blandzia - komentarze



Witajcie loodziki! NIezly byl dzisiajszy dzionek, tylko omal sie nie wygadalam (nie Agu;D?)... nie bede mowic w zwiazku z czym. ALe zaczne moze tez dzionek od początka... po pierwsze Gosia kończy dzisiaj czternaście latek ! taaaa ale ty stara jestes (zarcik). Juz Ci skladałam zyczonka Gosiu... staraałam się mówić od serca a nie kopiować jakieś wierszyki... . Rano przyszlam do budy... LOOZIK nawet... wsyscy byli...oczywiscie zaczelam swirowac jak KTOŚ przyszedł ale to sie wytnie... POtem te same prezentacje co zwykle... nie no sluchac 3 razy tego samoego to narmoalnie * mozna dostać. W koncu byly nasze wystepy... juz zrobilam mostek kiedy Marta mowi "bliżej" i jap przypelzalam w mostku do marty ale... postawilam noge na pomponie i omal znoff nie zjechalam na MArtyne... . Wiecie co? "Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz..." i chyba już wiem... tylko postawiłam sobie bardzo trudne zadanie i nie wiem czy mu podolam... . Postaram sie z wszystkich sil...czy one wystarczą? NIe wiem. Oprucz targow szkolnych poszlam tez na spektakl "Romeo i Julia" z psyjaciolmi... bylo spoxiczek... z Krzysiem rylismy caly czas. Tylko w II polowie komuś coś sie stalo i nie wiem co... ejjj Qrde co Ci jest...? Eh nie bede pisac o kogo chodzi bo nie chce zamieszania wywolywac... . Po spektaklu poszlismy na frytki.. spoznilam się godzine i przez to mam szlaban na wyjscia... dzien wczesnije dostalam szlaban na net z wyjatkiem godzin 8-10p.m.. Ogolnie jest spox jesli hodzi o humorek tylko qrde... martwie sie o kogos... kogos szczegolnie, a oprucz tego o kilka innych osobek. Nie wiem czy mam smiac sie czy plakac... patrzac obiektywnie mam wrazenie ze mnie niektore "zadania", ktore sobie stawiam sa zbyt trudne, przerastaja mnie... mam nadzieje ze sie uda...tak bardzo chcę aby się udalo...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
05.03.2005 :: 10:57 :: fojt.wnc.katowice.pl

Gosiak;)

Dzieki za życzonka;)
Talk.pl :: Wróć