blandzia - komentarze



Serduszko mam chore chyba... bardzo mnie boli. Mam dziwne tetno, raz za wysokie, kolejny raz zbyt niskie i to zmienia sie w przeciagu 1 minuty...bo babka mi mierzyla najpierw bardzo mocne bylo a potem go wyczuc nei mogla prawie... oprucz tego Gosia jest na mnie zla...;( i wogole. Na wf ledwo cwiczylam, ale mam 5 za serwy;D sprobuje na 6;D;D;D. Na angolu poszlam do pielegniarki 1 raz w tym dniu i mialam tetno jak noworodek, potem mata ;], polski i po polskim znowu poszlam do pielegniarki bo mi kazala ptrzyjac za godzien ale jej po macie nie bylo...po polskim tesh nie bo byl dzwonek a mialam na gegre isc...na gegre pytala mnie mapy i dostalam 4+, potem poszlam w koncu z P. Kocek i mi zmierzyla...jush lepiej cisnienie ale tetno skakalo....mam isc na mnustwo badan, boje sie...potem byla hista i nie napisalam poprawy, mam przyjsc we wtorek. Jutro ide do kina.... A dzisiaj...jak wychodzilam to mi pani kazala sie zapiac i czapke ubrac...a ja se stoje i mi glupio bo stalam obok "kogos"... nie no jush se ide, wiem ze nudze papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
11.03.2005 :: 10:14 :: agq124.neoplus.adsl.tpnet.pl

ocenkiblogow

Hej!
Prowadzę konkurs na najwiersz! Zobacz reguły i zasady! Naprawdę warto! Morzesz się zgłaszać pod notką na moim blogu! Pozdrówka!

www.ocenkiblogow.talk.pl
10.03.2005 :: 19:40 :: agx245.neoplus.adsl.tpnet.pl

danone

Hejka! Odwiedź mojego blogaska! Dzieją się u mnie naprawdę niesamowite żeczy! Sama sprawdź www.danone.talk.pl!


09.03.2005 :: 21:31 :: proxy2.zicom.pl

kama93

Siemka
Spoko blog bardzo interesujący
Zapraszam na http://kama93.talk.pl
Dzięki papa
09.03.2005 :: 21:27 :: 80.51.191.2

Karolina

blandziu nie martw sie ;) bedzie dobrze z woim zdrowkiem!! pozdrowionka i trzymaj sie!!
Talk.pl :: Wróć