blandzia - komentarze



Dzisiaj wróciłam z obozu... jechałam 11 godzin pociągiem. Było fajnie- dużo ciekawych osób itd. Tylko troszkę smutno teraz. Pozatym zrobiłam cholernie głupią rzecz....ze mnie jest debilka. Nie wiem czemu to zrobiłam...ale to nieważne. Kiedy wyjezdzalam na obóz nie działał talk.pl więc nie mogłam wkleić napisanych wcześniej notek. Wkleje jedną, potek kolejną itd...:

„Jeśli spojrzysz wstecz na swoje życie, przekonasz
się, że tylko wtedy żyłeś naprawdę, gdy to, co
czyniłeś, czyniłeś z miłości. „

Hm… dobra, to mój blog więc będę walić szczerościami. Więc… jeśli to prawda , to prawdziwie żyłam wtedy gdy krzyczałam, gdy płakałam, gdy prosiłam, gdy bałam się, o to by nic się nie stało, gdy dusiłam się łzami, gdy spływały po policzkach łącząc się z krwią na rękach. Również wtedy, gdy radziłam innym ludziom, co maja robić, pełna niepokoju, że może źle radzę, gdy obawiałam się o przyjaciół, o to, by nie zrobili sobie krzywdy. Żyłam naprawdę wtedy kiedy milczałam, by moje słowa nie raniły kogoś, kiedy wolałam ja cierpieć niż miałby cierpieć mój przyjaciel, lub ktoś kogo naprawdę kocham. Tylko wtedy żyłam naprawdę. Może to prawda, że żyć naprawdę to robić wszystko z miłości, ale ja nie umiem robić tak wszystkiego. Umiem robić tylko te rzecz, które wymieniłam, i troszkę innych, więc widać, nie potrafię prawdziwie żyć…


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
29.08.2005 :: 23:57 :: dlv100.neoplus.adsl.tpnet.pl

natala15

kazdy w jakis sposób umie zyc to tylko ci sie tak wydaje pozdro i zapraszam do mnie www.natala15.talk.pl
Pozdro 3maj sie
Talk.pl :: Wróć