blandzia - komentarze



Qrde... ostatnio wszystko wszystkim sie pieprzy... to okropne. Mojim przyjaciolom sie pieprz, mojim qmblom... Wszyscy sa smutni... i co najgorsze maja do tego powody... Tyle zlych rzeczy... jedno nierzemyslane zdanie..., jedno slowo, spojrzenie... Tak sie zaczyna... . MOji przyjaciele cierpia... inni sie do mnie nie odzywaja nawet... I to moja wina bo dowalam sie do ich zycia... zawsze wszystko psuje... niepotrzebnie mowie. Po co? Przeciez to wiedza... Ale zawsze musze sie odezwac qrde...I jeszcze wszystko pogorszyc. hm u mnei sie nie pieprzy bo wlasciwie nie ma cos ei spirprzyc... i tak jest chyba dobrze. Zawsze powtarzalam ludziom "zycie ma sens... wszystko ma sens", "cierpimy po to abysmy potrafili docenic szczescie", "bedzie dobrze" itd... coraz zadziej i niepewniej to mowie... sama przestaje w to wierzyc...

ps. Dodalam muzke... mi sie podoba...mozna sie przy niej skupic ale i odplynac. Jest zarazem smutna jak i pelna optymizmu... tzn. wedlug mnie. papa koffani;* I zeby wam sie nic nie pieprzylo i zeby wszystkop sie naprawilo...i zeby bylo dobrze, abyscie uwierzyli...pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
07.04.2005 :: 17:26 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Witam :D No, no.. Widze, że masz dobrze prosperującego bloga ( cokolwiek to oznacza ) :D :D:D Zapraszam do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i zostaw komcia jak możesz . Pozdrawiam :***
Talk.pl :: Wróć