blandzia - komentarze



Co¶ umarło. Co¶ wielkiego…równego miło¶ci. Albo Nawe większego. Umarło co¶ pięknego, szczerego… odeszło. Umarła przyjaĽń. Ta najwspanialsza, która miała żyć wiecznie. Ta, która pozwalała mieć jeszcze trochę wiary w życie, przez któr± smak łez był inny. Wła¶ciwie to nie umarła od razu. Umierała na raty niczym ćpun…codziennie wyniszczaj±c siebie. Widziałam jak umiera. A jednak nie zrobiłam nic, by j± ratować. ChodĽ nie ufam i nie wierze do końca już nawet Bogu, to jedyne co mi pozostało- modlić się o to by był± to ¶mierć kliniczna lub jaka¶ pomyłka… . To bardzo boli, to ogromna strata. W takiej chwili jak ta, naprawdę pragnę ¶mierci, jak niczego innego. Teraz wszystko boli. Wspomnienie przeszło¶ci, każde słowo czy łza. Życie mnie zabija po troszku…i dobrze, przecież umrzeć chcę…pa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
15.10.2005 :: 13:17 :: cpb34.neoplus.adsl.tpnet.pl

Isia.talk.pl

znam to zbyt dobrze nawet...
ode mnie odeszła w tym samym czasie i milosc i przyjazn...
pozdrawiam
14.10.2005 :: 16:27 :: talk.pl

serduszko

Witaj, chciałam cie zaprosic na reaktywacje stronki www.serduszko.talk.pl juz teraz inny właściciel bardziej wciagajace notki a co najwazniejsze inny pogląd na swiat. jezeli jestes przeciwny/przeciwna satanizmowi nie wchodz.
14.10.2005 :: 08:05 :: avf15.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie powiem ci, żebyś się nie martwiła i że wszystko będzie dobrze, bo nie jestem tobą i nie mam prawa myśleć, że wiem, co czujesz. Mogę ci jedynie życzyć siły w tych codziennych zmaganiach z życiem. I pamiętaj, że, co nas nie zabije, to nas wzmocni.

PS Przykro mi, że jedyne, co potrafię zrobić, to napisać kilka suchych słów...
13.10.2005 :: 13:42 :: bwt203.neoplus.adsl.tpnet.pl

tajemnica nocy

Witaj...dzisiaj los pchnął mnie na droge która i Ty podązasz i wiesz,moze to dziwne,ale moja przyjazn tez powoli umiera,staram sie ja podtrzymac przy zyciu,ale to nie zalezy tylko ode mnie,trzeba poprostu wierzyc ze bedzie dobrze,bo wiera naprawde czyni cuda,wiec nie wątp tylko wierz....pozdrawiam
http://gdy-zapada-noc.blog.onet.pl
09.10.2005 :: 20:12 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

confidence

nie dołuj się :( jeszcze nic nie jest przesądzone...
moja przyjaźń też chyba powoli umiera... sama nie wiem, ale to już nie zależy ode mnie tylko od nas, a to już problem.

Talk.pl :: Wróć