blandzia - komentarze



Sie troszke pouzalam heh... nic mi nie wychodzi, facet mnie olal a do tego mam reke w gipsie lol...i to tuz pred mistrzostwami... Hmm jedyna dobra strona to to ze nie bede musiala pisac;d nie no wlasciwie nic mi to nie da...A wlasnie...to sie tanelo jak gralam w kosza, prosto na kcuk mi pilka do kosza spadla i jakos tak whszlo ze mam wielkiego krwiaka ;/. Chcialam isc na lekcje bo co ja niby bede robic w domu z gipsem? Ani nie pogram w siate, ani w kosza, ewentualnie w noge ale nie lubie ogolnie sama grac... eh jakbym nie miala gipsu to wlasnie po szkole bylabym w wesloym miasteczku lol. Nie porysuje se ani nic..nudzi mi sie. Za malo ogsob na gg jak dla mnie...a wlasnie jeszcze jedna straszna rzecz! Batona mi na wf zwineli;/ hehe. mam nadzieje ze bede na mistrzostkwach mogla tanczyc. no dobra sesja uzalania skonczona...dodam jeszcze ze wszystko sie wali!

Hmmm spisze tu rzeczy ktore moge robic zeby mi sie nie nudzilo...
1. siedziec na gg
2. czytac ksiazke
3.ogladac i sciagac obrazki
4. gadac na forum
5. szukac skryptow
6.pisac sensowne notki
7. pisac wierszde
8. ogladac tworczosc innych

A jesli bardzo mi sie bedzie nudzic to napisze ksiazke o tym WSZYSTKIM jesli wiecie co mam na mysli...

Ksiezyc panuje... eh mam nadzieje ze lapiecie o co mi chodzi papa i dzieki dla koffanych ludkow!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
15.04.2005 :: 20:27 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

Aga

a tamte dwa komentarze to też moje tylko zapomniałąm sie podpisać:D:D:D:D
15.04.2005 :: 20:26 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

znowu ja:D

O rany nie zmieściło się w jednym komentarzu więc zrobie ciąg dalszy tutaj...hihi no dobra więc podam Ci jeden z powodów posiadania gipsu uniknęłaś dłuuuugiego kazania jakie dla Ciebie szykowałam:D w każdym razie kazanie o
15.04.2005 :: 20:22 :: zy190.internetdsl.tpnet.pl

Blandzia nie można się dołować! wszystko będzie dobrze bo musi być!!! bo bo słoneczko wreszcie sie przebije za chmur i będzie świecic na bezchmurnym niebie!:) Ktos mądry kiedyś powiedział, że cytuje( choć może mi się nie udac do końca ale sens będzie taki sam mam nadzieję:D )a więc nigdy nie jest tak źle ani tak dobrze jakby nam sie mogło wydawać... czyli nie jest źle...:) No dobra zaczynam pisać bezsensu jak zwykle :D No dobra kończe bo mój komentarz będzie dłuższy niz notka:D
AaaAAaa właśnie Blandziu tak nawiase mówiąc to chciałam Cie sama zrzucić z Heliosa jak sie dowiedziałam że sama chciałaś to zrobić!!!:/ tak nie można no dobra i tak Ci sie upiekło bo chciałam na Ciebie nawrzeszczeć w szkole dzisiaj za takie myśleniei chęci
15.04.2005 :: 17:34 :: zagorze.smstv.pl

film

hej fajny blog bardzo mi sie podoba oby tak dalej zapraszam do mojego bloga jest o filmie i o wszystkim co sie z nim wiąże gorąco zapraszam www.film.talk.pl
Talk.pl :: Wróć