blandzia - komentarze



„Kiedy kobieta wzniesie się do nieba, to aż do siódmego nieba...
Ale kiedy spadnie do piekła, to na samo dno.” Hmm to chyba prawda. Siódme niebo i dno piekła… dwie skrajności. Troszkę podobne do Miłości i nienawiści, o których już pisałam. Więc kobiecie dane jest albo największe szczęście, albo najgorsze męki. Owszem, dużo musimy znosić, bo odbieramy wszystko inaczej niż faceci i chyba bardziej niż oni przejmujemy się różnymi sprawami…a gdy już nie dajemy rady, gdy już brak nam sił by stąpać ku górze po drabinie, spadamy w dół i wtedy nie mamy nawet sił spróbować złapać się jakiegoś szczebla…i upadamy na sam dół. Ale jeśli to zniesiemy, i będziemy szły nadal w górę, to w końcu wejdziemy na szczyt tej drabiny i jest to dla nas sukces i szczęście (no chyba, że pomyliłyśmy drabiny[czyt. Drogi życie, cale], wtedy cierpimy i musimy zejść na dół...). Ta…wiem, brzmi to niedorzecznie. Ale ja często porównuje różne rzeczy do przedmiotów. Tak, aby było bardziej hm obrazowo. A co do drabiny…to idąc ku górze trzeba uważać, bo być może gdzieś nie ma szczebli…No cóż…my już takie jesteśmy. Albo góra albo dół.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
24.08.2005 :: 01:34 :: proxy.debacom.pl

andzixx

Fajny blog, fajna nota słaniajšca do przemyœleń ;]3maj sie
23.08.2005 :: 16:14 :: dlf223.neoplus.adsl.tpnet.pl

fajny blogasek bardzo mi sie podoba :) zapraszam do mnie
13.08.2005 :: 11:20 :: w3cache.astral.lodz.pl

gabrynia

Fajny blogasek.Zapraszam do mnie,wystarczy tylko kliknšć na napis Gabrynia.
Talk.pl :: Wróć