blandzia - komentarze





Słowa, czyny i gesty...

Szablonik jest o gestach... ale ja chcialam napiac o tych wlasnie 3 rzeczach... o slowach, krore potrafie byc najpiekniejszymi szatami mysli, i rownoczesnie nazedziami tortur, o czynach ktore potrafie byc wspaniale i bohaterskie ale i okropne, wredne, tchórzliwe, i o gestach... o gestach ktore potrafie zrobic tak wiele...potrafie dac sile i nadzieje, potrafie zasmuci lub ucieszyc, potrafie zdenerwowac... . Wlasciwie to ani slowa ani czyny ani gesty nie sa ani zle ani dobre... to czy bola zalezy tylko od nas...czyli ludzi. Od tych ktorzy je "nadaja" chyba w wiekszym stopniu... . Ludzie potrafie ranic zupelnie nieswiadomie slowami i gestemi, zadziej chyba czynami, potrafi tez bardzo ranic brak slow, gestow i czynow... . Ale to naprawde okropne ranic kogos, smucic i zadawac mu bol wiedzac o tym, robic to celowo. Ranic, niszczyc uczucia, psuc, zadawac bol... Nie rozumiem ludzi ktorzy wiedza ze to robia, robia to celowo i jeszcze sie z tego ciesza... Wykozystuja zle to co powinno dawac ludzia radosc, szczescie...Ludzie zrozumcie...czasem owszem mozna sie poklocic, ale wiele wiecej osiagnie sie jednym dobrym slowem, gestem, lub naprade szczera rozmowa(ale malo ludzi niestety na nia stac...) niz wyzywaniem sie, obgadywaniem, zasmucaniem kogos. Ja wiem ze czasme prawde trzeba powiedziec...ale prawde a nie wymyslone brednie! No i tyle. Kto mial zrozumiec pewnie zrozumial...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
30.04.2005 :: 21:21 :: stacja.kursor.pl

marzenia4

hmm..masz racje..lepiej żyć ze wszytskimi w zgodzie.. i szanować innych, a w zamian dostawać od nich to samo..czasami ranimy kogoś nieświadomie, niezdając sobie z tego sprawy..ale niestety tak musi być.. świat bez bólu, smutku, łez nie byłby światem...wtedy to byłby RAJ..zapraszam do mnie..
30.04.2005 :: 15:50 :: ib.tcz.pl

piksa

zostalas oceniona na oceny-blogaskow.story.pl
Talk.pl :: Wróć