blandzia - komentarze



Hmm... to będzie kolejna notka typu "moje bezsensowne gadanie o niczym" czyli to co mysle i czuje. Moze nie powinnam tego dawac na blogs ogólnego dostępu ale właściwie mam to gdzies... trudno. Najwyzej bede zalowac.

Ten zachód słońca... jest wspaniały. Ogromne niebo oblane pomarańczową barwą...Takie piękne. Pomyśleć, że ten zachód już nigdy się nie powtórzy, już nigdy nie będzie taki sam... . To co mija z każdą chwilą nie powraca nigdy... . To co było, to co mogło być. To boli. Mogło, być może, być inaczej. Ale teraz juz chyba nie warto nad tym myśleć. Dziwne...bardzo dziwne jak może boleć wymawianie jednego pięknego słowa... "kocham". Jedno słowo, a wyraża tak wiele. Kiedyś próbowałam ułożyć regółkę do słowa "kocham" i pytałam ludzi, co według nich to oznacza...odpowiedzi było wiele... ale mimo to nic nie wyrażało tego tak jak powinno. To wszystko było za mało. Ostatnio wszystko wydaje mi się dziwne... zarazem jasne, przejrzyste jak i zupelnie niezrozumiale. Raz wszystko jest bardzo bliskie, potem dalekie. To dziwne jak wiele na raz mzoe czuc czlowiek prawda? Czym więcej chce się zrozumieć, tym więcej rzeczy staje sie supelnie niezrozumiałych . Ale czy warto nad tym myslec? Nie wiem... wiem tylko, że to co jest, zdaża się tylko raz, tylko dziś, tylko teraz, to co było już nie wróci. A przyszlosc? To tajemnica świata, którą człowiek pozna z biegiem czasu... tego samego który nie pozwala na powtórzenie wspaniałych chwil. Mi spełniło sie niedawno przepiękne marzenie. Nie było wcale jakieś nierealne, było wręcz zwyczajne i może dziwne jak na marzenie. Chciała po prostu spojrzeć komuś prosto w oczy. I spojrzałam. To było wspaniałe. Ale teraz mi smutno. Nic więcej. Smutno. A zachód słońca minoł...pa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
10.06.2005 :: 15:35 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia

...spojrzałaś...=]
Talk.pl :: Wróć