blandzia - komentarze



"To co mówisz niech będzie
pełne treści. I niech nie
wychodzi z twoich ust żadne
słowo zawieszone w próżni
i pozbawione znaczenia."

Postaram się o to... Jak dotychczas gadałąm bez zastanowienia i celu, tak po prostu. A mowa ma być potęgą, a potęgę wykorzystywać powinno sie tylko do ważnych celów. Od dzisia postaram sie mowic tak, by moje slowa pamiętali ludzie, by byly mądre, ważne i by nigdy nie byly próżne. Słowa powinny być takie by każde z nich wnosilo cos do zycia. Nie powinno sie ich uzywac zbyt wiele. Tym bardziej, ze slowami mozna czasem bardzo zranic...i w dodatku bez wlasnej wiedzy. Ale najwazniejsze jest chyba to by slowa byly prawdziwe. I taki by pozniej nie wyzekac sie ich i nie wstydzic. Powinny byc takie jak czlowiek ktory je wypowiada. Slowa... w nich tkwi taka potęga...one potrafią zdzalac tak wiele... i piekne jest tez to, ze cala armia slow moze przegrac z jednym. Jedno slowo moze miec moc wiekszą niz tysiac. Ja znam kilka takich slow, waznych
i wartosciowych. Ale dzis niestety naduzywanych... i to bardzo. Te slowa to (miedzy innymi) "przyjaciel", "nienawidze", "kocham"...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
02.06.2005 :: 20:37 :: cag254.neoplus.adsl.tpnet.pl

setka

kochnie masz race slowami mozna zranic i wlasnie tak ja zostalam zraniona:-( ehh slonecko twoje slowa sa bardzo bogade i czule a przedewszytskim prawdziwe:-(ehh idem juz kochnie i zycze ci szczescia bo jestes bardzo wrtosciowa osobka i niemasz sie zamartwiac bo najparwde jeszcze zobaczysz bedzie dobrze wiem ze gledze bez sesu no ale wiesz ja sama nie wierze ze4 mi sie kiedys polepszy ale tobie zycze tego z calego serduszka :*:*:**:*
Talk.pl :: Wróć