnet.pl

tajemnica nocy

wiem o tym dobrze,ja przestalam niedawno siedziec bezczynnie na tylku :) i ciesze sie z tego chociaz czasami jest strasznie trudno i dopadaja człwoieka rozne watpliwosci,ale chyba warto mimo wszytsko.Pozdrawiam i sle mikołajowy usmiech do Cibie:) buzka papa
www.gdy-zapada-noc.blog.onet.pl a to tak jakbys kiedys miala czas...:)

05.12.2005 :: 16:10 :: fojt.wnc.katowice.pl

Blandziu...hyh...nawet widzac w notkach ze coœ w Twoim życiu drgnęło :)
Oby tak dalej..3mam kciuki:)
Całuski:*

Talk.pl :: Wróć