blandzia - komentarze



Tak sobie słucham piosenek. Szczególnie 2 najwspanialszych piosenek swiata... "My heart will go on" i "Can you feel the love tonight?" i jakoś tak...dziwnie. Widzę niebo...piękne, naprawde piękne... nawetjeśli zachmurzone. To przeciez zawsze chmury dawaly mi odpowiedzi... Tak własnie. Kiedy nie wiedzialam co robić, wtedy patrzyłam wsyoko w chmury... tak jakbym mogła z nich coś wyczytać. I rzeczywiście lepiej było. Mimo, że nadal nie wiedziałąm co robić.
Ostatnio rzadko patrzę w niebo. Może dlatego chodze taka smutna, wkurzona...może to ma jakiś na mnie wpływ? Ale wracając do tego jak sie czuję...Tak jakbym wawnątrz siebie nie miaała nic, nic wartościowego. Wiara? Na nic sie zdała. Nadzieja? Opuściła...a Miłość? Miłość... może i pomogła zrozumieć pewne rzeczy... ale boli. Trzy wielkie wartości. Najwspanialesze, najprawdziwsze. Były ze mną. I nic. Teraz, gdy słucham naprzemian tych piosenek. Kiedy patrzę w niebo. To wewnątrz jest dziwnie. Nie wiem co to jest. Nie jest to ani pozytywne ani negatywne uczucie. Nie potrafie go nazwac. Przestane juz truć...ide popatrzec...na niebo. Może znów mi coś da?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
Talk.pl :: Wróć