blandzia - komentarze



„Nikt kto tego sam nie doświadczył,
nie potrafi sobie wyobrazić,
jak smutna i długa jest noc,
którą spędza się bez zmrużenia oka
z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej
całkowicie z nadziei.”

Właśnie to starałam się powiedzieć od tak długiego czasu. To, że ten który tego nie przeżył, nie może sobie nawet próbować tego wyobrazić. Nie zrozumie. Ja zrozumiałam. Jak długa jest samotna noc spędzona na myśleniu o tym, w co się wierzyło i nagle znikło. Jak smutna jest noc gdy ma się świadomość, że właściwie twoja przyszłość nie ma po co istnieć… . Gdy zabranie ci sił na cokolwiek, i wszystko wyda ci się bez sensu… to jest dopiero początek. Początek końca… Podobno gdy jedna historia się kończy- druga się zaczyna. Ale co gdy postawimy już kropkę. Gdy przyszłość nie ma dla nas znaczenia. Niech się dzieje co chce, bolało już tak bardzo, że bardziej boleć nie może. To, czego powinnam doświadczyć za wiele lat, stało się wcześniej. Eh. Piszę tu na raz o prawie wszystkich rzeczach które mnie spotkały… które odebrały sens… . Trudno. Będę nadal żyć bo już przyzwyczaiłam się do tego, że to boli. Ale ten sam człowiek powiedział również słowa „Człowiek nie może żyć nie wiedząc po co żyje.” Więc… widać ja nie żyję. Po prostu istnieję. I nic więcej.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
08.09.2005 :: 18:34 :: cim54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wow... Wo...W...
To tak w skrócie. Każdy tego typu temat nieodłšcznie kojarzy mi się z sensem życia... ogółem istnienia człowieka... Plotę bzdury - wiem. Ale taka jest już prawda. Doszukiwanie się prawdy to zajęcie czasochłonne i wierz mi - doœć mamy problemów, które głoszš egzystencjonaliœci. Umieramy od czasu, gdy przychodzimy na œwiat - ja po prostu wymiękam przy ich twierdzeniach. Jednakże to co piszesz, to co próbujesz przekazać nie jest do końca pozbawione sensu. Warto rozmyœlać o wszystkim. O tych sprawach także. Pozdrawiam cię serdecznie i zapraszam na swojego bloga - www.kwiatek13.talk.pl !!!!!!!
Kwiat
Talk.pl :: Wróć