blandzia - komentarze



To wszystko takie dziwne...to życie. Takie wspaniałe...i takie brutalne. Na ile elementów się składa...jetak złożone... tak trudne. Wręcz nierealne. Emocje, uczucia, chwile, myśli, humory, postanowienia, walka z sobą. Próba naprawienia czegos. Czym to wszystko jest? Dlaczego występuje? Czym jest szczęście, czym smutnek. Dlaczego czasem nic nam się nie chce, mimo pieknej ogody. Dlaczego się załamujemy. Jak trudno skupić sie na wszystkich elementach zycia, tak aby wszystko było w miarę dobrze... . Ile mamy czasu na to by poznać życie? By je pokochac lub znienawidzić. tego tez nie wiemy. Wspomnienia i przyszłośc...śmiech i płacz, lęk i odwaga...życie...życie i śmierć. Jak to możliwe, że w jadnym człoweku jest tyle rzeczy... ze z jednym czlowiekiem ak wiele sie stanie, ze jednego czlowieka tak wiele spotka...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
12.06.2005 :: 16:55 :: dcu109.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka lubisz mode. Gwiazdy i ich style wpadnij do mnie na bloga. http://moda-i-style.blog.onet.pl
Zostaw komentarz z adresem bloga a będziesz u mnie w linkach. Możesz też napisać jakiej gwiazdy mam opisać styl. Pozdro
Talk.pl :: Wróć