blandzia - komentarze



Rodzeje ludzi... ludzi często dzieli się na rodzaje, według różnych kategori, kryteriów.

1. Istnieją dwa rodzaje ludzi: autorzy życia i pionki. Jedni urzeczywistniają plany i pomysły zrodzone w ich wyobraźni, drudzy są narzędziem w ręku tych pierwszych. Jedni żyją, drudzy - jeśli tak można powiedzieć - są "przeżywani". Jedni odgrywają tekst wymyślony przez siebie samych, drudzy tekst, którego nie wymyślili.

Źródło: http://www.milankundera.webpark.pl/aforyzmy/Smieszne_milosci.html


2.-Ci,którzy nie wiedzą,że nie wiedzą-to głupcy, unikaj ich
-Ci,co nie wiedzą,ale wiedzą,że nie wiedzą-to prostaczkowie,poucz ich
-Ci,co wiedzą,a nie wiedzą,że wiedzą-to śpiący,obudź ich
-Ci,co wiedzą,i wiedzą,że wiedzą-to mędrcy,idź ich śladem

Żródło: http://empress.talk.pl/


3."Istnieją dwa rodzaje ludzi: sprawiedliwi, którzy uważają siebie za grzeszników, i grzesznicy, którzy uważają siebie za sprawiedliwych"

/Blaise Pascal/


4. Na świecie są dwa rodzaje ludzi: dobrzy i źli. Dobrzy ludzie dobrze śpią,za to wydaje się, że źli lepiej bawią się na jawie.


5. Są dwa rodzaje ludzi-tacy, którym wszystko trzeba tłumaczyć i tacy, którzy i tak
wszystko rozumieją...


6. W każdym kraju są tylko dwa rodzaje ludzi: szczęśliwi i nieszczęśliwi.


7. Są dwa rodzaje ludzi: ci, którzy dzielą wszystko na dwie kategorie, i ci, którzy tego nie robią.

I bardzo wiele jeszcze takich podobnych...




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
21.07.2005 :: 08:44 :: gx114.internetdsl.tpnet.pl

Diabolek

No coz.. wiesz co mnie zaciekawilo na Twoim blogu.. ?? nie tak jak kazdego... muzyka czy wyglad bloga... mi spodobala sie zawartosc czyli to co w nim piszesz jeszcze nigdy to tak na mnie nie podzialalo... bo jak siedze na necie i przegladam blogi to raczej na poczatku zwracam uwage na wyglad a pozniej ewentualnie na tresc.. w tym przypadku bylo zupelnie na odwrot i to jest wlasnie to cos tak trzymaj Postaram sie odwiedzac tego blogaska
Talk.pl :: Wróć