blandzia - komentarze



NIe jestem smutna. W cale nie dlatego ze mam sile i odwage byc szczesliwa...wrecz przeciwnie! jestem tak slaba ze nie mam nawet sil byc smutna, nie mam sil plakac. Spojrzcie...pierwsze zdanie brzmi jakbym byla szczesliwa. No bo skoro nie smutna to co... Ale kolejne zdania byc mze placza wam w glowach. Juz wyjasniam. Ja nie jestem ani smutna ani szczesliwa, jestem nijaka. I wyczarpana, a to sie zadko zdaza. Tzn nie jestem zmeczonw fizycznie! Jestem zmeczona na sercu. Nie wiem jak to wytlumaczyc ale tak jest. To bardzo nieciekawe uczucie. Ja wole byc smutna niz neutralna, nijaka. Kiedy boli...wtedy wiem, ze zyje! Wtedy jestem pewna ze jeszcze sie kiedys usmiechne bo "po nocy przychodzi dzien, po buurzy slonce, po smutku- szczescie. A tak? eh...nic...no coz.. papa koffani;* Pozdro dla TYCH PRAWDZIWYCH przyjaciol.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
15.05.2005 :: 20:00 :: cna147.neoplus.adsl.tpnet.pl

elf

znam ten stan, az za dobrze...spie i mam wszystko gdzies, kazda osobe, w tym przyjaciol zbywam 'nie no wszystko jest ok' jednoczesnie dajac do zrpzumienia zeby dali mi spokuj najlepiej na zawsze, ale mija...po dluzszym czy krotszym okresie mija ,tak jak wszystko...wiec jesli po nocy nastapi dzien, to mgla tez kiedys sie rozwieje i zobaczysz slonce...
15.05.2005 :: 09:42 :: 80.54.200.2

ailene

Znam ten stan... najczesciej ide wtedy spac, albo robie cos co sprawia mi frajde. Chwilowe oderwanie... jednak dostarcza sil. Od minie, bedzie lepiej. Trzymaj sie i pozdrowienia
14.05.2005 :: 19:08 :: aeq178.internetdsl.tpnet.pl

sexyfrau

fajny blog fajnie piszesz i masz fajny szablon wpadnij na mój:http://sexyfrau.talk.pl pozdro dla ciebie!!!

Talk.pl :: Wróć