blandzia - komentarze



Zrozumiałam jedno…Wy- ludzie jesteście w stanie odebrać mi prawie wszystko. Możecie odebrać radość, szczęście, wiarę i nadzieje. Możecie odebrać teraźniejszość i przyszłość, rodzinę i nawet przyjaciół. Ale nie jesteście w stanie odebrać mi marzeń, które we mnie żyją i przeszłości, czyli też wspomnień. To o czym marzę, myślę co wieczór, o czym śnię, oraz to co pamiętam, co było i było jakże wspaniałe… . Nigdy nie zapomnę niektórych chwil. Bo nikt nie jest w stanie odebrać mi tego co przeżyłam. Więc póki mogę spróbuję cieszyć się życiem… Pomyślałam sobie ile rzeczy nie doceniałam i ile straciłam przez to… zbyt wiele. Ile razy się poddałam a mogłabym wygrać… Ostatnio moja przyjaciółka, Tereska powiedziała „przynajmniej spróbuj żyć tak aby każdy dzień był jednym z wielu udanych, co zrobiłaś dziś w tym kierunku? Co zrobiłaś dziś by być szczęśliwa?” Odpowiedz była prosta. NIC. I właśnie dzięki niej zrozumiałam, że to ode mnie zależy to jak wykorzystam życie i jakie zostana mi wspomnienia, ode mnie zależy to czy zrealizuje marzenia. I chcę Wam wszystkim powiedzieć, abyście też zastanowili się co zrobiliście dziś aby być szczęśliwi?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
08.05.2005 :: 17:16 :: atd62.neoplus.adsl.tpnet.pl

mona4don

ej ja mam pytanko czy TY musiałaś wysłać sms eby miec linki i taki szablon i to wszystko?
06.05.2005 :: 23:16 :: akx74.internetdsl.tpnet.pl

KoFFaniutka

Cześć !!!Masz bardzo fajego blogaska jestem tu pierwszy raz ale naprawde bardzo mi sie podoba wejdz na mojego bloga www.koffaniutka14.blog.onet.pl Pozdro:)
06.05.2005 :: 22:19 :: byi225.neoplus.adsl.tpnet.pl

aritape

...co dzisiaj zrobiłem? Czytałem Tołstoja... ... tak naprawde to cieszę sie zyciem. Nie musze nic wiecej robić by... jest mi dobrze. Ale tylko jedno mnie jeszcze zadziwia i pasjonuje. Kobiety. Relacje i one same... to one sprawiają ze czasem popadam w malancholie, to one zaburzają czasem przestrzeń wokół mnie... ale co ja pisze... ciekawy blog Blandynko....
04.05.2005 :: 19:51 :: cbb251.neoplus.adsl.tpnet.pl

tereska

to madre slowa, ciesze sie mogac je przeczytac. blandynko powiem tylko : dziekuje, dziekuje ze jestes...
Talk.pl :: Wróć