blandzia - komentarze



Siłą prawdzziwej przyjaźni... To o niej chce napisac... cos mnie natchnelo tak. Na czym ona polega wedlug mnie? Jest to jedna z najpotezniejszych sil. Po milosci ejst chyba najsilniejsza. Jest tak ogromna ze potrafi przetrwac wszystko... kazda klotnie... . Tkwi ona w zaufaniu wzajemnym. W zrozumieniu... . W checi pomocy. Przyjaciel nigdy Cie nie opusci...nie zostawi na pastwe losu samego z problemami... Prawdziwy przyjaciel woli zginac niz pozwolic tobie zginac. Zawsze mozesz z nim pogadac... mozesz wyzalic sie, wyplakac, ponazekac. Zawsze znajdzie czas...i sposob. To osoba ktora nigdy nie powie ci zebys przestal sie zalic, w kazdej sytuacji sprobuje pomoc, pocieszyc... ale nie bedzie mowic tego co chcesz uslyszec tylko to co uslyszec powinienes...jesli wiecie co mam na mysli...Chodzi mi o to ze nie bedzie mowic "on cie lubi" gdy z drugiej strony on mowi "ale z niej idiotka"...wiem ze troche dziwny przyklad... ale jasny;] Przyjaciel to ktos kto mimo wlasnych problemow znajdzie dla ciebie czas...Ja mam wspanilaych przyjaciol... moze troche zgapie od Agi...hm nazwijmy to tak" zainspirtowala mnie"

Chce podziekowac mojim prawdzwym przyjaciolom...

Sandrze (Śmigiełku), za to iz zawsze moge z Tobą porozmawiac, ze pomagasz mi i nigdy mnie nie zawodzisz.

Gosi... za to ze wysluchujesz mnie i ze znosisz to jak ci truje... za to ze pomagasz mi i praiwe zawsze trzezwo myslisz i nie pozwalasz i sie zdolowac

Teresce- Za to ze zawsze gdy jestes wysluchasz mnie i pomozesz chodzby dobrym slowem

Agusi Handzlik- Za to ze jestes i pomaga mi, za to ze nie opuszczasz mnie w trudnych chwilach, za zwierzenia...za to ze moge Ci ufac.

Agusi Pietrasik za to ze wybaczasz mi moje glupie reakcje, za to ze jestes i robisz tak wiele dla innych

Karolince (G) Za to ze zawsze jestes pogodna i potrafisz swym usmiechem lub tekscikiem rozweselic mnie;]

Magdzie za to ze jestes, za to ze potrafisz sie bawic i zartowac

Sandrze (Smyczek) za twoj spokuj i rownoczesnie zabawnosc, za to ze zawsze moge na Ciebie liczyc

Asi za szczerosc...i za to ze potrafisz mi powiedziec wprost co myslisz a nie bezsensownie pocieszac mnie

Waderowi za to ze mimo wszystko mi pomagasz

Krzysiowi za to ze potrafisz mnie rozsmieszyc wszystkim...za kawaly, zarty, za za to ze zanim powiesz jakis kawal ja juz sie smieje

Pachowi za te pesymistyczne slowa... nauczyly mnie czegos, moze sobie sprawy z tego nie zdajesz ale nauczyles mnie nimi wiele, za to ze moge ufac ci naprawde, za to ze moge ci powiedziec wszystko

Wojtusiowi za to ze traktujesz mnie jak amle dziecko ktore ni nie wie, za to ze nazywasz mnie dzidziusiem i kazesz chodzic spac po wieczorynce

Radkowi za to ze pomagasz mi zawsze, rozweselasz opowiadaniami, za to ze jestes;]

Ani hm... za to ze jestes i za to jaka jestes

Nicusiowi za to ze nie zdradziles mnie, nie powiedziales nikomu... za to ze moge ci ufac i normalnie na luzie z toba pogadac

Oskarowi za klotnie, za to ze mowisz wprost to co myslisz, ze to ze zmuszasz mnie do myslenia.


Naprawde...jestescie wspaniali i bardzo Wam dziekuje.
papa;*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
19.04.2005 :: 20:16 :: can219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cynthia


19.04.2005 :: 20:14 :: can219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cynthia

Oczywiscie ja sie nie zaliczam do
09.04.2005 :: 19:48 :: 217.153.84.66

Dziękuje Ci Blandynko :* :*
09.04.2005 :: 13:58 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gocha;D

Dzięki;*;*;*
Talk.pl :: Wróć