blandzia - komentarze



Poczułam się jak małe dziecko... cieszyłam się chwilą, jedną małą chwilą... . Najpierw byłam na lodach, a pozniej na hustawce.... właśnie hustawka. Zwyczajna- jak to huśtawka... ale huśtając sie na niej... to było cudowne. Patrzyłam w niebo, piękne obłoki delikatnie podświetlane przez słońce, tworzyły bajkowy krajobraz, który ciężko opisać. Błękit nieba... Tak delikatny i zarazem stanowczy.Ptaki szybowały po nim tak spokojnie i szybko. A ja? Ja byłam szczęśliwa, przez jedną huśtawke. A raczej dzięki niej. Wiatr dmuchał w me włosy. Za mną było moje ukochane drzewo. Najwspanielsze drzewo na świecie. To tu dawniej przychodziłam, patrzyłam na jego gałęzie i myślałam. Czasem tam płakałam, innym razem śmiałam się i wygłupiałam. To drzewo...Piękny klon, dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Teraz znów czułam się jak dziecko. Żyłam, cieszyłam się tym, chciałam żyć. Po raz pierwszy od wielu miesięcy naprawde chciałam żyć. Ale to trwało tylko pół godziny...pół godiny, jadnak dało mi naprawdę dużo. Niestety, skończyło się, a myśli wracają znów...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
17.06.2005 :: 19:40 :: dsn143.neoplus.adsl.tpnet.pl

edytaflo

www.edytaflo.talk.pl to mój blog ... zapraszam również do mojej przyjaciólki www.ollcia.talk.pl napewnno odwiedziemy ciebie , ale ty musisz nas tez :DDD
17.06.2005 :: 18:49 :: dsn143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulina

Fajny blogasek i naprawde fajna notka
Pozdrawiam i zapraszam do siebie : www.polaflo.talk.pl za każdy komentarz odwdzięcze sie ...
Talk.pl :: Wróć