blandzia - komentarze



I nikt już nie będzie płakał... taki jest tytuł tego blloga. Właśnie zdałam sobie z tego sprawę. I NIKT, bez wyjątku, NIKT nie będzie płakał. Wiec ja również. Nie będę już płakać. Nie można tak dłużej i o tym wiem. Trzeba uśmiechnąć się promiennie, chodźby to wymagało największego wysiłku, trzeba iść. Wybrać drogę, a nie stać w miejscu. I tak zrobie. CHodźby serce wykrwawiało mi się, chodźbym przeżywała coś strasznego, będę uśmiechnięta. Cokolwiek się wydarzy. Powiem sobie tak:
Rozejrzyj się, wokół Ciebie jest tyle wspaniałych rzeczy, ciesz się, że możesz je widzieć, że są, że isttnieją jak ty. Ciesz się z woni kwiatu, z uściuskui dłoni, z szumu fal, powiewu wiatru, z barwnej tęczy, z małego stworzonka, które mimo przeciwności podąrza ciągle tam gdzie ojść zamierza. Weź z niego przykład. Ktoś powiedział kiedyś "Celuj zawsze w księżyc- nawet jeśli nie trafisz będziesz między gwiazdami". Więc celuj w księżyc. Z uśmiechem celuj. Dawaj z siebie jak najwięcej mozesz. I "na piasku napisz co dajesz, a w skale wyryj co odszymujesz"...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć