blandzia - komentarze



Jak to jest w tym świecie, że podczas gdy jedni się cieszą- inni płaczą. Jak to możliwe, że teraz wiele osób wybucha śmiechem, a inne zanoszą się płaczem, jedne w obecnej chwili są gdzieś na imprezach, inne siedzą samotnie w koncie i myślą. Jak to możliwe, że w jednej chwili tyle osób umiera, i tyle się rodzi. Teraz, w tej sekundzie, ktoś zamyka oczy, o i teraz w kolejnej, słychać gdzieś, być może całkiem blisko, pierwszy krzyk niemowlęcia. W tej właśnie chwili ktoś połyka 2 paczkę tabletek nasennych, ktoś wstrzykuje sobie coś w żyły, ktoś siedzi na chodziku cały w rzygach. W tej właśnie chwili, ktoś patrzy na swoja całą z krwi rękę, odczuwa ulgę, wie, że zaraz odpłynie, i chce tego. W tej chwili jakaś kobieta jest gwałcona, w tej chwili małe dziecko płacze widząc nawaloną matkę, która rzuca wszystkim co jest pod jej ręką. W tej właśnie chwili dzieje się tak wiele rzeczy, o których nie mamy pojęcia. W tej jednej chwili, życie jakiejś osoby wali się , a życie kogoś innego nabiera sensu. Jedna chwila... czasem może odmienić całe nasze życie, może wpłynąć na nas tak bardzo… .
Jedna chwila może decydować czasem o życiu, i o śmierci. Jedna chwila może sprawić, że z dziecka staniesz się dorosłym człowiekiem, który pojmuje więcej niż ci „dorośli”. Właściwie to dziecko jest w stanie pojąć wiele więcej niż dorosły( przykład- siostra Oskara).



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
15.10.2005 :: 22:14 :: 62.29.157.226

klaudusia

Mash supcio bloga i na serio pochwalam sie za tio ze tak o niego dbasz bo ja mialam jush ich wiele ale zaden z nich niee przetrwal dluzej niz tydzien
31.08.2005 :: 21:09 :: cho40.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Siemka, Blandziu!!!
Najprawdopodobniej mnie nie pamiętasz - www.kwiatek13.talk.pl
Staram się odbudować swoje *imeprium* mam nadzieje, że mi pomożesz Wpadnij i zostaw komenta bo na razie mało ludzików wchodzi na mojego bloga... (Miałam sporš przerwę w pisaniu...) Pozdrawiam i z góry thx!!! Kwiat
Talk.pl :: Wróć