blandzia - komentarze



Przypomniały mi się słowa Trabiego i uznalam ze mam to gdzies...to znaczy nie wszystko...no przytocze slowa Trabiego "Tylko zupełnie niedojrzały szczeniak wstydzi przyznać się, że ktoś mu się podoba" tak własnie. A mowil to gdy był w mojim wieku...ogólnie Trabi był zawsze poważniejszy i jakby doroślejszy...I najlepsze jest to ze to nie taka sztuczna powage, ze ktoś nie chce się śmiać czy coś. Po prostu jest samodzielny, poważny, tak go przynajmniej zapamiętałam. Ale wróce do tematu. Tak wiec czuje coś do kogoś. Do kogo nie warto mówić...Ci co mają wiedzieć (a nawet niestety więcej osob) już wiedza. No i wlasnie sek w tym ze osoby ktore nie powinny wiedziec tego wedlug mnie to wiedza. i to mam w dupie...tzn nie mialam, bylo mi bardzo przykro itd, ale uznalam ze nie warto i juz. Pewnie za pięć minut zmienie zdanie i sie porycze ale co tam. A pozatym mam inne powody do smutku. Wiem, nic nie wiadomo z tej notki ale tak to jest jak sie Blandzia za pisanie zabiera. Juz raz pisalam o tym co czuje na tym blogu i nie wyszlo to na dobrze mi...wiec zalozylam inny ktory znaja tylko 4 osobki;]. No a tak wogole to mam oprucz wymienionej powyzej informacji (czt. Bo LooDziaKi Za dUżO WiEdzĄ), to mam swietny humorek;D dostalam fajne ocenki nie bylo 2 kartkowek ktore mialy byc itd. Tylko co mi z tych ocenek i radosci z tego ze mam swiety spokuj i nie musze sluchac nawijania mojej starszej kiedy jest mi smutno z powowdu kogos...NIC ale co tam... KIEDYŚ pewnie mi przejdzie...heh ale bredze, przecze sama sobie...no dobra juz koncze bo...yyyy bo TAk no dobra papapappa;* Pozdro dla:
- Sandrusi!
- Gosi!
- I WSZYSTKICH INNYCH

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
29.04.2005 :: 19:37 :: ib.tcz.pl

piksa

jeżeli chcesz , by Twoj blog zostal oceniony.
Jeżeli znasz kogoś,kto chce,aby go ktoś obiektywnie ocenił,
no to po prostu się zgłoś:
http://oceny-blogaskow.story.pl

MY NIE GRYZIEMY-MY OCENIAMY

KULTURALNIE,RZECZ JASNA
Talk.pl :: Wróć