blandzia - komentarze



Jakos sie czuje dziwnie... Nie mam zlego humorku...dobrego tesh nie... nie jest to ale zwyczajny humorek... nieswiadomie spogladam w niebo...szukam tam odpowiedzi zawsze... tak jakby miala byc wypisana na chmurach, lub noca- w gwiazdach. Ale teraz nie wiem... nie wiem na co odpowiedzi podswiadomi szukam... Milion mysli... tysiace slow... wszystko plata mi sie w glowie... czuje sie tak jakbym miala zaraz stanac przed sadem i odpowiadac za swoje winy. Duszno mi... ale z drugiej strony za zimno zeby otworzyc okno. Chce plakac... ale nie moge! Nawet nie o to chodzi ze nie mam lez... nie mam o co plakac po prostu... nie wiem na jakie pytanie chce znalezc odpowiedz... nie wiem czego szukam... wiec skad mam wiedziec czemu bladze? Nawet nie wiem czy wyruszylam w droge aby szukac.... hm wlasciwie to nie mysle nad tym co pisze... wlasnie zdalam sobie z tego sprawe... pisze co nagle slysze w swej glowie... to chyba dobrze...moze tak poznam siebie? Moj humor jest o tyle ziwny ze sama nie wiem o co z nim chodzi... gdy ktos pyta co mi jest, mowie "bije mi" bo kochani jakbym wiedziala co mi jest... moze zrobie liste rzeczy ktore to moga byc...
1. Niepewność co do danej sytuacji
2. Niepokuj o przyjaciół
3. Złe przeczucia
4. Rozczarowanie
5. Strach przed mistrzostwami
6. Obawa przed tym ze bedzie zle
7. Smutek, bo mijich przyjacil nie ma na gg;]
8. Ta cisza... jakas falszywa taka...
9. Wszystko...i nic


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
01.04.2005 :: 19:17 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Hej! Fajniutki blog :) I nareszcie osoba pisząca długieeeee notki a nie takie na 10 wyrazów :D A co do twojego humoru, to czasem tez taki miewam :P Ale przechodzi Zapraszam do mnie... i dodaj komentka plisssss.... ;) www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Pozdrawiam :*
Talk.pl :: Wróć