blandzia - komentarze



siemka! Wybaczcie mi plose ze nie napisalam o wczoraj...nie mialam sily, w kazdym razie teraz napisze. Wczoraj bylo kino... niezle bylo...wlasciwie to nie wem o czym byl film bo myslalam o czyms innym;]. Hm potem przyszlam do domu i dostalam taki op* za 4 z chemi ze eh lepiej nie mowffic, zwineli i klucz z pokoju. POszlam na kolko, przeksztalcilismy Atencjione tloske i nizle to wychodzi nawet;]. Mi sie podoba. Jak wrociam do domku bylo jeszcze gorzej niz zanim z niego wyszlam wiec wsciakla siedlam na lozku i siedzialam tak bite 4 godziny. najlepsze jest to ze wcale mi sie nie nudzilo, bo mialam o czym myslec...wlasciwie to milam o tym myslec juz wiele razy ale jakos czasu nie bylo...wiec wykorzystalam sytuacje na przemyslenie roznych spraw. potem wzialm i zaczelm robic cwiczenia z gegry, starsi przyszli, zobaczyli ze robie cos innego niz siedzenie, u cieszyli sie i dali mi klucz. I poszlam na kompa...ale bylo jush pozno i nie mialam sil zeby cokolwiek napisac... Za to DZISIAJ ... mialam zly humor od rana, tak jakos... troche sie na kims zawiodlam... ale trudno. Sandra byla smutna.... potem jakos mi sie humor poproawil. A te jakos to znaczy 3a;] Hehe tak sie ryl;am ze powietrza zlapac nie moglam. A jak wychodzilam to mnie nie chcieli z budy wypuscic;];];] w koncu wyszlam. Ale dzionek naprawiony... Mam nadzieje ze Sandrze tesh sie humor poprawi...pozdro dla niej papa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
23.03.2005 :: 15:07 :: host-217-172-252-77.lodz.mm.pl

kami89

hejcia jestem Kami i na talk.pl jestem nowa własnie
21.03.2005 :: 19:28 :: eec154.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

zglos sie do mojego konkursu!!! zasady na www.mycha.talk.pl. Pozdrowionka!!
19.03.2005 :: 16:44 :: amu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś sue do konkursu na naledniejszego bloga 2005 przeczytaj regulamin i wsio!
i wklej baner!!
pozdro:gabrysia.talk.pl
19.03.2005 :: 16:44 :: amu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś sue do konkursu na naledniejszego bloga 2005 przeczytaj regulamin i wsio!
i wklej baner!!
pozdro:gabrysia.talk.pl
19.03.2005 :: 16:44 :: amu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś sue do konkursu na naledniejszego bloga 2005 przeczytaj regulamin i wsio!
i wklej baner!!
pozdro:gabrysia.talk.pl
19.03.2005 :: 16:44 :: amu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś sue do konkursu na naledniejszego bloga 2005 przeczytaj regulamin i wsio!
i wklej baner!!
pozdro:gabrysia.talk.pl
19.03.2005 :: 16:44 :: amu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś sue do konkursu na naledniejszego bloga 2005 przeczytaj regulamin i wsio!
i wklej baner!!
pozdro:gabrysia.talk.pl
18.03.2005 :: 19:46 :: ddc168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doreen

Hejka!!
Od niedawno zaczełam blogowanie. Błagam Cię wejdź na mojego bloga i zostaw komcie. Jak narazie mam mało osób odwiedzających i komentujących. Chce pobić w tym koleżanke, która ma koło 8000 osób. Błagam pomóż!!!!!!
http://nupagadirocking.blog.onet.pl

18.03.2005 :: 14:05 :: aib15.neoplus.adsl.tpnet.pl

hjio

??

????

??????

????????

??????????

????????????

??????????????


17.03.2005 :: 16:52 :: serwer.tvgawex.pl

magda

czesc.mam do ciebie prozbe chciałam sie ciebie spytać jak mozna zmienic szablon na blogu ale prócz tych ktore deklaruje nam talk.pl...czy mogłabyś mi pomoc?
moj adres : aint_afraid_to_die@o2.pl
to jest dla mnie wazne...
13.03.2005 :: 17:23 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

gifki

hej chcesz miec fajne gify na stronie ? to wskocz na moj blog mozesz z niego pobierac ile wlezie gifow!! nie zapomnij www.gifki.talk.pl zapraszam!!
12.03.2005 :: 20:43 :: talk.pl

serduszko

Wejdz na moj blog i zagłosuj w sondzie zapraszam

www.serduszko.talk.pl
12.03.2005 :: 09:31 :: bdf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

roza1992

hej słuchaj mam małą prośbe napisz mi prosze szybko jak sie kasuje bloga bardzo prosze mój adres e-mail roza1992@op.pl
to dla mnie bardzo wazne i mam nadzieje ze to uszanujesz
Talk.pl :: Wróć