blandzia - komentarze



Dawno, dawno temu zebraly sie na ziemi wszystkie ludzkie uczucia. Gdy tak sobie siedzialy, nagle wyskoczylo szalenstwo i krzyknelo : - "Mam pomysl Pobawmy sie w chowanego " - "A co to takiego ?"- zapytala nieswiadomosc. - "Wy sie chowacie, a ja odliczam do miliona i was szukam."- odpowiedzialo szalenstwo. Wiec zaczeli sie bawic. Lenistwo schowalo sie za pierwszy lepszy kamyczek, nienawisc wskoczyla do oceanu, by tam skryc sie w glebinach, porzadanie i namietnosc schowaly sie w goracym wulkanie, watpliwosc nie wiedziala, za ktorym plotem bedzie mniej widoczna... gdy szalenstwo odliczalo juz 999 999 tylko milosc nie wiedziala gdzie ma sie schowac... jednak przypomniala sobie o starym zagajniku i tam tez sie schowala, wsrod roz. Szalenstwo skonczylo odliczanie. Z wyszukaniem uczuc poszlo mu bardzo szybko... najszybciej odnalazlo sie lenistwo, pozniej nadzieja, ktora skryla sie za promykiem slonca, nastepnie wiara, ktora rozmawiala z Bogiem w niebie, tchorzostwo, ktore schowalo sie za odwaga, wolnosc, ktora siedziala w powiewie wiatru, i tak po kolei wszyscy zostali wyszukani przez szalenstwo. Jedynie milosc nadal pozostawala w ukryciu. Szalenstwo wszedzie jej szukalo: w wodzie, na ziemi, w powietrzu... na prozno. Juz szalenstwo chcialo sie poddac, gdy zwrocilo swoja uwage na zagajnik... szybko wzielo patyk i zaczelo nim grzebac wsrod roz... ale co to ? Nieszczescie! Milosc zraniona przez kolce roz oslepla! Wszystkie uczucia byly przerazone i zalamane... jak to mozliwe ? Taka tragedia. Szalenstwo zaczelo przepraszac milosc i obiecalo, ze teraz bedzie jej przwodnikiem. Od tej pory "milosc jest slepa, i zawsze towarzyszy jej szalenstwo"...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
06.06.2005 :: 14:58 :: afx203.internetdsl.tpnet.pl

pinkblog

siemasz!!supcio bloguś-wapdnij na mojego blogusia pinkblog.talk.pl <--wapdnij koniecznie i daj komcika,a odwdzięcze ci siem
05.06.2005 :: 21:45 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosia

Świetne...
Talk.pl :: Wróć